Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Zelo kvalitetno sem se razbil z MTB, pri nekih 30kmh, čez drn in strn, bo na boku in hrbtu ogromno modric, na srečo ni bila kamnita podlaga, ker bi bil potem še večja pečenka, heh. Posledično se bom par dni premiku k pokavsana goska. :)))

  • Haha 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 4

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Tilen5 napisal:

Jaz sem padel drugi dan ko sm imel kolo :D dol po makadamu,...zradirano cel hrbet, leva roka, obe dlani, koleno in bok :D se mi je kar neki časa celilo lol

Jaz sem vesel, da nisem kaj zlomil, pa zdajle nimam v mislih kolesa, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Zelo kvalitetno sem se razbil z MTB, pri nekih 30kmh, čez drn in strn, bo na boku in hrbtu ogromno modric, na srečo ni bila kamnita podlaga, ker bi bil potem še večja pečenka, heh. Posledično se bom par dni premiku k pokavsana goska. :)))

Pa je bil vsaj tapravi MTB al je bil električni pony express?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me je šef poslal na službeno pot in mi dodelil Renault Megan Grandtour 1,9 dci.

 

Dokler sem imel staro Mazdo 5, sem za Renaulte govoril, da so rena. Po enomesečnem lastništvu FucksWagna mi je pa stari Renault fenomenalen in prav užitek je, ko enostavno zaženeš motor in voziš - brez da bi moral polovico poti programirati, kaj naj multifunkcijski zabaviščni center na štirih kolesih počne in česa ne. In brez kupa dodatkov, ki delujejo po svoje in ti odvračajo pozornost od prometa okoli in terjajo pozornost zase. Pa še pelje se lepo, skoraj kot Mazda 5.

 

Ja, nizko sem padel...

  • Všeč 3
  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo je problem, ker se pomoje prodaja pri nas… Kolikor sem nasel, je namenjen ameriskemu trgu, tako, da je se drugimproblem, ker je samo bencinar… 3,5 V6  … ;) 

 

WWW.CCARPRICE.COM

New 2023 Car Prices, Features and Specs

 

Ima pa vgrajen sesalec ;) 🤣

 

SIOL.NET

Nova honda odyseey bo olajšala potovanja vsem družinam z otroki, saj ima avtomobil prvi vgrajen čisto pravi sesalec.

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je se nekaj ovir, kot do, da bi ga moral uvoziti… Poleg goriva je se to, da je avtomatik, pa verjetno se kaj…. Najvecja ovira pa je verjetno cena… Slabih 80K € ;)

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?dam=0&fr=2023%3A&isSearchRequest=true&ms=11000%3B16%3B%3B&ref=quickSearch&sb=rel&vc=Car

  • Všeč 1
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Jest napisal:

Pomoje je se nekaj ovir, kot do, da bi ga moral uvoziti… Poleg goriva je se to, da je avtomatik, pa verjetno se kaj…. Najvecja ovira pa je verjetno cena… Slabih 80K € ;)

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?dam=0&fr=2023%3A&isSearchRequest=true&ms=11000%3B16%3B%3B&ref=quickSearch&sb=rel&vc=Car

Saj vem zato sem dal pod smešnice.... 😉Me zanima odziv @Slivka.... 🤔😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.RTVSLO.SI

Nenadoma je umrl Aleksander Hribar, nagrajeni slovenski satirik in radijski voditelj, ena najbolj priljubljenih...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Z M A J napisal:
WWW.RTVSLO.SI

Nenadoma je umrl Aleksander Hribar, nagrajeni slovenski satirik in radijski voditelj, ena najbolj priljubljenih...

 

Žalostno. Ko sem bil mulc, sem mu pomagal skrbeti za zunanji bezen v motelu Grosuplje. Bil je velik talent, ljubitelj težkih motorjev (sposojal si jih je od nemških turistov za kakšen krog) .... Pogrešali ga bomo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ga osebno spoznal v začetku 90-ih, ko sva imela s kolegom svojo firmo in sva jo reklamirala na radiu GaGa. Takrat je osebno hodil na take sestanke in tržil reklame v svoji oddaji. Danes se kej takega sploh ni možno zamislit.

 

Nič Sašo bilo je nepozabno in težko ponovljivo - počivaj v miru care.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj pa se vremenar Robi Erjavec :(

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/umrl-je-robi-erjavec.html

 

WWW.RTVSLO.SI

V 53. letu starosti je umrl voditelj na POP TV Robert Erjavec. Poleg vremena v oddaji 24 ur je vodil tudi oddaje Sanjska ženska in 1, 2, 3, kdo dobi.

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Jest napisal:

Meni zelo simpatičen vremenar, groza. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In se je začelo. 

 

Dobim "vabilo", da prinesem na upravno enoto prometno dovoljenje, da notri vpišejo prepoved prodaje, ker smo dobili vrnjen DMV (blaznih 138€ in nekaj centov).

 

In je navedena napačna registrska številka.

 

Pa dajmo no, a niti na upravni enoti ne preverijo, kaj delajo, ampak samo stiskajo ENTER... Pa prekleta reč, včasih je vsakdo bil mojster svojega poklica - pa ne glede na to, kaj je delal. Vulkanizer, ki je snel gumo z avta, je spotoma pogledal, če imaš ploščice slabe ali pa če ima končnik ali ležaj zračnost. Sicer popravit ni mogel nič, ti je pa povedal. Zdaj pa niti uradnega dopisa ne znajo napisat brez da bi moral za njimi preverjat, če je točno...

 

So pa vsi na Faceboobu in ne vem kje še vse s stotimi "selfiji"...

 

  • Všeč 3
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Slivka napisal:

In se je začelo. 

 

Dobim "vabilo", da prinesem na upravno enoto prometno dovoljenje, da notri vpišejo prepoved prodaje, ker smo dobili vrnjen DMV (blaznih 138€ in nekaj centov).

 

In je navedena napačna registrska številka.

 

Pa dajmo no, a niti na upravni enoti ne preverijo, kaj delajo, ampak samo stiskajo ENTER... Pa prekleta reč, včasih je vsakdo bil mojster svojega poklica - pa ne glede na to, kaj je delal. Vulkanizer, ki je snel gumo z avta, je spotoma pogledal, če imaš ploščice slabe ali pa če ima končnik ali ležaj zračnost. Sicer popravit ni mogel nič, ti je pa povedal. Zdaj pa niti uradnega dopisa ne znajo napisat brez da bi moral za njimi preverjat, če je točno...

 

So pa vsi na Faceboobu in ne vem kje še vse s stotimi "selfiji"...

 

 

Mene tudi to fascinira. Sem bil v podobnem fohu (samo na končni strani), kot študent sem še, ko je imela DRSI na čez letne dajatve, klofal registrske, VIN in ostale podatke; pa se nikoli nisem zmotil. Vse delal podzavestno, samo natrenirat si se rabu, kako preverjaš za sabo in kako vnašaš, da se ne zmotiš.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ob 15.20 štartal z Gecom s Kotnikove v Centru prestolnice in sem si zadal nalogo gledat na uro in razdalje.

 

V prvih 8 minutah naredil 100m

V drugih 8 minutah naredil 1300m

V tretjih 8 minutah naredil 3000m.

 

Vse premikanje v smeri proti severu; Črnuče, Trzin, ...

 

2 dneva nazaj sem prvih 10 minut z istega izhodišča, naredil največ 10m. Noro in res nepozabno!!! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.