Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Nikoli ne menjam bajte za blok, pa ?e crknem od dela... Ni ?ans.. Par kolegov vsi zagovorniki blokov, oni ne bi bajte, kdo bo delal.. Po 40 vsi ali za?eli gradit ali i??ejo parcelo :)

Jaz pa nikoli v bajto.Raje ?as,ki bi ga moral dati za vzdr?evanje bajte porabim za

konji?ke in ?port.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po 40 vsi ali za?eli gradit ali i??ejo parcelo :)

Po 70  pa vsi ki so gradili bajto zase in za svoje otroke, pa so jim le ti normalno da od?li drugam, ugotavljajo kako ne zmorejo ve? in razmi?ljajo kje bi dobili stanovanje v bli?ini ambulante in trgovine.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zenska priletela v nasega interventa ob 1h zjutraj. Pravi da ga ni videla. =/ (bolj pregledno krizisce tezko najdes..)

post-8965-0-26270200-1502636034_thumb.jpg

post-8965-0-06722800-1502636101_thumb.jpg

post-8965-0-27558100-1502636134_thumb.jpg

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V za?etku poletja ?e spu?ili Cres zaradi zlomljene roke. Danes ka?e na to, da bo namesto Mljeta destinacija infekcijska klinika :wacko:

 

Za v razpizdnik: Zadnjih 5 let vsako leto spu?imo od nekaj dni do polovice ?e pla?anega dopusta.  :angry:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V za?etku poletja ?e spu?ili Cres zaradi zlomljene roke. Danes ka?e na to, da bo namesto Mljeta destinacija infekcijska klinika :wacko:

 

Za v razpizdnik: Zadnjih 5 let vsako leto spu?imo od nekaj dni do polovice ?e pla?anega dopusta.  :angry:

I feel you. Mene je isto doletelo letos....moja operacija in okrevanje, mo? totalno gotov (sploh ni? ugotovili) in tudi popu?ili akontacijo app. Sploh ne bom ve? upala druga?e kot agencija in riziko odpovedi:(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?el v avto pralnico na tahudo pranje in kar naenkrat sem opazil, da imam po celem avtu ful drobnih praskic od kamen?kov in ostalega sranja.

 

V glavnem celo sranje.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebela. Mislil sem da ze crkuje radio pa se kaka elektronka, nakar najdem tole

..kljub pokrovcku vticnice. Zaradi take traparije ti lahko se avto zgori...

post-2637-0-98400300-1503334128_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zenska priletela v nasega interventa ob 1h zjutraj. Pravi da ga ni videla. =/ (bolj pregledno krizisce tezko najdes..)

?e ga pa v temu kri?i??u ni vidla pol pa lahko kr vozni?ko nazaj na upravno enoto nazaj nese in ga naj tam tud zadr?ijo

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebela. Mislil sem da ze crkuje radio pa se kaka elektronka, nakar najdem tole

..kljub pokrovcku vticnice. Zaradi take traparije ti lahko se avto zgori...

 

Tako zgleda ko imas prevec denarja in ti lezi vsepovsod? :D 

 

Je pa cool slika za koncat politicne poste; just my 2 cents.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ne vem, kam naj tole zapi?em. Mogo?e ?e najbolj spada sem...

 

Mislim, da imam kdizo identitete...

 

Ali pa imajo nekateri dale? preve? ?asa, pa se ukvarjajo z drugimi ve?, kot bi bilo potrebno...

 

Ali pa preve?krat sre?am ljudi, ki... ... ...

 

V glavnem, stvar je taka:

- sosedje so me (?e davno) ozna?ili za pravoslavca

- Boss me je ozna?il za Jan?evega vernika

- Zmaj me je ozna?il za ortodoksnega vernika

- danes se pogovarjam z nekom in me vpra?a, kako pa mi, Mormoni, re?ujemo s slovensko zakonodajo svojo pravico do poligamije

 

Mene pa pri vsej ponudbi najbolj zanima delo v gozdu s prijatelji in nato po?itek ob kupu kurjave s pivom v roki.

 

 

 

Mo?akarju ni ?lo v ra?un, da je ena ?ena rodila pet otrok. Sem mu razlo?il par stvari na tak na?in, da mu je kar lase nazaj po?esalo. Mislim, ?e bi rekel, da sem peder, dobro, tak sem. ?e bi rekel, da sem dvakrat lo?en in da ?ivim s tretjo, s katero sploh poro?en nisem, dobro, tak sem. ?e pa re?em, da sem poro?en z eno ?eno in imam z njo pet otrok... Mislim, konec koncev, kaj ga pa briga, saj jih nimam z njegovo ?eno. Punco. Spolno partnerko. Intimno prijateljico. Koruznico. Kakorkoli se ?e imenuje ?ena ?loveka, ki ni poro?en...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mislu dans na pravi bavarski kolesarski izlet, pa me je vreme konkretno za?tihal. MR?!  <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ne vem, kam naj tole zapi?em. Mogo?e ?e najbolj spada sem...

 

Mislim, da imam kdizo identitete...

 

Ali pa imajo nekateri dale? preve? ?asa, pa se ukvarjajo z drugimi ve?, kot bi bilo potrebno...

 

Ali pa preve?krat sre?am ljudi, ki... ... ...

 

V glavnem, stvar je taka:

- sosedje so me (?e davno) ozna?ili za pravoslavca

- Boss me je ozna?il za Jan?evega vernika

- Zmaj me je ozna?il za ortodoksnega vernika

- danes se pogovarjam z nekom in me vpra?a, kako pa mi, Mormoni, re?ujemo s slovensko zakonodajo svojo pravico do poligamije

 

Mene pa pri vsej ponudbi najbolj zanima delo v gozdu s prijatelji in nato po?itek ob kupu kurjave s pivom v roki.

 

 

 

Mo?akarju ni ?lo v ra?un, da je ena ?ena rodila pet otrok. Sem mu razlo?il par stvari na tak na?in, da mu je kar lase nazaj po?esalo. Mislim, ?e bi rekel, da sem peder, dobro, tak sem. ?e bi rekel, da sem dvakrat lo?en in da ?ivim s tretjo, s katero sploh poro?en nisem, dobro, tak sem. ?e pa re?em, da sem poro?en z eno ?eno in imam z njo pet otrok... Mislim, konec koncev, kaj ga pa briga, saj jih nimam z njegovo ?eno. Punco. Spolno partnerko. Intimno prijateljico. Koruznico. Kakorkoli se ?e imenuje ?ena ?loveka, ki ni poro?en...

Folk se res preve? ukvarja z drugimi. Jaz sem zato obupal nad tekom ker sem imel pun ku.rac neumesnih pripomb vsaki? ko sm se spravil laufat...

 

Tisto o pometanju pred lastnim pragom ve?ina ne razume...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mislu dans na pravi bavarski kolesarski izlet, pa me je vreme konkretno za?tihal. MR?!  <_<

 

Mi smo imeli trgatev v dezju. Ni na polno scalo, je pa rosilo, malo nehalo, spet malo dezevalo ipd

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj se ozirate na mnenja drugih? ?e posebej, ?e vam te osebe ni? ne pomenijo?

 

?e stoji pred teboj in te spra?uje, kako ti, mormon, re?uje? mnogo?enstvo in slovensko ustavo (ki to prepoveduje), kako se ne bo? oziral na to? ?e posebej, ?e sploh nisi mormon?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e stoji pred teboj in te spra?uje, kako ti, mormon, re?uje? mnogo?enstvo in slovensko ustavo (ki to prepoveduje), kako se ne bo? oziral na to? ?e posebej, ?e sploh nisi mormon?

Vpra?aj ga, ?e je on MORmON?  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem pa jaz imel opravka z leteco marelo (deznikom). Na Celovski je lezala na cesti in ko jo je avto pred menoj povozil jo je odprlo direkt pred menoj..veter pa jo je dvignil nad cestice.

 

K sreci dosti velika varnostna razdalja da sem se je ognil. To so primeri kjer bi lahko en kreten na tvojem zadnjem odbijacu naredil vecjo skodo (glede na pogovore v drugi temi) saj ko se je marela odprla kot bomba pred menoj sem najprej refleksno zabremzal potem pa se ognil.

 

Ce se bom spomnil bom snel video s kamere

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e stoji pred teboj in te spra?uje, kako ti, mormon, re?uje? mnogo?enstvo in slovensko ustavo (ki to prepoveduje), kako se ne bo? oziral na to? ?e posebej, ?e sploh nisi mormon?

Mu pove?, da je US ?e odlo?alo o tej zadevi in da ti za vsako nadaljno ?eno dr?ava pla?a mese?no 500e dodatka za no?no delo in dnevno trpljenje.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se bli?a kak?na ultra super polna luna ali kaj?

 

Dobim danes priporo?eno pismo. Po?iljatelj je Obmo?na geodetska uprava Nova Gorica.

 

V tem pismu pi?e, da mi ne morejo dodeliti hi?ne ?tevilke, ker nepremi?nina ni evidentirana v zemlji?ki kataster in kataster stavb.

 

Pozivajo me, da se v roku treh mesecev oglasim pri njih in zadeve uredim, sicer sledi kazen v vi?ini od 100.000 do 1.200.000 slovenskih tolarjev (127. ?len ZEN). Kolikor sem razvozlal, kazen dobi investitor gradnje.

 

 

  1. Glede na to, da ne vem, kje bi lahko dobil slovenske tolarje, je najbr? res najbolj?e, da se odpravim pogledati, kaj bi radi.
  2. Ni mi jasno, zakaj bi mi oni sploh dodeljevali hi?no ?tevilko, saj jo ?e imam.
  3. Na tem naslovu nas je devet, ki imamo osebne dokumente, ki jih je izdala Republika Slovenija. A na tem naslovu pa sploh hi?e ni. Tole bi bilo za prodat kak?nim gangsterjem ali mafijcem.
  4. ?e sem prav razvozlal, kaznujejo investitorja. Torej se to mene ni? ne ti?e, ker je bila po uradnih evidencah hi?a sezidana leta 1920 - torej ve? kot 50 let pred mojim rojstvom. Zdaj, ?e nisem v sorodstvu s Chuck Norrisom, potem ne morem biti jaz investitor te stavbe. ?e pa sem v sorodu z njim, potem pa bolje, da me ne kli?ejo tja... :hudicek:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.