Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 25 minutami je Slivka napisal:

Negativno.

 

Lučka sveti stalno, ne glede na to, koliko nas je v FucksWagnu. Sem tudi sam pomislil, da bi otroški sedež naredil kakšen stik in sem jih vse tri pobral ven, pa pri praznih sedežih še vedno sveti...

 

A ni v garanciji? In ve se, kam se naslovi take in podobne težave v času garancije - garantu. Morda pa toliko drame za prazen nič?

 

Sicer pa Slivka, tega avta nisi maral že ko si ga naročil ... lahko je samo še slabše. 😃 

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

Negativno.

 

Lučka sveti stalno, ne glede na to, koliko nas je v FucksWagnu. Sem tudi sam pomislil, da bi otroški sedež naredil kakšen stik in sem jih vse tri pobral ven, pa pri praznih sedežih še vedno sveti...

Ta lučka ne ugasne sama, če imaš slab kontakt pod sedežem! Omeni jim nič ne škodi.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Tilen5 napisal:

Jaz se tudi imel tehničen danes,..kao morm popravit nizke meglenke,.. drgač je pa šlo skozi

Jaz čakam, da se lepilo posuši. Puša na linku počila. Treba novo naročit. 

Za silo upam da zdrži.

16933165453958392498307920454114.jpg

16933166150003298700107507184769.jpg

  • Všeč 3
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega je začel z Peugot 206 S16, potem je šel na Hondo Prelude, nato na Audi a3 sportback 2.0tdi, nato pa na VW :)....(tiguan 2.0. dizel gate pred 12.leti dal zanj 40k €), nato se ga je znebil po 1.letu, šel na Toyoto 2x, ter sedaj na novo Škodo (1.0. tsi).....od vseh je rekel, da nikoli več ne gre na VW (vsak obisk servisa ga je stal med 500-1000€, in to 12.let nazaj....).....tko da....če nimaš sreče potem je najbolje da se VW čim preje znebiš....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Z M A J napisal:

VW jaz vseeno smatran za neko zlato sredino po kakovosti. Ali sem v zmoti? :)

Smatran. Ker jih cenimo.

 

Saj veš pravi slovenec ima Golfa/Passata, 2 otroka in nemškega ovčarja.

 

 

Realno, po izkušnjah, malo pod povprečjem.

Po Alfi se pljuva vsepovsod, pa sta realno tu tu.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je godlike napisal:

Smatran. Ker jih cenimo.

 

Saj veš pravi slovenec ima Golfa/Passata, 2 otroka in nemškega ovčarja.

 

 

Realno, po izkušnjah, malo pod povprečjem.

Po Alfi se pljuva vsepovsod, pa sta realno tu tu.

Od tega je samo eden pravi in dober....vemo kaj je to ...., da ne bo pomote 😉😁(NO)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, drži 😆

 

Imeli smo Polota 1.2 TSI 105KM.

Ker je bila mašina iz Male Boleslave je bila zanič ketna pri 40-60k km, 20k km je šla vbrizgalna šoba.

Še kaj bi se našlo.

 

Kot praviš, sreča da ni bila nemška. Tam delajo verjetno Turki. Na nemških je še, zraven naših težav, olje kje špricalo, ker je bla slabo tesnjena.

 

Ampak ja. Ta farsa o tem kak je Škoda bolj zanesljiva kot VW, mi je smešna. Isti koncern, torej vgrajeni isti deli, ki crknejo ne glede na to al piše VW al Škoda na haubi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je godlike napisal:

Ja, drži 😆

 

Imeli smo Polota 1.2 TSI 105KM.

Ker je bila mašina iz Male Boleslave je bila zanič ketna pri 40-60k km, 20k km je šla vbrizgalna šoba.

Še kaj bi se našlo.

 

Kot praviš, sreča da ni bila nemška. Tam delajo verjetno Turki. Na nemških je še, zraven naših težav, olje kje špricalo, ker je bla slabo tesnjena.

 

Ampak ja. Ta farsa o tem kak je Škoda bolj zanesljiva kot VW, mi je smešna. Isti koncern, torej vgrajeni isti deli, ki crknejo ne glede na to al piše VW al Škoda na haubi.

Tudi to drži... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.