Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

No lahko re?em, da sem vseeno zadovoljna z A Cosmosom. Razumem, da je bla gu?va jaz sem bla ja sitna, ker je blo pred prazniki. Danes avto narejen:) FIlter za pumpo za olje je bil ?ist zabasan...pa povedali so ?e, da je DPF prepogosto regeneriral...servisni interval ni bil prej resetiran. Uglavnem upajmo, da ni ni? ?kode naredilo... Dobili pa spucan avto sine pa ?e Mazda kapo in bombon?ke, ko se je zapi?il v model?ek avta (ki je za 4 letnika ve? kot predrag) :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prepri?ujem mo?a, da bi na?o Mazdo 5 zamenjali z kak?nim novim avtom. Hodimo ?e lep ?as od salona do salona, ampak nikjer ne najdem avta, ki bi me fasciniral. Pri vseh avtomobilih ni pravzaprav nobene izbire. Saj so vsi pravzaprav enaki...

 

Rada bi avto s ?tirikolesnim pogonom, ker sem se naveli?ala vsako zimo montirati verige vsaki?, ko nam burja rogovili in dela zamete. Zraven bi rada, da ima avtomatsko klimatsko napravo, ker... Ker ?ez udobje ga ni... Pa rada bi ?e elektri?no gnana drsna vrata, ker je precej bolj "na kamot". Ko otroci odletijo ven iz avta, mi ni potrebno tekat okoli avta in zapirat vrata za njimi. Pritisnem gumb in se odpre in zapre samo. Pa pri drsnih vratih se ni za bati, da bi z vrati udarili v avto, ki je parkiran poleg. Ja, pa vsaj sedem sede?ev mora imeti. Pa da ni prevelik, da ga tudi jaz lahko parkiram povsod, brez da se mi mo?ki svet smeji in govori: "Ah, ?enska pa?.". In to je to. Ko pa s takim seznamom pridemo do prodajalcev, pa samo skomigajo z rameni in odkimavajo...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak z vsem nasteti pa da ni se kombi je samo alhambra/sharan v osnovi ?e s sistemom za samodejno parkiranje, ki dela 1A

Ford Bmax, lancia voyager, mislim da ne obstaja z 4x4. Ostali pa so z navadnimi vrati

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prepri?ujem mo?a, da bi na?o Mazdo 5 zamenjali z kak?nim novim avtom. Hodimo ?e lep ?as od salona do salona, ampak nikjer ne najdem avta, ki bi me fasciniral. Pri vseh avtomobilih ni pravzaprav nobene izbire. Saj so vsi pravzaprav enaki...

 

Rada bi avto s ?tirikolesnim pogonom, ker sem se naveli?ala vsako zimo montirati verige vsaki?, ko nam burja rogovili in dela zamete. Zraven bi rada, da ima avtomatsko klimatsko napravo, ker... Ker ?ez udobje ga ni... Pa rada bi ?e elektri?no gnana drsna vrata, ker je precej bolj "na kamot". Ko otroci odletijo ven iz avta, mi ni potrebno tekat okoli avta in zapirat vrata za njimi. Pritisnem gumb in se odpre in zapre samo. Pa pri drsnih vratih se ni za bati, da bi z vrati udarili v avto, ki je parkiran poleg. Ja, pa vsaj sedem sede?ev mora imeti. Pa da ni prevelik, da ga tudi jaz lahko parkiram povsod, brez da se mi mo?ki svet smeji in govori: "Ah, ?enska pa?.". In to je to. Ko pa s takim seznamom pridemo do prodajalcev, pa samo skomigajo z rameni in odkimavajo...

Ha, to je kot spisek otroka bo?i?ku.?elijo si igra?o, kakr?na ne obstaja. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam, da je omejen tudi budzet :) ... Sicer je pa verjetno Juretov predlog se najblizji realnosti .. 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak z vsem nasteti pa da ni se kombi je samo alhambra/sharan v osnovi ?e s sistemom za samodejno parkiranje, ki dela 1A

Ford Bmax, lancia voyager, mislim da ne obstaja z 4x4. Ostali pa so z navadnimi vrati

Bmax je mali enoprostorec, ki ga ne delajo vec.

 

S max je brez drsnih vrat,ostane edino galaxy (mislim da ima drsna vrata),nevem pa ce obstaja 4x4.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bmax je mali enoprostorec, ki ga ne delajo vec.

 

S max je brez drsnih vrat,ostane edino galaxy (mislim da ima drsna vrata),nevem pa ce obstaja 4x4.

Galaxy je opustil drsna pri zadnjih 2h modelih

Mislim da je ?e caddy..ma? max varianto, kjer gre notri res boga in pol. Nisem zihr da ma elektri?na drsna, 4x4 pa zihr je.

Pri kombiju in tej te?i ti 4x4 ne pomaga v snegu. Kot tudi ne drugih avtih....ko pada pade, ketne so edina re?itev, ?e posebej v vi?jih predelih in makadam cestah, druga?e pa verjetno misli? transporterja, Caddy je v bistvu kangoo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa... vw caddy maxi 4motion. Ceprav imam obcutek,da ni kaj dosti (ce sploh) od kakega 4x4 transita ali transporterja..

 

Btw,a sharana ?e prodajajo?

 

Seat se ima Alhambro >> https://www.seat.si/alhambra

 

VW pa tudi Sharana >> https://www.volkswagen.si/sharan

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VW Caddy KRPAN 4x4 >> https://cc.volkswagen.at/cc-si/sl_SI_LNF/L/drive/226

 

VW Multivan 4x4 >> https://cc.volkswagen.at/cc-si/sl_SI_LNF/L/drive/371

 

...

 

nimajo pa pomoje elektricnih drsnih vrat ... ali pa... je treba preklikat opremo ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem Caddyja skonfiguriral na 33 k?da sem samo dodajal osnovne bonbon?ke, ki bi jih imel.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VW Caddy KRPAN 4x4 >> https://cc.volkswagen.at/cc-si/sl_SI_LNF/L/drive/226

 

VW Multivan 4x4 >> https://cc.volkswagen.at/cc-si/sl_SI_LNF/L/drive/371

 

...

 

nimajo pa pomoje elektricnih drsnih vrat ... ali pa... je treba preklikat opremo ...

 

V sluzbi imamo transporterja 4motion z osnovnim dizlom in osnovno opremo, ki pa je prisel z el.drsnimi desnimi vrati
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alhambro smo ravno v?eraj dopoldan gledali. Pribli?no fajn in pribli?no krasn, nima pa rezervne gume. Po izku?njah do sedaj bo to te?ava vsako leto enkrat. Ima pa neko teko?ino, ki jo nalije? noter. Ta re? je dokazano dobra, ?e povozi? ?ebelj. ?e pa povozi? kamen ali pa tr??i? v kak?no luknjo, pa na gumi nastane zareza. Tu pa taka tego?ina dokazano ne pomaga. Uni?i pa ta teko?ina ventil?ek. In ?e je ventil?ek s senzorjem, ni ravno poceni. Torej bi se mi bolj spla?alo kupiti rezervno gumo, dizalco in klju? in postavit v prtlja?nik. Ampak potem pa prtlja?nika ne ostane skoraj ni? oz. precej manj, kot v Mazdi 5.

 

Kako pa je pri VWjih z rezervno gumo?

 

Transporter pa nas ne zanima, ker je preveliko in pre?iroko. Po teh na?ih hribovskih cestah vozit tako gmoto... Da ne bomo nazadnje pri?li na Neoplana... http://www.neoplan.com/global/en/index.html

 

?e pa se odpove ?tirikolesnemu pogonu, je pa ?e najbolj?a izbira to, kar je ?e v gara?i...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alhambro smo ravno v?eraj dopoldan gledali. Pribli?no fajn in pribli?no krasn, nima pa rezervne gume. Po izku?njah do sedaj bo to te?ava vsako leto enkrat. Ima pa neko teko?ino, ki jo nalije? noter. Ta re? je dokazano dobra, ?e povozi? ?ebelj. ?e pa povozi? kamen ali pa tr??i? v kak?no luknjo, pa na gumi nastane zareza. Tu pa taka tego?ina dokazano ne pomaga. Uni?i pa ta teko?ina ventil?ek. In ?e je ventil?ek s senzorjem, ni ravno poceni. Torej bi se mi bolj spla?alo kupiti rezervno gumo, dizalco in klju? in postavit v prtlja?nik. Ampak potem pa prtlja?nika ne ostane skoraj ni? oz. precej manj, kot v Mazdi 5.

 

Kako pa je pri VWjih z rezervno gumo?

 

Transporter pa nas ne zanima, ker je preveliko in pre?iroko. Po teh na?ih hribovskih cestah vozit tako gmoto... Da ne bomo nazadnje pri?li na Neoplana... http://www.neoplan.com/global/en/index.html

 

?e pa se odpove ?tirikolesnemu pogonu, je pa ?e najbolj?a izbira to, kar je ?e v gara?i...

A se ne spomni? moje zgodbe? Alhambra nima ni?esar niti teko?ine ker ima homologirane samozatesnitvene gume, vsaj tiste prve tovarni?ke....kr neki ne pomaga ni?, ampak je zelo lahko najti zasilno rezervo in dvigalko. pa vozi? s seboj... :). Zasilna ne zasede skorajda ni?, ampak v primeru s 5-imi zici. S sedmimi pa prtlja?nika skorajda ni z gumo ali brez - to je pa popolnoma enako pri vseh sedmozicarji, ki niso kombi. Evo ti spet en minus.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cimmanjsi avto in veliko prostora poleg sedmih sedezev bo tezko dobit... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Mazdo 5 poleg sedmih sede?ev v prtlja?nik brez te?av spravi? otro?ki vozi?ek tipa "marela". V Seatu z rezervno gumo in dizalco v prtlja?niku tega ne more?...

 

?koda, da Mazda ne dela ve? petice. Je ?e dovolj majhna, da tudi samo s sprednjim pogonom ?e kar precej dale? prileze, pa vseeno dovolj velika. ?e bi bila pa s ?tirikolesnim pogonom, bi bila pa sploh zadetek v polno.


Pa kak?en ?immanj?i avto. Glede na hitrost razmno?evanja obvezno kombi. Da novte kar naprej avte menjal. :lol:

 

Hja, ve?, mislim, da se bo to po?asi nehalo. Eno je bilo, dokler je bila ?ena ?e mlada. Zdaj pa, ?e je hladno, raje zakurimo centralno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot kaze bo ba koncu moral Anze bachetto zrihtat....skoda ker prej nisem slisal za tezave mazdasev ki so tudi bili na Senici...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dopisujem si z domaco davcno, ki ji moram vlozit pritozbo, saj me ne spusti s svojega rezidenstva! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.