Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Pri bratcu kav? zdr?al 20 let, prav tako dva akrobata. In, glej ga zlomka, ?e kar dr?i in ne ka?e da bo odnehal. Pomemben podatek je, da ni kitajski ampak od Mebla, pa? neko? so na?e firme delale kvalitetno in verjetno zaradi tega propadle.

 

Kitajski kav? iz umetnega usnja zdr?i 5let. Preizku?eno 2x. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

usnje pri nas odpade, ga ni da bi vzdr?al + ma?ek :)

 

Tako da smo iz tistih 1500-3000? brand kav?ov pristali na kav?u z umetnim usnjem spodaj in tekstilu zgoraj za 850? in gledali kot prvo to da se zleknemo komot pred TV.

Deset let bo vzdr?al, ?e ne se pa pa? ne bomo sekirali preve? in spet gas naprej, verjamem da ne zaostaja za dra?jimi, ker danes je moje mnenje da je cena zgolj stvar prodaje medtem ko je kvaliteta izdelave enaka. 

Stari kav? je bil delan ro?no v Tom Tom Novo Mesto in si vedel zakaj je bil toliko vreden. Danes cenovno enakovreden kav? zre?e in stka stroj.

evo ga.

http://www.your-furniture.co.uk/narozniki/3246-giovanni.html

 

kombinacija soft11/sawanah 05 (?rn podno?je / temno siv zgornji del)

 

Mi smo kupili pred manj kot petimi leti tak?en "low-budget" kav?, slovenskega proizvajalca, ki pa takrat niti ni bil toliko poceni.

In danes?... na dveh mestih so pogledali skozi "fedri", ena nogica spredaj se je odlomila, blago zbledelo Skratka, za odpad.

Prej?njega smo imeli samo mi 15 let, pred nami pa star?i ?e vsaj 35. Bil je starej?i kot jaz. In ko smo ga zamenjali, je bilo ?e vedno vse top na njemu razen blago je bilo strgano.

Moje mnenje je, da je dan-danes vse slabe kvalitete razen mogo?e kak?en ro?no narejen izdelek. Industrijsko je pa vse narejeno tako, da ?im ceneje pridejo skozi z materijalom in delom in to drago prodajo-

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri bratcu kav? zdr?al 20 let, prav tako dva akrobata. In, glej ga zlomka, ?e kar dr?i in ne ka?e da bo odnehal. Pomemben podatek je, da ni kitajski ampak od Mebla, pa? neko? so na?e firme delale kvalitetno in verjetno zaradi tega propadle.

 

Kitajski kav? iz umetnega usnja zdr?i 5let. Preizku?eno 2x. 

umetno usnje pod ritjo pa buh ne dej. Da vsaki? kavbojke prej sle?e? itd

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred 12leti sem si omislil pisarni?ki stol po naro?ilu (ni bil poceni), kjer se je dalo vse zmi?ljevat, od koles, naslonjala in pa tudi materialov za sedalo. Izbral sem nek hi-tech umetno usnje ki diha, ni pa mrzlo tako kot usnje, obraba primerljiva z njim. In nikakor ni plastika. Mislim pa da cena je bila malenkost ve? kot usnje. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ?e na skret papirju se ne ogla?uje ta LetGo..... :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pr teb tud... za popizdit. Vse skup pa ni? posebna ideja, ?e en ponudnik oglasov ve?. Kot, da je prednost zaradi bli?ine prodajalec/kupec. Mogo?e kjer je gostota ljudi ve?ja,,pri nas pa dvomim.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pr teb tud... za popizdit. Vse skup pa ni? posebna ideja, ?e en ponudnik oglasov ve?. Kot, da je prednost zaradi bli?ine prodajalec/kupec. Mogo?e kjer je gostota ljudi ve?ja,,pri nas pa dvomim.

twitterjevo je to....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vozili domov brez ?ajb, lu?i, odpiranja prtlja?nika in light showom. Vse se da, ampak ima? lahjko TOp, high. iber opremo, si brez brisalcev v de?ju vegeta..........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vozili domov brez ?ajb, lu?i, odpiranja prtlja?nika in light showom. Vse se da, ampak ima? lahjko TOp, high. iber opremo, si brez brisalcev v de?ju vegeta..........

 

 

Mogo?e je to eden izmed razlogov, da so pri Mazdi zadeve toliko bolj zaprte, da uporabnik ne more sam ?arit in narediti tak?no ?talo...  :harhar:  :ph34r:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e je to eden izmed razlogov, da so pri Mazdi zadeve toliko bolj zaprte, da uporabnik ne more sam ?arit in narediti tak?no ?talo...  :harhar:  :ph34r:

:bravo:

 

Dobra stran raz?irjenosti znamke: teh BMCjev ima? na netu bataljon, 90?, danes iskat.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

 

Dobra stran raz?irjenosti znamke: teh BMCjev ima? na netu bataljon, 90?, danes iskat.

 

 

Kaj je BMC? Po pisanju v drugi temi sem razumel, da si skuril akumulator... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je BMC? Po pisanju v drugi temi sem razumel, da si skuril akumulator... 

Board Management Control module, stvar ki kontrolira elektronko, med drugim bi-xenon in DRL. Zakodiral sem ga....na na?in da nekje prebije in tud sprazni aku. S tem tudi ne morem ve? na njega da bi dal nazaj staro kodo....na vse module grem lahko, samo tega ne ve?. Vse ostalo kot je motor itd dela bp.

 

http://www.ebay.at/itm/Original-VW-Sharan-7N-Highline-Steuergerat-Bordnetz-M1101-5k0937086j-/222460680645?hash=item33cbb099c5:g:IMAAAOSw9uFW-bPw

 

Zanimiva stvar - tpms, tempomat, abs...vse delalo, ker je to del ra?unalnika motorja. Tole ja pa za upravljanje ?troma uporabni?kih zadev.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ?ist preve? vse elektronke v avtu :P

 

Mam pa tud js za jamrat.. velikono?n zajc ni prnesu sam ?okolade in jajc, ?e jajca od vremena smo dobil o?itno 

 

 

post-5512-0-82868100-1492497387_thumb.png

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20 cm snega.....14% klanec in 15% spust..Na Maria Alm..

 

Jaz pa v fotrovi bencinski kosilnici na 5 let starih letnih gumah...

 

 

Tezko je bilo, sem se ze videl v grabnu. Gor komajda brez TCS....bencinar brez moci. Dol v prvi 5km/h pa masina ni zmogla bremzati je pospesevala in avto se ni dalo ustaviti, resil me je abs. Noga na bremzi nula in nekako sem zvozil med bankino in levim pasom...brez absa bi sel samo zdrsel v nekaj ali parkiral na boku.

 

Slika je ko sem se se upal slikati...

post-2637-0-54565600-1492547357_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vozili domov brez ?ajb, lu?i, odpiranja prtlja?nika in light showom. Vse se da, ampak ima? lahjko TOp, high. iber opremo, si brez brisalcev v de?ju vegeta..........

Z rain-X se da brez te?av, sploh, ?e je hitrost dovolj velika sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Verjetno je pri plinu toliko privar?eval, da bo lahko kupil drug motor...

Zelo verjetno, ker bo obnovljenega dobil s Poljske za 260?, je reku. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.