Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

P:(ri?gala se mi je lu?ka za olje :( Olja je zadosti...servis narejen pred enim mesecem....Klicala mehanika pravi, da bi blo ?udno, da bi pumpa ?la...da upam, da je samo senzor?! Jebemtis...jaz za avto rabim!

 

Je mehanik resetiral servisni stevec (ce je slo za redni servis seveda)?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj je pa mazda dobila to funkcijo, da je potrebno resetirati servisni interval ? Po FL 2010? A nebi moralo biti tako, da ce ne resetiras servisnega intervala ti samo lucka gori? Imajo to samo dizli ali tudi bencinarji glede na to da utripa DPF lucka?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nadomestni ni od A Cosmosa ampak preko zavarovalnice Triglav ti pa imajo zastopnika iz Jesenic JUNIK:)...druga?e bi to?no to naredila:)

 

 

Potem pa poklci na ACosmos... pa naj ti oni dajo nadomestnega za naprej ... Kar malo dolgo traja tole ... :( 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pa poklci na ACosmos... pa naj ti oni dajo nadomestnega za naprej ... Kar malo dolgo traja tole ... :(

Ja avto so res, da kar pripeljali tja...zgleda, da v gu?vo:( Ja bodo ?e poklicali nazaj...sej, ?e ne bi bili prazniki mi je vseeno.Problem imam ?e ta, da vikend vklju?uje tudi pse kar pa najbr? ne bodo sre?ni :) Jaz pa tudi ne brez boksov, ki so v 6ki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja avto so res, da kar pripeljali tja...zgleda, da v gu?vo:( Ja bodo ?e poklicali nazaj...sej, ?e ne bi bili prazniki mi je vseeno.Problem imam ?e ta, da vikend vklju?uje tudi pse kar pa najbr? ne bodo sre?ni :) Jaz pa tudi ne brez boksov, ki so v 6ki.

Na koncu bodo pa lu?ko resetirali......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...samo kaj imajo tako gu?vo na mazda BTC servisu...da ne morejo na hitro pogledat preko testerja kaj jeeee..meni na Mazda servis Avto plus kp takoj preverijo isti dan .res rabim avto..he he javi kaj ..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, pa ravno Avto plus v Kopru, ja. 

 

Sem imel nekaj te?av, na?a petka je obstala - tega skoraj eno leto nazaj. In kljub temu, da sem nagovarjal, da petko potegnejo v BTC, so ga vlekli na Avto plus. Tri dni je stal in ga niso imeli ?asa pogledat. V tem ?asu sem si sposodil prikolico in petko potegnil v BTC. V treh urah je motor delal in sem jo lahko peljal domov...

 

Brzina ni glih njih vrlina...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.