Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Če bo šlo tako naprej, boš šel kmalu nazaj na Mazdo 5......zelo zanimivo bi bilo brati razloge zakaj si se odločil za Ford-a.....(poleg že znanih zahtev, ki si jih napisal in so znane).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je sportman333 napisal:

Če bo šlo tako naprej, boš šel kmalu nazaj na Mazdo 5......zelo zanimivo bi bilo brati razloge zakaj si se odločil za Ford-a.....(poleg že znanih zahtev, ki si jih napisal in so znane).

 

Ker je bil to že 22. ali celo 24. salon, ki smo ga obiskali in smo bili že krepko naveličani, ker nikjer nismo dobili nič, smo pa vmes že gledali VolksWagen Caddy Maxi, ki bi nekako za silo bil in ker smo ugotovili, da je to še najmanj slabo in da kaj dosti več salonov že niti ni, smo vplačali avans, prekleli Evropo, kapitalizem, evropejce, Bruselj ter avtomobilski trg in poslali vse skupaj hudiču v rit. Z ženo sva prišla domov ravno, ko nama je zmanjkalo kletvic in sva se malo "spihala". 

 

 

pred 19 minutami je Janez007 napisal:

Bo treba kdaj tudi avto oprat, ... posebej tam kjer so kamere, senzorji ... 😁

 

To se je pojavilo kakšnih 15 kilometrov po točenju goriva in pranju v avtomatski avtopralnici...

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi pral sem Forda v avtomatski pralnici.

Napako dobim ob polnem sneženju, ko se sneg na radar nalepi.

Prve mesce sem jo dobival občasno, ker so mi okvir tablice namontirali pol čez radar. Odkar so minimalni okvirji in tablica na poziciji, kot piše v knjigi, dela vse b.p..

 

To da pa so servisi nesposobni pa tak vemo. Ti si tak dobil kombinirke. Meni je na Ferku toplotno zaščito tak privijačil, da so 2cm samorezni vijaki ven gledali v kuferaumu....

Popravljeno od godlike
  • Haha 4
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je godlike napisal:

... ... ... ... ... ... ... ... ... 

 

To da pa so servisi nesposobni pa tak vemo. Ti si tak dobil kombinirke. ... ... ... ... ... ...

 

Ah, ne samo kombinirke... 

Sem enkrat vprašal na servisu če so servisi tako dragi, ker pol orodja razdelijo strankam. Me niso preveč lepo gledali...

  • Haha 6
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Slivka napisal:

Pravkar mi je žena poslala sliko.

 

Ja, FucksWagen...

 

 

IMG_20230927_170458023.JPG

Pa to je normalo pri vagici.

Nonstop napake pri mojemu caddyju. Po posodobitvi programske opreme se je zdaj zadeva umirila. Tok tok...

Screenshot_20230927_174722_Gallery.jpg

  • Haha 3
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Slivka napisal:

Zdaj še reci, da je dvolitrski turbo dizel, pa bom začel jamrat še jaz. Ker dvolitrski turbo dizel iz Škode Octavie vgrajujejo v Forda...

Da, 110 kilovatov.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuck!

 

FucksWagen.

 

Naš FucksWagen bo 10. oktobra star natanko dva meseca. Do zdaj je bilo za nekaj več kot 700€ popravil. Sicer vsa "garancijska", tako, da nisem nič plačal, mi je pa vzelo čas in gorivo. In še tisto nič veselja do novega avta, ki ga itak nisem več imel...

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Žalosten 3
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Slivka napisal:

Zdaj še reci, da je dvolitrski turbo dizel, pa bom začel jamrat še jaz. Ker dvolitrski turbo dizel iz Škode Octavie vgrajujejo v Forda...

Fordovi dizli so bli top, dokler so bli PSA.

2.0 140km, letnik 2008 se še zdaj vrti.

Edina težava so tesnila ob glavni gredi na menjalnik. 1x menjana, ker je cankalo po tleh, drugič ob menjavi vztrajnika.

Pred eno uro je Slivka napisal:

Fuck!

 

FucksWagen.

 

Naš FucksWagen bo 10. oktobra star natanko dva meseca. Do zdaj je bilo za nekaj več kot 700€ popravil. Sicer vsa "garancijska", tako, da nisem nič plačal, mi je pa vzelo čas in gorivo. In še tisto nič veselja do novega avta, ki ga itak nisem več imel...

2 lelti garancije, sem s Fordovim Fordom oddelal brez garancijskega obiska.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je dvorjan napisal:

Boš pa toliko bolj vesel, ko se ga boš znebil. 😃

 

Kar bo itak pred iztekom garancije, sem prepričan.

Saj poznate tisto resnico, FORDA si dvakt vesel, ko ga kupiš, še bolj pa, ko ga prodaš.... 🫣😉

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se vračam iz LJ in prehitevam v klanec nad Razdrtem z obrati okoli 4000 ter kar naenkrat opozorilo in motor v safe mode. Pregretje motorja. Bem do Senožeč sem se spustu, zavijem iz ac, ugasnem avto, ugasnem power box in zaženem. Do doma vse ok. Uboga vagica....

 

 

  • Všeč 1
  • Začuden 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je AmpeR napisal:

Danes se vračam iz LJ in prehitevam v klanec nad Razdrtem z obrati okoli 4000 ter kar naenkrat opozorilo in motor v safe mode. Pregretje motorja. Bem do Senožeč sem se spustu, zavijem iz ac, ugasnem avto, ugasnem power box in zaženem. Do doma vse ok. Uboga vagica....

 

 

Slivka bo ponorel ob tej novici žlahte! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Powerbox maš nastavljen "na preveč". S tem, ko preslepi CPU in porine preveč goriva v mešanico to zaznajo senzorji na izpuhu in CPU začasno zmanjša dotok goriva ali pa celo butne v safe mode. To sem se sam igral pri prejšnji Mazdi in kljub temu, da je imel 10 stopenj nastavitve je še pravilno delovala največ na 4. stopnji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zna bit. Na 5.stopnjo trga gate. Zdaj sem imel na 4. od 15.stopenj pa vseeno je dalo v safe mode. Iz LJ sem vozil na radar (sport) in verjeno je fanj segrelo motor. Pa Razdrto 4000 obratov je bila pika na i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Saj poznate tisto resnico, FORDA si dvakt vesel, ko ga kupiš, še bolj pa, ko ga prodaš.... 🫣😉

 

Fucka nisi vesel, ko ga kupiš...

 

Vsaj jaz ga nisem bil. Še manj vesel sem bil, ko so mi dva meseca in pol govorili, da naslednji teden ga pa dobim...

 

Pa tudi prodaš ga ne. Kvečjemu se ga znebiš...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Slivka napisal:

Zdaj še reci, da je dvolitrski turbo dizel, pa bom začel jamrat še jaz. Ker dvolitrski turbo dizel iz Škode Octavie vgrajujejo v Forda...

 

Ja pa kaj hudirja je tu za jamrat. Vedno sveže olje pomeni dooolgo življensko dobo motorja.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Mraušk Mčk napisal:

 

Ja pa kaj hudirja je tu za jamrat. Vedno sveže olje pomeni dooolgo življensko dobo motorja.

Olje pa pije kot stari dvotakni motor.

Pred eno uro je Slivka napisal:

 

Fucka nisi vesel, ko ga kupiš...

 

Vsaj jaz ga nisem bil. Še manj vesel sem bil, ko so mi dva meseca in pol govorili, da naslednji teden ga pa dobim...

 

Pa tudi prodaš ga ne. Kvečjemu se ga znebiš...

Mene je pa pozitivno presenetil.

No ni bil VW.

Moral bi ti ga dat za peljat, da bi videl, kaj je pravi Ford.

 

Ti si dobesedno gledal reklamo za Milko. In je svizec zavil čokolado (VW-ja) v foljo (v Ford-a), in čarovnija je narejena 😆

Popravljeno od godlike
  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.