Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Raje bancno kartico tko kot v sloveniji, ker v srbiji ti zaracunajo po slabem tecaju. V makedoniji na enih pumpah ne bojo hotl vzet evre.

Tko da najboljs maestro pa mas mir.

Tudi cestnine v srbiji placaj s kartico, za makedonijo pa rabis kovance (3x1 eur)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raje bancno kartico tko kot v sloveniji, ker v srbiji ti zaracunajo po slabem tecaju. V makedoniji na enih pumpah ne bojo hotl vzet evre.

Tko da najboljs maestro pa mas mir.

Tudi cestnine v srbiji placaj s kartico, za makedonijo pa rabis kovance (3x1 eur)

mogoce ti rabis 3x1e boss bo rabil malo vec, ta prva cestninska postaja je takoj 1.5e ostalo pa po 1e. :) drugac pa ja najboljse da placas s kartico. v srbiji pa nikakor ne sposkusaj placat z e ker te bojo obral. 

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cestnina do Beograda je 340 din ali 3?...zdaj pa pejd na xe.com....10% je ?e malo, ker pri cestnini gledajo na okrogle cifre da je la?je. Pa ?e kurz 122 zelo te?ko ra?una? sproti. Kartica je zakon, oz da direktno dol dvigne? na bankomatu, ?e ?e ?eli? operirati z gotovino, ampak potem ti ziher ostane v denarnici...(kupim po 130 :jezicek:   )

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Cene gredo navzgor.

 

So ze sle gor pred parimi urami :) ... Sem se vceraj na crpalko pripeljal ravno, ko je range skocil na 0km :) 

 

IMG_9179-20160315-074020.jpg >> IMG_9182-20160315-073915.jpg

 

Podrazitve 15. marec 2016:

- 95-okt za 0,045? >> 1,157?

- 100-okt za 0,04? >> 1,205?

- dizel za 0,038? >> 1,038?

- KOEL za 0,031? >> 0,695?

 

Cena ostaja enaka:

- LPG >> 0,555?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem mazdo spraznil do nule, tik pred fernetici da sem moral 4x vzgati in sesati nafto iz webasta, pa sem pripuzal do meje :) notri je potem slo 62L

Avtobus lahko lepo vozis tudi se vsaj 50km z 0 remaining. Anzetova astra me je pa na cesti pustila z 30 remaining :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je tudi ?e kazalo ni?lo dosega pa mi je po 20km zmanjkalo cojones in sem tankal 58 litrov.

 

Pri prvi ?estki pa je kazalo ?e 111km dometa in sem ostal na cesti. Natankal pa sem pol le 59litrov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kot zanimivost (living on the edge varijanta), remaining 0 se mi je pokazalo in se peljal se ca. 80km, tankal sem potem 59l...a je uspelo komu tankat 64l?

V prej?njo ?estko sem 1x natankal 65l (tank je imela 64l). Vedno pa naredim, ko poka?e remaining 0 km, ?e vsaj 100 km in vedno tankam do roba...

S sedanjo ponavadi tankam med 60l in 63l (tank ima 62l).

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam pomoje to ni dobr za tvojo benz pumpo?

Lahko se poskoduje

Pele mi je reku, da se lahko pregreje in odpove. Svetoval je it tankat pri zadnji cetrtinki goriva oz.za LPG avte, da je Benz na vsaj cetrt, ker le-ta hladi bencinsko crpalko. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pri nobenem avtu nisem imel te?av z benz pumpo.

Pa saj se ne vozim s skoraj praznim tankom cel mesec....

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pri nobenem avtu nisem imel te?av z benz pumpo.

Pa saj se ne vozim s skoraj praznim tankom cel mesec....

?e se lahko s praznim tankom vozi? cel mesec ti takoj odkupim avto  :P 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kot zanimivost (living on the edge varijanta), remaining 0 se mi je pokazalo in se peljal se ca. 80km, tankal sem potem 59l...a je uspelo komu tankat 64l?

 

 

Redko se zgodi, da tankam tako pozno... Ponavadi grem tankat kmalu po tem, ko se prizge lucka... in takrat je "range" ponavadi se vsaj 30 km... Dosedaj je najvec, kolikor sem natankal v trenutno sestico, bilo 56,41 litrov ... 

 

poraba.com_-_poraba_goriva%2C_Mazda_6_Sp

 

Pri sestici prve generacije je bilo najvec kar je slo notri 58,52 litra ...

 

poraba.com_-_poraba_goriva%2C_Mazda_6_CD

 

Pri sestici druge generacije pa 59,59 litrov

 

poraba.com_-_poraba_goriva%2C_Mazda_6_Sp

 

 

Posoda za gorivo pri mazdi 6 tretje generacije 2.2 SkyActive D naj bi bila 62 litrov ... Ce se prav spomnim, je bilo enako tudi pri sestici druge generacije (nimam navodil pri roki, ker ni bilo elektronske razlicice) ... 

 

b2225_Mazda6_8EJ9-EE-14D-R-SI_Edition1_O

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Cene 100 oktanskega bencina in kurilnega olja odlej dolocajo trgovci, 95 oktanski bencin in dizel pa se vedno ostaja pod kontrolo vlade ... 

 

 

http://www.zurnal24.si/ceno-bencina-odslej-dolocajo-trgovci-clanek-268387

 

skitched-20160407-131921.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to ne bo pravi pokazatelj, ker bodo zelo pazili, da ne naredijo neumnosti zato bodo tudi te cene dr?ali na minimumu... ko pa bodo sprostili bo pa veselo in verjetno bo konec tankanja na AC-jih, ker bo cena od 10-20 centov vi?ja kot na manj?ih odro?nih pumpah

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.