Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

Danes je na HR padla nafta in bencin za rekordno razliko v celem letu.....

dizel je tako 1,10, benz pa 1,18

 

me zanima kaj bo pri nas

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

V nedeljo tankal v Beogradu (95 Premium) po 1,14.

Mazdica pa kar papa, ?e je polno nalo?ena (pet osebkov in poln prtlja?nik), pri 170-180 km/h (tempomat na 180, GPS je kazal 175) je bila poraba 9,4 l/100km. ?rtice so kar hitro izginjale...

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nedeljo tankal v Beogradu (95 Premium) po 1,14.

Mazdica pa kar papa, ?e je polno nalo?ena (pet osebkov in poln prtlja?nik), pri 170-180 km/h (tempomat na 180, GPS je kazal 175) je bila poraba 9,4 l/100km. ?rtice so kar hitro izginjale...

Men se zdi pa za bencinski motor in polno nalozen avto pri tej hitrosti precej nizka povprecna potrosnja :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah, saj verjetno je res.

Sem se ?e malo razvadil s tem Skyactiv bencinarjem (vi?je od 8,2 ?e ni ?la povpre?na poraba).

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....to ?isto ok...saj si bil max.nalo?en pa si ga oreng.?vasal po AC.tudi ko mi gremo na dopust polni max.se malo pozna poraba...normalno..se ne sekiram..he he lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vse ki vozite na plin: Plinarna na Verov?kovi spet obratuje normalno! ;)

V pondelk me je kar ?okiral napis "vzdr?evalna dela" in kar nisem vedu kam jet tankat, pa sem potem na Petrolu v Dom?alah pristal, ker v Kamniku ga nimamo.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sicer ni bencin... je pa LPG... V Kranju na Primksovem sem danes, ko sem se peljal mimo videl plakat, da je cena za liter 0,515 ce se prav spomnim... Pa pise, da je taka cena samo na tej crpalki... to je tista pri Merkurju >> http://www.petrol.si/bencinski-servisi/podrobno/2371 ... Sem se prepozno spomnil, da bi skljocnil :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ni bencin... je pa LPG... V Kranju na Primksovem sem danes, ko sem se peljal mimo videl plakat, da je cena za liter 0,515 ce se prav spomnim... Pa pise, da je taka cena samo na tej crpalki... to je tista pri Merkurju >> http://www.petrol.si/bencinski-servisi/podrobno/2371 ... Sem se prepozno spomnil, da bi skljocnil :)

 

To je se cenej kot na Veri, kjer je 0,53 EUR liter :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se manj je, kot sem napisal :) ... 0,51? za liter UNP ... 

 

IMG_7601.MOV-20151204-142926.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

AMZS stran je pa a?urna, da kar ne more? verjet, po njihovo je dizel in bencin nad 1,5?, ko pa pogleda? prezzi benzina vidi? da je na vsaki self servis pumpi kjerkoli cena 1,1? za dize, in 1,2? ?e ti tankajo....V rimu je celo 1,099

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.