Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Desni ovinek, klanec dol. Hitrost zelo zmerna, ve? kot 30 nisem mogu it, vidim ovinek, malo stopim po bremzi, kolesa zablokirajo (tega se jest ne spomnim ampak vrjamem; je ?isto mo?no), avto se ustavlja prepo?asi in ni? ne zavija. Na zunanji (levi) strani ograja, ?e bi se zaletel v njo bi jo najbr? malo zvil, tako sem jo zadel ravno na za?etku, tam kjer se dviguje iz tal; avto po?asi spleza nanjo in se na njej ?e prakti?no ustavi, potem pa ?iiiisto po?aaasi pade dol na levo stran (tam kjer ni ceste), na relativno strm travnik. Pristane na streho ali desni bok; nekaj takega, za moment se ustavi...in prevali nazaj na kolesa. Polomljeni obe ogledali, udrta streha nad sopotnikovo glavo, razbito vetrobransko steklo in par bu?k drugje po plehu, avto sicer v?gal in peljal, ''ko nov''.

 

Seveda bi se lahko kon?alo vse veliko slab?e ampak vse se je dogajalo tako komi?no po?asi da se ?e vedno, ko se spomnim na incident za?nem nekontrolirano smejati. XD

 

 

post-8965-0-92264800-1538255567_thumb.jpg

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Desni ovinek, klanec dol. Hitrost zelo zmerna, ve? kot 30 nisem mogu it, vidim ovinek, malo stopim po bremzi, kolesa zablokirajo (tega se jest ne spomnim ampak vrjamem; je ?isto mo?no), avto se ustavlja prepo?asi in ni? ne zavija. Na zunanji (levi) strani ograja, ?e bi se zaletel v njo bi jo najbr? malo zvil, tako sem jo zadel ravno na za?etku, tam kjer se dviguje iz tal; avto po?asi spleza nanjo in se na njej ?e prakti?no ustavi, potem pa ?iiiisto po?aaasi pade dol na levo stran (tam kjer ni ceste), na relativno strm travnik. Pristane na streho ali desni bok; nekaj takega, za moment se ustavi...in prevali nazaj na kolesa. Polomljeni obe ogledali, udrta streha nad sopotnikovo glavo, razbito vetrobransko steklo in par bu?k drugje po plehu, avto sicer v?gal in peljal, ''ko nov''.

 

Seveda bi se lahko kon?alo vse veliko slab?e ampak vse se je dogajalo tako komi?no po?asi da se ?e vedno, ko se spomnim na incident za?nem nekontrolirano smejati. XD

Ej,ne sekiraj se prevec.... jebes pleh, glavno da ste vsi celi in zdravi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj podobnega je pred kar nekaj leti na cesti do uvoza Brdo na AC v Lj. izvedla ena tetica, ki je nekako uspela zajahati ograjo (in to na ravnem delu ceste), nakar je avto gor obstal na ograji. Tetica nekako izko?i in v tistem trenutku je avto pri?el iz ravnote?ja in se zakotali iz ograje po strmem hribu navzdol kakih 10 metrov pod cesto. Potem se je postavljalo vpra?anje kaj bi bilo, ?e bi tetica obsedela notri in "dr?ala" ravnote?je. Avto namre? na ograji ?e ni bil snoraj ni? po?kodovan potem pa na dnu hriba totalka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj podobnega je pred kar nekaj leti na cesti do uvoza Brdo na AC v Lj. izvedla ena tetica, ki je nekako uspela zajahati ograjo (in to na ravnem delu ceste), nakar je avto gor obstal na ograji. Tetica nekako izko?i in v tistem trenutku je avto pri?el iz ravnote?ja in se zakotali iz ograje po strmem hribu navzdol kakih 10 metrov pod cesto. Potem se je postavljalo vpra?anje kaj bi bilo, ?e bi tetica obsedela notri in "dr?ala" ravnote?je. Avto namre? na ograji ?e ni bil snoraj ni? po?kodovan potem pa na dnu hriba totalka.

Italian Job varianta z busom :)

 

P.S. Za mladino - govorim o originaluniz 1969

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S'tan ti ima? vsaj nek razlog zakaj se ti je zgodilo, kaj bo pa rekla tale damica? "Sem dobla opomnik iz FB, da je bestica lajkala objavo od mojga biv?ega pa sem prasici hotla nekaj nazaj zabrusit - potem se je pa zemlja okrog zavrtela".

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-ljubljani-se-je-voznica-prevrnila-na-streho-avtomobila.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj razlog so bile slabe gume, ta teden sem imel namen obuti zimske. Nima? kaj, vem za naslednje leto. :P

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj ta Lublana.....ok se zgodi da zadanes drug avto. Sam da ga pa porajsas po celi dolzini moras biti pa ze umetnik. In to zgoeaj s speglom in spodaj z odbijacem

post-2637-0-40361800-1538323975_thumb.jpeg

post-2637-0-01358200-1538323995_thumb.jpeg

post-2637-0-19693800-1538324009_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je tud kaj zvito? Ker na prvi pogled bi se dalo celo samo spolirat.

peljem k anzetu da vse zrihta kot se mora, itak je zavarovano se ne sekiram

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nebi ti znal povedati, ampak jest sem ze dobil avto s temi pikicami in ker ga je tudi vozila od prejsnega lastnika zena, predvidevam da so nastale od prstana...

 

Izgleda pa takole

 

attachicon.gifIMG_20180104_154808.jpg

 

Tole bi js rabu novo za svojega. Kolk pride taka zadeva? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Take zadeve ni. No je na uradnemu servisu :D. To kar imam pa jest je pa iz ebaya in ne pase oz. notri nima navoja in se v prazno navija. Poleg tega je pa eno sranje od usnja in pa cist prevec lahka napram OEM. Sem jim pisal in so mi vrnili denar :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej se moram samo odlo?it, ali grem do uradnega servisa po novo, al pa grem do avto tapetarja in mi jo oble?e. Zraven za usput, pa ?e preoble?e ?e volan, pa je. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na podstre?ju imamo o?itno ?e neki cajta enega ali par polhov, ki ob vsem dolgo?asju praskajo po stropu na?ega mansardnega stanovanja. O?itno je ta vrag pri?el na podstre?je in ne more ve? ven...

 

Kako re?it to zagato, razen, da spustim gor na?ega ma?ka, ki bo, upam, naredil red, ne vem. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo si pomagali s tema dvema pripomo?koma...

 

http://www.unichem.si/izdelek?prid=122

 

https://www.rojal.si/si/shop/gamo-slavia-631-zvs-perun-731.html

 

Za v bodo?e pa precej pomaga, ?e pri obrobah strehe montira? vsaj 20 cm ?irok trak plo?evine takoj ob fasadi. Skozi zid ne more, po fasadi pa lahko spleza do vrha in tam najde luknjo v leseni obrobi s spodnje strani strehe in pride pod kritino. ?e pa okoli in okoli manesti? plo?evinasti trak, pa ne more splezati ?ez in ne more priti do lesenega dela. Tako mu ne preostane drugega kot da se po fasadi vrne nazaj dol...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se strupa ti?e je kul, ampak mal me skrbi, da se bo vrag zavleku v en kot in bo potem kej smrdelo po nekem ?asu, haha. Bom pa vsekakor probal, ker hudi? je ?edalje bolj agresiven. No?em, da mi kak?no knauf pla??o na stropu pregrize. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta strup, ki je tu predstavljen, deluje tako, da ga za?ne du?iti, zato gre raje kam ven na sve?i zrak. Nerodno rata edino, ?e se odlo?i, da gre po sve?i zrak na sredo sobe...

 

Pa tudi, ?e se kje zadaj "stegne", ni tako velik, da bi pol leta smrdelo do neba...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pob....sibziher da gre za polha....polhe? Ker ce samo skrablja potem gre za navadno faking mi? ki para ?ivce in teka ob 2h zutrej gor pa dol.... predno karkoli po?ne? nastavi najprej uno plasti?no past za miske....mislim da je 5? 2 kosa za ve?krat je...jaz sem jih tako polovil...in je mir. ?e pa je res direndaj in vre??anje pa pihanje potem pa je polh. Tega pa ujame? na ?klop...vsak ribn?aan jih ma..... pa se ogne? strupom....lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko gre tudi za kuno, ?e je zraven kako drevje in zleze po njem ter potem ?e dobro odsko?i.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao jao jao, nisem ?e imel jabuka da ni rabil servisa.

V?eraj your face ID has been disabled.....nekaj da je kamera disabled itd.

Danes zjutraj pa pride update 12.0.1, super mogo?e bo re?ilo zadevo, apdejtam....telefon se na novo pri?ge, face ID ?e vedno disabled....nato pa 5 min in kljoc....adijo telefon, samo bel jabuk utripa gor.....

 

sre?a v nesre?i, kupljen 29.11.2017 - imajo samo leto garancije, gremo na servis (spet)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao jao jao, nisem ?e imel jabuka da ni rabil servisa.

V?eraj your face ID has been disabled.....nekaj da je kamera disabled itd.

Danes zjutraj pa pride update 12.0.1, super mogo?e bo re?ilo zadevo, apdejtam....telefon se na novo pri?ge, face ID ?e vedno disabled....nato pa 5 min in kljoc....adijo telefon, samo bel jabuk utripa gor.....

 

sre?a v nesre?i, kupljen 29.11.2017 - imajo samo leto garancije, gremo na servis (spet)

Heh, te ni? ne izu?i.?e te stvar zafrkava, zamenja? znamko in je. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni tako enostavno :) ... Jaz sem ze nekajkrat probal it na Android, Windows Phone,... in sem se vedno vrnil nazaj na japko :) ... 

 

Res pa je, da se nikoli nisem imel nekih resnih problemov z japko... No... tudi z drugimi nisem imel nekih problemov... Se takrat dvakrat ali trikrat, ko sem dal japko na servis, sem vedno dobil nov aparat ... Enkrat v Italiji, ker pri nas se niso uradno prodajali iPhone... dvakrat pa preko EPL v Ljubljani ... Pri ostalih znamkah pa so vedno popravljali ... vcasih uspesno, vcasih tudi ne in sem moral nosit nazaj ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.