Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Joj kaj nisi to napisal en dan prej, ker sem ravnokar narocil lezaj SKF za 40?. Dva tedna nazaj mi je sel sprednji desni pa je bil se levi ok... no en teden kasneje pa se levi grrr. Avto ima pa 180 k km a pri prvi generaciji k sem jo imel so se danes OEM lezaji pa ima sedaj ze cez 300k km :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr ej.

 

Gledam jaz, od kje toliko snega pod cipresami pri mejnem zidu?! Potem sem pogruntal, da je sosed skidal njegovo dvori??e in sneg vrgel ?ez zid na mojo zelenico :vskalo: in to po celi dol?ini mejnega zida!

 

Ma kako se upa?

 

Kaj bi vi naredili v mojem primeru?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ti je v napoto? ce ne pa? pozabi pa je

a ?e mu je sosed v napoto? :P

 

No ampak vseeno za dobrososedske odnose se res ne me?e sneg sosedom ?ez ograjo ali v ciprese. Verjetno kontra tudi njemu ne bi bilo v?e?... ampak da bi se pa zaradi tega kregal s sosedom pa tudi ni point. Mogo?e res mu mal tako spust, da ga je ful zamedlo ?e posebi okrog cipres.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes zjutraj se odpeljem na ?iht in za?ne utripat dpf lu?ka. A se je to sploh pametno vozit? Jaz ?ez pol ure moram iz na izpit v Ljubljano:( Ni mi jasno....avto se vozi relacijsko vsaj 2x tedensko ali ve?

20.000km od zadnjega servisa?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam nekje...?ibam na izpit z lu?ko:)

To je samo opozorilo za servis in menjavo olja. Nic takega

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Danes po sili razmer vozil novo Mazdo CX-5...  :wacko:

 

Me je pa spomnila na mojo mladost in moje za?etke vozni?ke kariere. Takrat sem imel staro ?kodo 120 L, to je ?e tista, ki je imela motor zadaj. Je delala ravno tako kot ta nova Mazda CX-5: v vsakem kri?i??u se je ugasnila...

 

Tudi ro?na zavora je bila podobna. Ker je bil en zob na ro?ici odlomljen, je na tehni?nem sicer delalo, ker jo je zategoval, dokler ni prijela, potem jo je pa spustil. ?e pa sem jo v kri?i??u zategnil in pustil zategnjeno, je dr?ala, dokler se avto ni stresel, potem je pa sama od sebe padla dol in popustila. Tako kot pri novi CX-5...

 

In ker mi je crknila klju?avnica, sem imel narejeno na gumb, da sem jo v?igal. Tako kot nova Mazda CX-5...

 

In tako naprej, skratka, vrnil sem se nazaj v mladost in obujal spomine na prvi avto, ki sem si ga lahko privo??il. Vseeno sem bil vesel, ko sem CELO Mazdo CX-5 pripeljal na cilj in izro?il klju?e... Zraven pa sem si prisegel, da bo Mazda CX-5 pri?la v mojo gara?o samo preko mojega trupla, druga?e pa ne!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno tud takrat ne bo, ker ima un sistem, da sama zavira namest tebe, tako da se ustavila ravno pred tvojim truplom...mogoce ti bo lahko mal brke skrajsala, ampak itak bos mrtev tko da je vseen :)

 

. Zraven pa sem si prisegel, da bo Mazda CX-5 pri?la v mojo gara?o samo preko mojega trupla, druga?e pa ne!

 

 

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naslednjic bom poslusal mojstra, ki je svetoval na avtu preventivno menjat; termostat, hladilno tekocino in vodno pumpo. Prvi dve zadevi sem, zadnje pac ne. In se je uscala, na sreco v Mengsu in ne Munchnu ali Salzburgu. Pa sem iz garaze izvleku tadrug avto in startal na sever, da se ne sekiram prevec. :)

 

Drugic pa le poslusat mojstre in poznavalce! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah, ce bi vse preventivno menjal lahko cel avto zamenjas :D. Ko crkne pac crnkne. Enim gre vodna pumpa pri 150 enim pa pri 300. Moja bela ima se vedno original vodno pumpo pa ima ze cez 300k km... bratov bmw isto pa ima ze cez 450 :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.