Skoči na vsebino

Petrol Ultimax


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 252
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Poraba bencina, v litrih na uro je tam od 1,5 do 1,8.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je na Petrol v Kranju pripeljal Ultimax dizel (vse ro?ke so bile na STOP), bela neimenovana cisterna, samo spredaj je bila nalepka Burger estrihi in prevozi....

 

Torej je kvaliteta odvina tudi od privatnikov, ki vozijo vse zivo...

http://www.strojni-tlaki-estrihi-burger.si/

 

:bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je na Petrol v Kranju pripeljal Ultimax dizel (vse ro?ke so bile na STOP), bela neimenovana cisterna, samo spredaj je bila nalepka Burger estrihi in prevozi....

 

Torej je kvaliteta odvina tudi od privatnikov, ki vozijo vse zivo...

http://www.strojni-tlaki-estrihi-burger.si/

 

:bravo:

 

 

Pol dobi? u tank ?e mau ostankov betona, da ti ?obe fajn prepuca na dimenzijo lukn 10cm in ti ni treba nikol ve? na servis vozit.... sam ?e u taprvi grabn zapele? :hohoho: ...in vse to gratis :bravo:;)

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je na Petrol v Kranju pripeljal Ultimax dizel (vse ro?ke so bile na STOP), bela neimenovana cisterna, samo spredaj je bila nalepka Burger estrihi in prevozi....

 

Torej je kvaliteta odvina tudi od privatnikov, ki vozijo vse zivo...

http://www.strojni-tlaki-estrihi-burger.si/

 

:bravo:

 

 

Skoraj moj sosed, par ulic stran je doma :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo spet se vam ogla?a Petrolov "navija?" :P

 

Kot sem opisal mi je prej?nji tank MOL-ov diesel tudi rahlo nagajal s cukanjem v nizkih konstantnih obratih pri neogreti ma?ini.

 

Od srede tedna imam notri spet Petrol UM in niti sledu po kak?nem cukanju. Res ne vem kerga vraga dajejo notri ampak moja ?estka razliko ob?uti in to v plus.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaam.... 8 tankov Ultimaxa za mano.... ?utim razlike NI?!! :bravo:

 

Alfa pa? ni tako prefinjen stroj kot Mazda pa je zadovoljna z vsakim cvi?kom al pa ?marnco... Mazde pa bi pile sam ?ampanjec pa kvalitetna goriva s poreklom... :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Definitivno pije manj z tem "?udom" od goriva. :bravo:

Naredil preko 800 km z zadnjim tankom,kar so z OMV samo pobo?ne ?elje. :P

 

Matr,nisem si mislil,da bom tankal z takim veseljem na Petrolu. sramezljiv

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem nazadnje tankal Ultimax, in se mi zdi, da v nizkih vrtljajih bolj tol?e in zabija, druga?e gre pa avto zelo lepo, poraba po BC je glede na prej?nji tank in pribli?no isti re?im vo?nje manj?a za kar 7 dcl.... bomo videli, kaj bo izra?un pokazal ... :)

 

kadi pa manj kot z ostalimi dizli... pa ?eprav ?e vedno delam dimne zavese :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se ti?e bencina ultimax95, po dveh tankih je isto pri meni 7,5 kot prej z OMW 100, tako, da bom sedaj probal novo OMW 100Carrera pa potem vidimo kaka je razlika, ?e ne druga nekaj malega je v ceni, ker 100 je malo dra?ja od 95.

 

 

Tudi jaz ?e lahko re?em ,da zaradi novega bencina ni poraba ni? manj?a...

Sedaj, ko je spet normalna gu?va po cestah, je poraba kar lepo okrog 8,6-8,7.. :huh:

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povpre?je je bilo izra?unano na prevo?enih 770 km. Bom

videl kaj bo po naslednjih tankih bencina ...

 

Z drugim tankom bencina Ultimax 95 prevozil 785km s povpre?no

porabo po ra?unalniku 7.3 litra. Re?im vo?nje zelo podoben

prej?njim, ko je bila povpre?na poraba med 7.9 in 8.1 litra.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ja nekaj definitivno bo na tem ultimaxu. Zadnji tank sem mel porabo 6,25l. Kljub dejstvu, da se je pove?al promet v Ljubljani in zadnjih nekaj dni je blo ?e kar mrzlo. Z OMV-jem mi to nekak ni uspelo. ?e kak tank dva naredim z ultimaxom, potem pa nazaj na OMW pa da vidmo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh... ultimix... :)

 

prej?nji tank in zadnji tank, ko je bil ultimax, pa ni nobene razlike... :P

 

v obeh tankih je bila 1x pot do MB striktno po pravilih... in pa absolutno defenzivna vo?nja po omejitvah in pravilih...

 

 

ni razlike...

 

edino da je BC kazal 5.9, realno pa je bila poraba 6,62....

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi? tankal ultimax, pa nisem opazil nobene razlike v mo?i motorja. V porabi pa mislim, da tudi nebo nobene razlike, ?e ?e, pa mogo?e za kak?nih 50 km, ki pa jih tudi ne more? kar takoj k kvaliteti goriva pripisat.

Kar se porabe ti?e, majo v reklami do 2,2% ni?jo porabo, kar pa je tako nizka stopnja, da jo te?ko opazi?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mi lahko verjameš na besedo-ko boš videl kako fino je,ko gre glava stran...verjemi-nočeš brez😍...za tistih mogoče 20-30€ razlike...   Edino Festool še ima to,samo oni imajo plastični 43mm EURO-vrat. Kaj ti pa to omogoča?....da dobiš čisto tapravi kotni vrtalnik/vijačnik...da o drugih prenosnih vodilih itd. ne govorim....ko ti gre z prostorom "za nohte" ga ni boljšega sistema. Obstajajo podobni plastični tudi pri bosch manjsih strojih,Metabo pri L in LT seriji že malce boljšega-masivnega-takšnega ima samo Metabo. Ta kotni,ki ga imam...cca.80€ na Amazonu se mi zdi...tisti za v kote z zamikom tudi nekaj takega...res masivno,krogljično vležajeno itd...šele ko vidiš in primeš v roko vidiš-vsakega centa vredno.      
    • Lahko ti sam povem, če si že eni ne upate ... 😀 1992 (razlog: "novi obraz", ki je obljubljal marsikaj boljšega od takratne oblasti) 1996 (razlog: "novi obraz", ki je obljubljal marsikaj boljšega od takratne oblasti) 2000 (razlog: "novi obraz", ki je obljubljal marsikaj boljšega od takratne oblasti) 2004 (razlog: "novi obraz", ki je obljubljal marsikaj boljšega od takratne oblasti) 2011 (razlog: samo da ne bi slučajno še enkrat zmagal Pahor, ki sem ga pomagal izvolit in je bil kot predsednik vlade polom) Učimo se celo življenje in sem se naučil, da obstaja le majhna verjetnost, da bo tisti, ki zna dobro kritizirati aktualno oblast, boljši, ko bo sam prišel na oblast. Pri Ivanovih obljubah je bilo marsikaj zdravega, a kasneje udejanjenega zelo malo, veliko pa slabih praks. Sploh pa so me kasneje prepričali takratni njegovi brezplačniki, nora tv, .. polni laži, sovraštva, primitivizma. Name so naredili obraten učinek od njihovega namena - prepričali so me koga ne smem več volit.   In potem vsakič na naslednjih volitvah vržemo kocko in upamo, da bomo zadeli ... Jaz še nisem. 😀    
    • video-93070d25345430fd40731c5049d6e255-V.mp4
    • Ta tvoj izgleda tak pošteni skok naprej. Glave glih ne rabim snemljive, ostalo pa so karakteristike za prste obliznit.   Bom pogledal še video. In dal v "spomin". Saj kolko sem škrt, bom čakal, da Bosch krepne.   Nimam drugega Boscha, komot grem vstran. Razen šraufarc, tako ali tako preferiram orodje na kablu.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.