Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 27 minutami je Matick napisal:

Kar navadi se. Zjutraj proti lj, in popoldne nazaj je cist nakljucno. Nobenega pravila ce bo guzva ali ne

Zjutraj sem že okrog 6.40 parkiran in je OK, za popoldanski povratek okrog 15.30 še iščem najboljše opcijo. Tudi po AC in Domžale dol, ni bilo nič kaj bolj tekoče.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Shrek napisal:

Javni prevoz? Vlak? 

Kamniški vlak je itak smeh, vozi nekih 45 minut za teh dobrih 20km, s premalo vagoni in nabasan k marijamadona, v nadaljevanju imam potem 15 minut hoje, v štartu da sploh pridem do njega pa nekih 4km z avtom (lahko tudi s Poganjalcem, ki pa mi ga tekom delovnika garant odtujijo dobri ljudje), kjer bi verjetno tudi plačal celodnevno parkirnino. Skratka zmagovito popotovanje v vseh smislih. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Kamniški vlak je itak smeh, vozi nekih 45 minut za teh dobrih 20km, s premalo vagoni in nabasan k marijamadona, v nadaljevanju imam potem 15 minut hoje, v štartu da sploh pridem do njega pa nekih 4km z avtom (lahko tudi s Poganjalcem, ki pa mi ga tekom delovnika garant odtujijo dobri ljudje), kjer bi verjetno tudi plačal celodnevno parkirnino. Skratka zmagovito popotovanje v vseh smislih. :)

Dobra služba tudi to odtehta.....🤗😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleti sem si motor kupil in se na železniško postajo vozim z njim...cca 4 km... Vedno je prostor kam parkirat. Z avtom treba dosti prej it. 

Pol ure se z vlakom vozim...me ne moti, če je gužva. Z avtom se neb vozil to relacijo. 

Koliko prej prideš z avtom? Letno karto kupiš, se lahko povsod voziš...avto pa ful uničuješ s tako vožnjo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Shrek napisal:

Z avtom prej kot 35 minut ne prideš. Za pet min se raje z avtom voziš? Jaz ne... 

Dovolilnico imam za strogi center LJ, to mi tudi sicer v popoldanskem času pogosto prav pride, sicer pa kot zanimivost; s kolesom do LJ in nazaj, mi je kar zabavna zadeva in s semaforji vred ni niti urca v eno smer, ampak za na delo raje ne, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Dovolilnico imam za strogi center LJ, to mi tudi sicer v popoldanskem času pogosto prav pride, sicer pa kot zanimivost; s kolesom do LJ in nazaj, mi je kar zabavna zadeva in s semaforji vred ni niti urca v eno smer, ampak za na delo raje ne, hehe

Od kod se voziš?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Z M A J napisal:

in s semaforji vred ni niti urca v eno smer

 

 

A za kolesarje so tudi semaforji? Moje izkusnje so take, da sem jaz po Ljubljani edini, ki cakam pri rdeci na semaforju, ko sem s kolesom :) ... Drugi vsi sibajo mimo... s skiroji, kolesi, pes,... :) 

 

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Jest napisal:

 

 

A za kolesarje so tudi semaforji? Moje izkusnje so take, da sem jaz po Ljubljani edini, ki cakam pri rdeci na semaforju, ko sem s kolesom :) ... Drugi vsi sibajo mimo... s skiroji, kolesi, pes,... :) 

 

Res je, redko kateri se zaustavi, no večina vsaj pogleda, če je frei, ko ureže v rdečo, nekateri niti tega ne preverijo.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Jest napisal:

 

 

A za kolesarje so tudi semaforji? Moje izkusnje so take, da sem jaz po Ljubljani edini, ki cakam pri rdeci na semaforju, ko sem s kolesom :) ... Drugi vsi sibajo mimo... s skiroji, kolesi, pes,... :) 

 

Kapo dol 👏

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Načeloma je tako, da kolesarji, ki smo tudi vozniki tega ne počnemo, ker točno vemo kako je to neprijetno izza volana, ko ti nadebudnež skoči pri rdeči čez cesto in moraš še na take praznoglavce pazit. Pač ne delamo tisto kar ne želimo da drugi nam počnejo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz sodišča sem prejel dopis, da moram sporočiti vrednost avta za dedovanje/zapuščinska od očeta za Mazdo CX3.

Kaj sami ne znajo ocenit al moram na avtonet preverit?

 

Koliko naj napišem? Letnik 2017 G120 cca 75000km (za točno moram preverit).

 

16000€?

 

Oprema Takumi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če te oni pozivajo, da povej, koliko je vredna - najdi nekega cigana, da ti napiše, da je vredna 1.600€, in to nesi na sodišče. Pa naj se oni praskajo...

 

In če ne bodo verjeli, naj ta cigan vpraša dva svoja soseda, koliko je vredna. Tako lahko dobiš tri ponudbe in naj sodišče samo izbere najugodnejšo - na način javnih razpisov...

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je godlike napisal:

Davka se res ne plača, mislim pa da je sodna taksa glede na vrednost dedovanja....

Tako ja, napačen izraz. Mi nismo meli uradne, smo dal vrednost po eurotaxu in noben ni nič kompliciral..

 

Sicer so procenti mali, sam mi je že princip, da ti umre bližnja oseba, pa se lupi/so stroški na vsakem koraku zelo zgrešen.

Popravljeno od SeekK
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je AmpeR napisal:

Ma kaj je treba prav uradno cenitev? Ma kam potem prideš....

Sej ni davka pri zapuščinski (1.dedni)? 

Si edini dedič? Mogoče boš še koga isplačal..... 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.