Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ko budala ?aka? na vklju?evanje na glavne ceste in rondoje, avti pa en za drugim zavijajo desno na tvojo stransko brez..Samo v Medvodah so 3-4 kri?i??a taka, da ga gleda? kolono 15s pa potem dol zavijejo meni ni? tebi ni?, kaj ?ele po celi dr?avi. :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedim se v avtu pred intersparom vic zaradi telekonference. Parkira poleg zenska s hondo civic...odpre vrata bum...se base ven bum....zapre nekaj pozabi....bum...

 

Jaz pa notri....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedim se v avtu pred intersparom vic zaradi telekonference. Parkira poleg zenska s hondo civic...odpre vrata bum...se base ven bum....zapre nekaj pozabi....bum...

 

Jaz pa notri....

 

 

Pa nisi upal ven stopit in ji kaj rece... ali pa nazaj malo butnit :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je blo tako hitro da niti kontakta pa sipe nisem imel casa odpreti...itak pa se takoj vidi da bi se kakega sredinca povrh dobil. Ce je folku vseeno jim je pac vseeno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao tele slovenske stacune....fakin tepihe koncno najdem (gumijaste) NA ZALOGI - dobava jutri ali osebni dvig.

 

11.12 narocim z osebnim dvigom

12.12 nic

13.12 pisem zjutraj mail ker grem ravno mimo Logatca popoldne (kjer je prevzem) s kopijo narocila in vprasanjem ali lahko dvignem zadevo

 

Dobim popoldne mail z odgovorom, da so izdelki v trgovini z oznako na zalogi dobavni rok 1 dan in da po narocilu pripravijo robo in obvestijo za prevzem

 

Wtf si mislim...

 

In odgovorim se enkrat da sem jaz to ze narocil, da je narocilo v kopiji in da me zanima prevzem

 

Odgovor

Da bodo narocilo pripravili in me obvestijo

 

Danes 14.12 tisina....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao tele slovenske stacune....fakin tepihe koncno najdem (gumijaste) NA ZALOGI - dobava jutri ali osebni dvig.

11.12 narocim z osebnim dvigom

12.12 nic

13.12 pisem zjutraj mail ker grem ravno mimo Logatca popoldne (kjer je prevzem) s kopijo narocila in vprasanjem ali lahko dvignem zadevo

Dobim popoldne mail z odgovorom, da so izdelki v trgovini z oznako na zalogi dobavni rok 1 dan in da po narocilu pripravijo robo in obvestijo za prevzem

Wtf si mislim...

In odgovorim se enkrat da sem jaz to ze narocil, da je narocilo v kopiji in da me zanima prevzem

Odgovor

Da bodo narocilo pripravili in me obvestijo

Danes 14.12 tisina....

Kaj vam stalno pravim? Mi ?e petdeset let ne bomo dohiteli zahoda... anci, vedno slab?i smo. Imam vsak dan podobne izku?nje tako z naro?anjem blaga, servisiranjem kot tudi storitev. Porazno.

Firma iz tujine se odzove takoj, ne po petih mejlih in ?ez dva dni je re?eno, tako servis kot tudi dobava nadomestnih delov.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce te kaj tolazi sem jest za svojega narocil gumi tepihe, kateri naj ji bili na zalogi. Cakam 3 dni nikjer maila o odpremi posiljke...no nato sem ga nasel v vsiljeni posti kjer so mi sporocili, da blaga trenutno ni na zalogi in da bo rok dobave oz. odpreme cez 10-14 dni. No po 14 dneh tepihe koncno prejmem, ampak zadnja tepiha nimata luknjic za fiksiranje. Klicem nazaj in so mi potem naknadno poslali se te adaptercke tako da morm zej z olfa nozm se luknce nardit in fiksirat. Sem pa na adaptercke cakal 3 dni :D. Overall tepihi so lepi :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ostareli Lenovo A1000 mi je kot kaze odpovedal poslusnost in ze od vceraj sporoca 'nizka temperatura baterije' ter se nikakor noce polnit preko kabla.

 

Ne razum njegovega sporocila!

 

Naj gre direkt v kos ali probam z novo baterijo? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ostareli Lenovo A1000 mi je kot kaze odpovedal poslusnost in ze od vceraj sporoca 'nizka temperatura baterije' ter se nikakor noce polnit preko kabla.

Ne razum njegovega sporocila!

Naj gre direkt v kos ali probam z novo baterijo? :P

Jst mam identi?ni telefon... Za 50eur v prosti prodaji je top:)

 

Kolk ?asa ti je delal bp?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mam identi?ni telefon... Za 50eur v prosti prodaji je top:)

Kolk ?asa ti je delal bp?

Vec kot leto. Le fotoaparat ima res za en drek in neprimerljiv s prejsnjim Sony Eriksonom, na knofe, 5Mp.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.