Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Bemti?, kaj nobena beseda ve? ne velja?

 

Z nekom sem se dogovoril za nakup nekih igral - glede na to, koliko otrok je v hi?i, potrebujemo ?e kar svoje igri??e... Zmenila sva se za ceno, zmenila sva se, da pridem iskat v petek, vse je bilo dogovorjeno. Danes pripravljam za pot, pa ga pokli?em, kam to?no moram priti. Pa mi pove, da je stvari ?e prodal... ?eprav sva bila vse zmenjena...

 

Navdu?enje otrok je bilo nepopisno (kdor ima otroke, ve, o ?em govorim...)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemti?, kaj nobena beseda ve? ne velja?

 

Z nekom sem se dogovoril za nakup nekih igral - glede na to, koliko otrok je v hi?i, potrebujemo ?e kar svoje igri??e... Zmenila sva se za ceno, zmenila sva se, da pridem iskat v petek, vse je bilo dogovorjeno. Danes pripravljam za pot, pa ga pokli?em, kam to?no moram priti. Pa mi pove, da je stvari ?e prodal... ?eprav sva bila vse zmenjena...

 

Navdu?enje otrok je bilo nepopisno (kdor ima otroke, ve, o ?em govorim...)

Kdaj se boste ?e navadili,da tukaj pa? ni

Nem?ija in posledi?no je kar je z resnostjo in natan?nostjo oz. dogovarjanjem.Meni je to jasno ?e kar nekaj ?asa in se mora? pa? prilagodit.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oglasi so first in/first out....nima? kaj.kolikokrat so men obljubili drzi pridem 100% pa nic od tega. Ko nekdo da dnar je to to

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oglasi so first in/first out....nima? kaj.kolikokrat so men obljubili drzi pridem 100% pa nic od tega. Ko nekdo da dnar je to to

Noja... ce se z nekom dogovoris, da prides iskat ... in potem prides tja, pa prodajalec rece, da je ravno prodal... to ni fer... ker nekdo se lahko pripelje 50, 100 ali vec km dalec in potem vidi, da je prisel brezveze... ce je tako, naj takoj pove, da ce nekdo prej pride, da bo prodal...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noja... ce se z nekom dogovoris, da prides iskat ... in potem prides tja, pa prodajalec rece, da je ravno prodal... to ni fer... ker nekdo se lahko pripelje 50, 100 ali vec km dalec in potem vidi, da je prisel brezveze... ce je tako, naj takoj pove, da ce nekdo prej pride, da bo prodal...

Se strinjam. Jaz ,?e mi kdo re?e, da bo 100% pri?el po stvar, ga po?akam. Itak, ?e ne pride on, bo kupil drugi.

?e pa re?em, da kdor prvi pride prvi odpelje, ker se mi mudi, je pa druga stvar. Itak te ponavadi kupec  pokli?e, ?e se star ?e prodaja, preden pride do tebe.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velja ce osebo poznas, oz se z njo vsaj dobis pa rece da pride kasneje iskat.

Ravno sem prodajal diske. 2 sta klicala da nujno naj drzim za njiju da prideta zvecer zagotovo. Ja sta ja...

Drugi primer..iskal kolo na bolhi. Klicem in pravi da je rezerviran za gospo so se vse dogovorili. Cez sva dni me klice nazaj da je ni bilo ce me se zanima. Jaz sem kolo ze imel.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velja ce osebo poznas, oz se z njo vsaj dobis pa rece da pride kasneje iskat.

Ravno sem prodajal diske. 2 sta klicala da nujno naj drzim za njiju da prideta zvecer zagotovo. Ja sta ja...Drugi primer..iskal kolo na bolhi. Klicem in pravi da je rezerviran za gospo so se vse dogovorili. Cez sva dni me klice nazaj da je ni bilo ce me se zanima. Jaz sem kolo ze imel.

Nevem... jaz ce se zmenim z nekom, da bom dal na stran, ce se resno zanima in da bo vzel, bom pocakal... Zaenkrat nisem imel slabih izkusenj... Ce se medtem se nekdo zanima, mu povem, da je zaenkrat prodano, ce pa kaj vmes pride, pa javim...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ne vem, no. Meni se je to zdaj ?e tretji? zgodilo. Vse smo se dogovorili, vse zmenili, dva dni pred dogovorjenim datumom pa ?e zadnje informacije (kam sploh moram priti), pa zadeva prodana. Enkrat je tako ?el avto, enkrat ?ebelarsko to?ilo oz. centrifuga in osipalnik, in tokrat tole. Enostavno nobena beseda ne velja ve?. Nimam pa vedno mo?nost sest v avto in dirkat naokoli. Tole zadnje je bilo 230 km dale?... Avto je bil pa v ?asu, ko je bil pri nas ?led in smo vsi va??ani pomagali gasilcem in sosedom pospravljati zadeve in tankati agregate. Obakrat lepo zmenjeno, da se bo po?akalo do petka, obakrat (na sre?o?) v ?etrtek popoldan (ko sem klical za to?en naslov in malo navodil, kako se do tja pride) slu?ajno zvedel, da je ?e prodano. ?e bi prej ?e naslov zvedel, bi obakrat pisalo v ?rni kroniki, da se je nekomu scufalo in je prodajalca z lopato... Da se pelje? 200 ali 230 km dale? za brez veze in nato ?e toliko nazaj... ?e mi ne pla?a goriva, ga prelopatam...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolni?ka namesto ?e pla?anega morja

Naj vas kaka vrocina ali viroza ne ustavi...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sem prav prebral baterija za defibrilator in ne baterija za vibrator?

 

Sam res kaj delajo s tabo?

Ja prav:) Imamo v dru?ini motnje ritma in sem po 10 letih menjala baterijo. Na sre?o do sedaj nucala samo 1x. Jezna pa ker, so mi obljubljali, da se bo lahko operacijo prestavilo za 10 dni pa se ni...

 

Vibratorju je pa la?je baterijo menjat:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja prav:) Imamo v dru?ini motnje ritma in sem po 10 letih menjala baterijo. Na sre?o do sedaj nucala samo 1x. Jezna pa ker, so mi obljubljali, da se bo lahko operacijo prestavilo za 10 dni pa se ni...

 

Vibratorju je pa la?je baterijo menjat:)

Pa se ga nuca tudi samo 1x letno?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja prav:) Imamo v dru?ini motnje ritma in sem po 10 letih menjala baterijo. Na sre?o do sedaj nucala samo 1x. Jezna pa ker, so mi obljubljali, da se bo lahko operacijo prestavilo za 10 dni pa se ni...

 

Vibratorju je pa la?je baterijo menjat:)

Sej bo ... sam pozitivno naprej.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemski jezik mi s pomocjo Bayern dialekta napreduje kurc kej, se najboljse mi gre z Gastarbeiterji! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako fino je bilo v?eraj hitro peljat s hribov dol po makadamu, 4wd z dodajanjem plina ravno prav odnese zadek v ovinkih. In potem kamen - ?e bi neandertalci ?e ?iveli bi jim zagotovo slu?il za no? - pokon?no je ?trlel iz cesti??a. ?isto prepozno sem ga opazil in prehiter sem bil... :(  Danes imam 4 nove continentalke na avtu, v gara?i pa 3 rabljene pirellijeve pa za prodat.

 

V 2letih in 3mesecih kolikor imam ?kodilaka je to ?e 3. gumiefekt (ok, tokrat sem bil sam kriv).

 

Pohvalit moram dvigalko - nagib terena in pa mehka podlaga, z mazdino dvigalko na takem v sanjah nebi dvignil avta, tukaj je pa to delal na? 6letnik z levo roko (desno ima zlomljeno).

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Kako se prijetna rekreacija lahko sprevr?e v dokaj neprijetno izku?njo in ko gre nekaj narobe gre pol to narobe do konca.

 

V glavnem, petek pozno popoldan se zavihtim na bicikel, da naredim kraj?o turo. 20km je ?lo vse kot po maslu potem pa zapeljem v pasji drek, ki seveda pasjeljubi lastnik ni odstranil - le zakaj bi saj on ne bo noter stopil za druge se mu pa itak jebe. V glavnem tisti drek mi prva guma zagrabi in pome?e po okvirju, zavorah, bidonu ter seveda ostane veselo tudi na gumi.Ok do doma bom ?e zdr?al a glej ga zlomka po cca parih kilometrih, je kar naenkrat spustila sprednja guma in ura je bila ?e veselo bliz devete zve?er jaz pa cca slabih 10km od doma.

 

Taksi odpade, ker bi mi bilo grozno nerodno, da smrdljiv od dreka kolo tla?im nekomu v avto, pustit priklenjenega pono?i mi pa tudi na misel ne pade. Rezervne zra?nice tudi nisem imel s sabo pa ?etudi bi jo imel ne vem kako bi ?aril po od dreka razmazani gumi. Ok, pot pod noge in po cca uri in pol skoraj ob pol enajstih sem pririnil kolo do doma. Zmatran zjeban, ?ejen (bidon je bil usran od pasjega dreka) ampak ok sem vsaj doma. Zadegam kolo v gara?o pa ?e bo smrdelo bo pa? smrdelo kaj ?em.

 

Naslednji dan seveda odprem gara?o in me skoraj ven fukne tako, da je na vrsti zra?enje. Pregledam kolo in je tako po vseh luknjah zasran od govna, da mi ni preostalo drugega kot ?trajfiks. Ampak tista pizdarija se je ?e prisu?ila tako, da sem rabil 15minut, da sem ga spral. Kljub temu, da sem prvi? po ?etrt stoletja spet menjaval zra?nico, sem jo zamenjal hitreje kot pa sem opral bicikel.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem v?eraj imel zanimiv kolesarski dan.

Iz kampa na otoku Krk startam na cca 10km oddaljen kraj Vrh,kjer bi za?el kolesariti.

Z avtom,na strehi mtb,v avtu specialka.

Ho?em dati mtb na tla,vidim prazno gumo. Se mi ni dalo menjavati in si recem "ok,bom pa na specialki". Jo dam iz avta in mtb iz strehe v prtljaznik (nujno moram kupiti prucko s svojimi 173 cm sem prenizek visoko xsarino streho).

 

Mi vmes pade poln bidon na tla in se odlomi plastika...

Napumpam gume na specialki-hvala bogu da imam pumpo vedno v avtu.

 

Obujem ?evlje,vzamem tel,denar,dokumente.... In opazim,da sem v kampu pozabil ?elado,rokavice in o?ala...

 

No,o?ala imam tudi v avtu...

 

Tako sem bil jezen sam nase,da sem se 1x v zadnjih 5ih letih vozil brez ?elade in sploh prvi? na specialki...

 

Not cool at all....

 

No,vseeno je padlo 70km po razgibanem terenu in en konflikt z glupim kelnarjem v stari ba?ki ki me ni ?elel postreci , ker nisem ?elel pustiti kolesa pred gostilno,ampak sem si ga drznil imeti na PRAZNI terasi ob najbolj odmaknjeni mizi 5cm stran od sebe...

 

aja,danes pa po 8ih tednih s5 na sihtu....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Leto?nji rojstni dan je bil zame precej slab?i kot vsi prej?nji, ker ni bilo ve? o?eta, ki bi mi vo??il. Nasploh veliko o njem razmi?ljam in ga pogre?am. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Barchetta stoji....ko sva bla brez otrok je nalival, zdaj pa bohnedaj jo pustit s streho dol na soncu...

Pa spet so dolomiti na vrsti..ampak z mopedom, avgust pa avto no go

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.