Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

pred 1 minuto je DonFelipe napisal:

Ja, samo pri nas se zadeva ne bi obnesla glede homologacije tako kot Dacia na etanol

Bolj kot homologacija bi bil problem sam vodik oz. kje bi ga točil pri nas.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom pa naredil en daljši krog, da preverim kje je za kak cent cenejše gorive. Prav dobro se počutim, ko tako privarčujem za gorivo. Ljudje so razvajeni in se jim ne da, jaz pa vem, da brez muje (Mujo z malo) se še čevelj ne obuje. 🤪

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

A niso eni pametovali kako bo šlo gorivo še samo gor.....:whatever:

 

In zdaj, ko ne gre, sli SLABE volje, ali kaj želiš povedati? (sem vesel, da glih vsaka črna napoved, se vendarle NE uresniči, matrwola, no, že tako je folk čedalj bolj zamorjen, kamorkoli pogledam).

  • Haha 1
  • Hvala 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Z M A J napisal:

In zdaj, ko ne gre, sli SLABE volje, ali kaj želiš povedati? (sem vesel, da glih vsaka črna napoved, se vendarle NE uresniči, matrwola, no, že tako je folk čedalj bolj zamorjen, kamorkoli pogledam).

Zanimivo.....🤔

Sem razmišljal ravno obratno,sem VESEL in vidim same spodbudne napovedi pa tudi ljudje so vedno bolj vedri in veseli......:jupiii: (Do konc poletja) 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

Jaz bom pa naredil en daljši krog, da preverim kje je za kak cent cenejše gorive. Prav dobro se počutim, ko tako privarčujem za gorivo. Ljudje so razvajeni in se jim ne da, jaz pa vem, da brez muje (Mujo z malo) se še čevelj ne obuje. 🤪

se bom js tud mogu mal zapelat. mogoč do LJ. od kar sem na dopustu nisem naredu 10km.

pred 36 minutami je Bini napisal:

Zanimivo.....🤔

Sem razmišljal ravno obratno,sem VESEL in vidim same spodbudne napovedi pa tudi ljudje so vedno bolj vedri in veseli......:jupiii: (Do konc poletja) 🥴

vsaj čez poletje ne bo problemu. sredi jeseni pa spet razno razne omejitve.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

A niso eni pametovali kako bo šlo gorivo še samo gor.....:whatever:

 

Brez regulacij bi teli požrešni vojni dobičkarji samo dražili. Vzrok bi pa bil: Putin

 

Tam, kjer nimajo regulacij je že marsikje skoraj že 2,5 EUR: Norveška, Nemčija, Velika Britanija....

  • Všeč 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Boss napisal:

Brez regulacij bi teli požrešni vojni dobičkarji samo dražili. Vzrok bi pa bil: Putin

 

Tam, kjer nimajo regulacij je že marsikje skoraj že 2,5 EUR: Norveška, Nemčija, Velika Britanija....

Točno tako👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Brez regulacij bi teli požrešni vojni dobičkarji samo dražili. Vzrok bi pa bil: Putin

 

Tam, kjer nimajo regulacij je že marsikje skoraj že 2,5 EUR: Norveška, Nemčija, Velika Britanija....

V Franciji ni regulirane cene pa je po večini od 1,68-2€.Preverjeno iz prve roke. Najcenejše gorivo je ponavadi na pumpah Total. Je pa tudi res, da je dvesto različnih prodajalcev in je res konkurenca na vsakih par kilometrov. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

V Franciji ni regulirane cene pa je po večini od 1,68-2€.Preverjeno iz prve roke. Najcenejše gorivo je ponavadi na pumpah Total. Je pa tudi res, da je dvesto različnih prodajalcev in je res konkurenca na vsakih par kilometrov. 

Pri nas je že 1.53€....:jupiii: bencin95😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SIOL.NET

Na Hrvaškem na bencinski črpalki Ina v Donji Dubravi v Medžimurju so vozniki več dni...

Tudi to se zgodi, mogoče bi pa naši X motorji šli na tole novo gorivo... 🙃😊

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni nič novega!

V Zokilandu lahko vidiš kako malomaren folk zameša cevi oziroma točilne pištole dizel za bencin in obratno ; tisti kateremu se mudi hitro zameša cevi in zgodi se omenjeno.

Da ne govorimo kako tisti ki tankajo mešanico (stari mopedi, kosilnice, motokultivatorji, ...) pozabijo doliti olje ker ne smejo zadev rihtati na mestu po njihovo zaradi oviranja, kurilnega olja ne moreš več osebno točiti ampak ga imajo pod ključem,...

Počasi bomo morali bojkotirati njih in gretovce da bodo videli kako ni enostavno...

Nafto pa uporabljamo tudi za privabljanje in omamljanje divjih prašičev...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če bo ostalo pri tem trendu bi lahko čez slabih 14 dni bil bencin pod 1,4 dizel pa pod 1,5. Mogoče je zato Pelosijeva šibala na Tajvan, da zaneti novo krizo in da spet dvigne ceno energentom.

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko pride do recesije in to zna bit kmalu bo nafta 50$

pred 2 minutama je Boss napisal:

Če bo ostalo pri tem trendu bi lahko čez slabih 14 dni bil bencin pod 1,4 dizel pa pod 1,5. Mogoče je zato Pelosijeva šibala na Tajvan, da zaneti novo krizo in da spet dvigne ceno energentom.

Sam d... k mešajo povsod..... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.