Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Slivka napisal:

 

Citiram: "Ja, Rusi dostikrat pri oblikovanju uporabljajo sekiro."

 

Je bil pa odgovor na mojo omembo avta... pravzaprav že kar kombija UAZ 452.

 

 

@Slivka fajn si odpru link do stare teme 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

12 let je minilo pa še nisi pozabil.... 🤣😂

 

Ne, nisem. In tudi Rusom ne bom pozabil napada na Ukrajino. Ker je zaradi tega uveden embargo proti njim in UAZov v Italiji ne prodajajo več. Če bi jih, najverjetneje mi zdaj ne bi vozili FucksWagna, pa čeprav je UAZ bee een eeen ... ... Me trese samo, ko moram napisat... Torej, čeprav UAZ ne dela dizlov. Tako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Slivka napisal:

 

Ne, nisem. In tudi Rusom ne bom pozabil napada na Ukrajino. Ker je zaradi tega uveden embargo proti njim in UAZov v Italiji ne prodajajo več. Če bi jih, najverjetneje mi zdaj ne bi vozili FucksWagna, pa čeprav je UAZ bee een eeen ... ... Me trese samo, ko moram napisat... Torej, čeprav UAZ ne dela dizlov. Tako.

 

Katerega bi pa vzel? Classica?

https://www.uaz.ru/en

 

Gledam konfiguracijo tega "novejšega" terenčka, Patriota. Ej sam v Rusiji pod comfort opremo spada prazen box namesto airbaga 🤣

 

Screenshot_20240213_064524_Chrome.jpg

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 1 uro je Boss napisal:

Evo Goloba letečga - pa mamo spet vzrok da ga lahko zmerjamo, ker nam bo danes podražu goriva.

 

Predlagam, da vsi na strani https://protigolobu.si izrazimo svoje nezadovoljstvo.

 

 

Ah, ta podražitev goriva je še najmanj, kar naredi golobjad neumnega. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

Ah, ta podražitev goriva je še najmanj, kar naredi golobjad neumnega. 😊

 

Čist res, lahko se odloči, da prepove Mazde CX-30 Skyactiv X, z ročnim menjalnikom in dušno rdeče barve s skoraj ravno plastiko na kolotekih. To bi bilo še bolj neumno.:nevem:

  • Haha 3
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Boss napisal:

 

Čist res, lahko se odloči, da prepove Mazde CX-30 Skyactiv X, z ročnim menjalnikom in dušno rdeče barve s skoraj ravno plastiko na kolotekih. To bi bilo še bolj neumno.:nevem:

On se lahko odloči kar hoče, a problem je, ker ga ne bi J... L nobeden 2%. Kdo pa ga sploh še jemlje resno? 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

 

Čist res, lahko se odloči, da prepove Mazde CX-30 Skyactiv X, z ročnim menjalnikom in dušno rdeče barve s skoraj ravno plastiko na kolotekih. To bi bilo še bolj neumno.:nevem:

 

Jaz bi takoj protestiral na Mazda Avstrija

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Tilen5 napisal:

Dol s Holobom!

 

pred 3 urami je Alex napisal:

On se lahko odloči kar hoče, a problem je, ker ga ne bi J... L nobeden 2%. Kdo pa ga sploh še jemlje resno? 😉

Kaj ima to veze z gorivom?

Ko je bil JJ, sem tankal ob obiskih Avstrije, ker so bili cenejši. Trenutno niso.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

"Kamen na kamen..."

 

Zdaj pa s temi tremi evri kupim Golobove obveznice al kaj že so tiste karte, pa bo čez tri leta skoraj za mesečno plačo denarja...

Drži se stran od obveznic. Raje porabi denar za kaj bolj pametnega. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Golob ga serje - če dražiš pol draži konstantno, če ceniš pol ceni konstantno. Ne pa taole nespremenjeno? To je kr neki in kaže vso neodločnost te vlade. Protigolobu.si

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.