Skoči na vsebino

ajvar


uroš76

Priporočeno sporočilo

jebemu pa nej mi da kdo njegovo tel. ?tevlko da ga pokli?em ,?e ma pa punco pa raj od nje cifro :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res :rispekt: .Videl,sli?al in se ?udil v?eraj,kako je na brzino "razkopal" pol armature na 3 MPS in vgradil

mp3,?eprav tega na 3-ki ?e ni po?el.Res,vsaka ?ast. :bravo:

?e bi imeli na uradnih servisih Mazde vsaj eno tretino tako dobre mojstre kot je na? YavarYe X6V6 verjamem,da bi se veliko ve? ljudi odlo?ilo za to znamko avtomobilov.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: pol armature-stari samo predal sname? dol pa radijo potegne? ven in res kar naenkrat pol armature manka :)

 

Drga? pa vsekakor vreden pohvale!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: pol armature-stari samo predal sname? dol pa radijo potegne? ven in res kar naenkrat pol armature manka :)

 

Drga? pa vsekakor vreden pohvale!!!

 

ni glih samo predal... ;)

seveda,?e je pa v trojki vse kot iz lego kock. :P V 6-ki je to ?e bolj ajnfokt za razdret in bolj resno narejeno. :harhar:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni glih samo predal... ;)

seveda,?e je pa v trojki vse kot iz lego kock. :P V 6-ki je to ?e bolj ajnfokt za razdret in bolj resno narejeno. :harhar:

 

 

ok pozabil sem okrasno letvico ,pod njo so ?ravfi!

2 dr?ita radijo, nekaj jih je pa za preda!! pol pa radio itak odpuli? ven :)

A je morda tud sredinsko konzolo podiral ??

 

to pa je ve?ina na hakel?kih :)

:jezicek::jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar je res dec na mestu, to je dokazal tudi v Rovinju! ?e bojo kake te?ave na Mazdurah je res pametno zavit ?ez Loko, pa do njega! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kuga je to za en Ajvar, glede da muti tukaj okoli bi ga mogu poznat ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Treba prijavit falota :whatever:

 

papiga ?e dela?

 

Itaq, samo se mi zdi da je nekam tiha.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebemu pa nej mi da kdo njegovo tel. ?tevlko da ga pokli?em ,?e ma pa punco pa raj od nje cifro :D

 

Mam jest zdej.... :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.