Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Zelo verjetno, ker bo obnovljenega dobil s Poljske za 260?, je reku. :)

pa delovne ure (edin, ?e zna sam swap narest), pa dokumenti, pa plinsko napeljavo premetat. Tole bo te?ko pod jurja...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skupaj z dana?njim in pa prvomajskim praznikom bom imel v leto?njem letu ?e 68 prazni?nih delovnih ur. To bo enga dnarja. :rolleyes:

Jaz sem se javil ze delat danes, ceprav imamo Konigsdag! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ti si tud reve? k mora delat?

Ne ne, hodit v slu?bo :lol: . 

 

Primerjaje z delavci v gostinstvu ali v trgovini nimam razlogov za jamranje.

Predvsem trgovci nimajo kaj delat za praznik kot je dana?nji. ?e nekdo ne zdr?i en dan brez ?tacune naj ga  :hudicek: vzame.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj...si sel sino?i domov iz Holandije v Slovenijo?

Da. A si me sre?al na poti? :)

 

Sicer sem bil v pokrajini Zeeland in ne Holandiji (ki jo oni imenujejo le nekako v tistem delu ko sta Amsterdam, Rotterdam in ?e nekaj ve?jih mest). :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A...ne ne, tega pa nisem vidu...

Sem mislu, da je wv kombi,ku si reku, da ga vozis...

Slu?benega tam gor, tisti pa je imel lokalne (rumene) registrske tablice :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka, a nisi ti ortodoksni vernik (Rimokatoli?ke sorte), odkod vendar tak?na bogokletna ideja?  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dveh letih tuhtanja in 12ih letih (zlo)rabe nase sedezne narocil novo....jamram ker takega kavca ne bodo vec naredili.

 

Zal pa je zloraba naredila svoje. Kavc je spremljal zivljenje dveh akrobatov od plenic ki niso ujele vsega, umetnikov kjer papir ni vedno ujel kulija itd itd....

 

Gre na buho...

Na? zvesti kav? ima novega lastnika.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj morem ?e ne morem, moji kolki so rekli da rabim vrtno kosilnico s pogonom na zadnji kolesi. In sedaj naj grem kupit neka j... od kak?nega husota al pa hondo narejeno v indiji? Ali pa vsa ta kitajska... ne se?jo do gle?njev ve?nim stvarem kakr?ne so delali neko?. Pi.. ker imam ve?no kosilnico za katero mi bo resni?no ?al - stara je 28 (z besedo: osemindvajset) let in je na njej ?e vse do zadnjega vijaka original vklju?no z no?em. (la?em olje, filter in sve?ka niso original) Kot zanimivost, ohi?je je iz dvostenske ABS plastike in mu, pomoje, alu ni konkurenca, bila pa je takrat celo premo?enje. 

 

Mimogrede, a je kdo ?e preizkusil akumulatorske kosilnice, ene so ?e velikosti bencinskih in imajo dva konja.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure, glede na tvojo ?ustveno navezanost na sede?no bi ?lovek sklepal, da so tvoji otroci stari vsaj 9mesecev manj kot 12 let :lol:

6 months to go :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobro v oglausu pise da je kavc 2,5 x 2,7m plus povstrinpa to, pa optimisticno pride ponj z minijem in prtljaznikom na strehi...wtf?

 

Se dobro da mm jaz tole

post-2637-0-91296000-1493928754_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ako mi je ?al, da sem ?el z geni na petrol...vsak dan bolj. Sedaj ?e od?itke zavra?ajo in delajo kar pav?alne obroke. Pritegnjeni so. S tem je ra?un 2x ve?ji od dejanske porabe .......?

 

Ja se dela obra?un ampak zakaj potem ponujajo od?itek? Je mogo?e pomembnej?i mese?ni rezultat kot kupec? O?itno so oni neuspe?no poslali od?itek in zato sem zavrnjen  

 

Jao kako sem se nategnil (boss rubrika)

 

Datum od?itka ?t.?tevca Stanje VT Stanje MT Stanje ET Na?in vnosa Status Komentar 03.05.2017   58292 60461   Moj Petrol Zavrnjen Vnesli ste odbirek v mesecu obra?una. Odbirek je odlo?en v za?asno tabelo in... 02.04.2017 89293468 57912 59999   Moj Petrol Obra?unan  

Izvoz v excel


Opozorilo:
Kot dobavitelj elektri?ne energije smo dol?ni izstavljati mese?ni ra?un za pretekli mesec na podlagi obra?unskih podatkov,
ki jih dobimo od Sistemskega operaterja distribucijskega omre?ja (SODO) in ne moremo prevzeti odgovornosti,
v kolikor pride do razlik v koli?ini elektri?ne energije med podatki SODO s podatki sporo?enega od?itka stranke. V mesecu rednega letnega obra?una se sporo?eni od?itek upo?teva le v primeru, ?e popisovalec ne more pridobiti od?itka.

Informacija:
Sporo?eni od?itki se posredujejo sistemskemu operaterju distribucijskega omre?ja, ki jih obdela in vrne v obra?un.
Dokler ima od?itek status Zabele?en, ga lahko popravljamo ali bri?emo.
Ko je uspe?no poslan distributerju, dobi status Odobren, v primeru zavrnitve pa Zavrnjen.
Od?itki, prejeti od distributerja, dobijo status Prejet v obra?un, po obra?unu se jim status spremeni v Obra?unan.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kak?na je razlika med sprotnim od?itavanjem in letnim pora?unom? Se kaj pozna na ceni?

Kreditiras sam sebe. Mesecno preplacujes da cez eno leto dobis ratliko nazaj.

 

Ce bi to hotel bi izbral pavsalno porabo. Vendar tam ponavadi doplacujes ob obracunu, ker je vse zgoj estimacija zime pa nepredvidljive.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komej pre?ivel obisk pri zobni higieni?arki, ki mi je dlesni na fertig razmesarila in vmes cel cajt komentirala, da kako se bom moral lotit zadeve, da se izbolj?a.  <_<

 

(hja, nitkanje glih ni neko opravilo, pri katerem bi bil doslej extra spreten, priznam).  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.