Skoči na vsebino

Kera zavarovalnica je po va?e najbolj?a?


peterrojec

Priporočeno sporočilo

Avto sem peljal ocenit, pa so 3 stvari priznali - parkiri??e. Za ?etrto so pa hotli, da mi eno prasko na zadnji lu?i pa boku dajo pod prometna nesre?a (odbitna fran?iza, zmanj?anje bonifikacije), ker je kao previsoko.

 

Sem rekel, da je to lahko naredil kak?en vi?ji SUV ali kombi etc... pa se ocenjevalec ni dal.

?e takoj sem mu rekel, da je to bedarija in bom ?e gre na komisijo sigurno dobil, pa tut ni popustu.

 

Napisal prito?bo, po ?tirnajstih dneh sem dobil pozitivn odgovor, bodo pokril.

 

A je to nova politika, kriza pa to? Prvi? se mi je to zgodilo, imam poln kasko na vseh avtomobilih in, ko ga peljem na redni servis vedno ?e vse praske po?timam, pa kak?en hud nadomestn avto mi dajo :ouje: .

 

Ma kdo podobne isku?nje. A bomo zdaj tut za to mogl kar naprej prito?be pisat?

 

Kera zavarovalnica je po va?ih izku?njah najbolj?a cene, izpla?ilo??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 68
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

eh... vsi ti zavarovalni?arji so isti kekci... jasno mora biti, da je cenilcu to pa? slu?ba in mu je v interesu, da ?im manj ?kode prizna, saj tako zavarovalnica ?im manj izpla?a... tudi zato je cenilec pa? zaposlen ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko ti povem iz prve roke (pa ?e kdo bo na forumu to potrdil), da vsekakor je zelo neugodna ZM, medtem ko ostale AS, Triglav, kak?na Tilia in morda tudi Generali so pa okej! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak, ?e ti no?ejo dat ne?esa do ?esar si upravi?en. Pa ?e vnaprej jim pove?, da se bo? prito?il... ni?. Mene to razp**** pa grem pol naslednje leto kam drugam. Zgubijo premijo, pa ?e slabo reklamo dobijo.

 

A se jim to spla?a?

 

Mogo?e ra?unajo, da jih je tok mal pa pol vsi taki k sem jaz nimamo druge izbire kot da kolobarmo.

 

 

eh... vsi ti zavarovalni?arji so isti kekci... jasno mora biti, da je cenilcu to pa? slu?ba in mu je v interesu, da ?im manj ?kode prizna, saj tako zavarovalnica ?im manj izpla?a... tudi zato je cenilec pa? zaposlen ;)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bej? stran od ZM. Sam to bom reku. Drga? sm biu pa ene 3 leta na Generali - meu 2 parkplaca BP, Prej sm biu na AS, popolnoma brez te?av, zdaj sem pa na 3glavu pa ?e nisem meu ?kode.... Mel smo pa na drugem avtu 2x parklplac pa je blo BP.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veliko ali skoraj vse je odvisno od tega, na kak?nega cenilca naleti?. Moja najdra?ja je pozimi sekala bukve, ni pa imela kaska, za uveljavljanje zavarovanja za ?ipe in svetlobna telesa na ZM niso ni? komplicirali, dovolj je bilo prinesti fotke oz. so verjeli a besedo. Meni pri Tiliji eno re? niso hoteli priznat, pa je bilo potrebno po?akat, da je pri?el drug cenilc.

 

Najbolj?a zavarovalnica je tista, pri kateri je kot cenilec zaposlen kolega. :bravo:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veliko ali skoraj vse je odvisno od tega, na kak?nega cenilca naleti?. Moja najdra?ja je pozimi sekala bukve, ni pa imela kaska, za uveljavljanje zavarovanja za ?ipe in svetlobna telesa na ZM niso ni? komplicirali, dovolj je bilo prinesti fotke oz. so verjeli a besedo. Meni pri Tiliji eno re? niso hoteli priznat, pa je bilo potrebno po?akat, da je pri?el drug cenilc.

 

Najbolj?a zavarovalnica je tista, pri kateri je kot cenilec zaposlen kolega. :bravo:

 

 

To bo tist drek... prej je bil tam tastov kolega pa je ?el v penzijo, ta cenilec je bil pa nov, manj kot en mesec na ?ihtu, pa se je najbr? ?ou kdo ma dal?ga al ga je pa skrbel, da jih ne bo sli?al in je za vsak primer tko napisou.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a-s nesposnobni

 

se vedno niso placali gami za tisto luc (to je blo pa 2 mesca nazaj), in zdaj gama seveda zahteva denar...

danes moram spet tja do A-s mal tezit....medtem sem pa zamenjal zav. in sel na triglav

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Zanimivo.

 

Triglavu sem obrnil kr nekaj denarja.

1x po?il srno pri 160km/h z M3 - ?kode je bilo kr nekaj... niso ni? komplicirali

1x parking ... potrebno je bilo menjati celotna sovoznikova vrata - barvanje...

1x Razbil M Xedos9... Dobil samo za zavarovane lu?i polovico vrednosti avtomobila...

 

pa ?e kak?ne malenkosti med letom,... pa mi niti enkrat niso komplicirali :D

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri triglavu

 

spomladi sem menjal cela voznikova vrata zaradi ene crte,niso nc komplicirali..

menjal sem tisto zascito ki je pod motornim pokrovom,brez komplikacij.

uveljavil sem en kup malih prask,brez komplikacij..

 

za vse sem uveljavil parkirisce..

 

tako da pri triglavu niso nc komplicirali..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavarovalnice so take ustanove, ki slu?ijo na tujih nesre?ah in strahu pred njimi. Med njimi ni velike razlike.

Mogo?e je v?asih odvisno od uslu?bencev, ki vam zavarovalnino re?ujejo. Na?elno pa gre od njih te?ko denar. Pred kratkim se ena ?enska na mene(moj avto) narobe nataknila. Ko smo predmet re?evali na njeni zavarovalnici je ?e bilo nekaj dvomov o pravici do celotne ?kode, vendar je poznanstvo nekaj pomenilo. ?koda se namre? primerja z vrednostjo avtomobila po evtotax. Starej?i avtomobili so ponavadi hebene stranke pri ve?jih ?kodah, ker se zelo hitro dose?e "totalka". So pa dobre stranke za "mov?o", ker je zavarovalnina enaka vrednosti novega avtomobila in ne po evrotax. Pa ?e to ?koda, ki vam jo zavarovalnica ob nesre?i povrne ni odvisna od va?e premije, ampak od premije povzro?itelja nesre?e. Drugo je pri kasku, vendar ima tudi ta svoje "muhe".

 

?e te nekdo tako okoli prena?a ne more biti govora o po?tenem odnosu do stranke. Torej ni po?tenih zavarovalnic. :hohoho::hohoho:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pri zadnji zalostni izkusnji moram povedati da nobenih problemov z AS - vleka in nadomestni avto kamor ho?e?...dobil v 30 min.

 

Opozoriti moram le na 'drobni tisk' - nadomestni avto je max 5 dni. Tako da sem cliota vrnil v nedeljo, avto bo pa danes, je bil nazadnje kr dobr zvit..... KONCNO :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opozoriti moram le na 'drobni tisk' - nadomestni avto je max 5 dni. Tako da sem cliota vrnil v nedeljo, avto bo pa danes, je bil nazadnje kr dobr zvit..... KONCNO :bravo:

 

 

Ja tako ma?... od Mazde asistenca ti nadomestni avto nudi 4 dni... po tem pa koristi? ?e kasko asistenco ki je ali 4 ali 5 dni...

 

Tako sem jaz naredu v preteklosti z mojo 3ko... :):aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pri zadnji zalostni izkusnji moram povedati da nobenih problemov z AS - vleka in nadomestni avto kamor ho?e?...dobil v 30 min.

 

Opozoriti moram le na 'drobni tisk' - nadomestni avto je max 5 dni. Tako da sem cliota vrnil v nedeljo, avto bo pa danes, je bil nazadnje kr dobr zvit..... KONCNO :bravo:

 

Cliota? Kaj pa tisti Punto iz katerega si mi zadnjic blendal?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Bom tukaj napisal, res moram javno pohvalit Adriatic Slovenico.

 

V zadnjih nekaj letih sem imel primere:

 

P407SW - Cela desna stran, Italija neznan vzrok....na parkiri??e

Seat Altea, cela leva stran, na ZPIZU imajo preozko gara?o <_< , na parkiri??e

Mazda 5 ?rna - naslon tovornjaka, ki je u?el po klancu navzdol v prvi del mazde - preko tablice tovornjaka vse zrihtano, 2 x vetrobransko steklo

Mazda CX-7 (Boj?) - mlada voznica na levi strani z golfom - preko krivde voznice, jaz v skalo pri izogibanju divjaka, zadnje steklo - sam po?il v Franciji, preko telefona zrihtali vse

Mazda MX5 - generalno lak po vandalizmu

Mazda 6 - na parkiri??e prvi in zadnji del prenovljen ob nakupu, ravnokar zopet zadnji odbija? parkplac, nove prve lu?i - kasko na svetila

Suzuki Swift - 2 x popravki okoli avta na vandalizem in parkplac

 

Stanovanje Kranj - poplava izpod tu? kabine - razbijanje, nova tu? kad, plo??ice, nov omet - 2k?

Hi?a - poplava po celem podnu (delavec stopil na cev kanalizacije - ja drek u bajt...) - 5k?

Hi?a naknadno polava po hidroizolaciji pri?la v gara?o in napihnile so se plo??ice - priznali VSO gara?o in odstranjevanje starega ometa, nove plo??ice - 3k?

po?eno kaljeno steklo-streha zimskega vrta - 1,5k?

 

NIKOLI razen 1% odbitne priCX7 v skalo, ker nisem dobil krivca, niti vpra?anja o vzroku ali kakr?enkoli dvom - vedno pla?ano in krito! ?akam le ?e pobot za zadnje - steklo in gara?o - vendar po predhodnem ogledu je jasno da je krito

 

Resno - tako se dela za skrb strank!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa v dilemi ali naj 5.5.2012, ko mi pote?e registracija ?rnozmajke, presedlam iz ZT na AS d.d.? :ne vem: Aja s Triglavom sem razmeroma zadovoljen! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

z adriaticom imam izjemno slabe izkusnje, tam na celovski imajo zaposlene debile

tko da nikol vec

 

 

sicer pa, en dober mojster :zvizga: pravi, da trenutno najmanj komplicirajo pri tilii :)

 

zavarovalnica maribor se niso izkazali (nova 6-ka)

 

triglav (stara 6-ka) pa je bil se kar ok

 

to so moje izkusnje

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj fotr na hi?i in puntotu veliki problemi ZT.......vse barantajo, vse ni?ajo....(zavra?ajo predra?une in ra?une), edino ?inkve je bil OK.

 

No je pa velika razlika - jaz sem AS KRANJ!!!!!!!!!!!! Ljubljana je popolnoma drug svet. Mene pa na primer triglav ne vidi ve? - pred peugeotom so mi 2x zate?ili in sem, ?el. ?el na veliko bolje.

 

Zame ni pomembno koliko pla?a? ampak ko pride do dejanske izku?nje - uporabe zavarovalnine, tu na aS samo kapo dol.

 

sicer pa, en dober mojster :zvizga: pravi, da trenutno najmanj komplicirajo pri tilii :)

 

 

?e imava v mislih istega mojstra, mi je ?e rekel, da me majo na AS ful radi, ?e sam se je ?ohal po glavi...:):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pravijo, da redni seks podaljšuje življenje.   Moram malo pavze naredit, ne da se mi živet 300 let...
    • Kako moškega osrečiti na 70 načinov?   Prvi je hladno pivo, ostalo pa položaj 69...
    • Majhna "prigoda",ki se mi dopade😄.   Kdor prebira to temo ve,da sem "počen na Metabo"😊...in sem objavil v temi "nega vozila",da sem kupil njihov baterijski puhalnik. Mimogrede-fajn dela👍...in ker Metabo praznuje 100-letnico ima akcijo "zastonj baterija ob nakupu orodja" Promocija 100 let | Metabo električnaročna orodja WWW.METABO.COM   In seveda registriram puhalnik za 3-Letno garancijo itd...in seveda vpišem promocijsko kodo...in pošljejo baterijo...iz Nemčije🧐😮   In k najdem pri BaumarktEU.de lepo ceno za to baterijo,naročim še eno,da bom imel "parček" za npr. kosilnico itd...in seveda pride.   Ko pa kupim v prejšnjem prispevku omenjen bat. vrtalnik...seveda pri online prodajalcu (isto BaumarktEU),pa ob registraciji,ker mi ne ponudi prodajalca (ima več central-tudi AT,MG,itd) izberem ponujeno "prodajalec ni naveden" in prilepim račun v PDFu...in mi spet ponudi za promocijsko akcijo😮....in vpišem,čeprav za nas iz SLO kao velja le za stroje kupljene v SLO....in danes pride še tretja baterija iz Nurtingena😮😮😮😃👍   OK-nič nimam proti...pač od viška ne boli glava😄...sicer je pa meni ta "pogoj" itak "mimo",ker če smo EU,naj bo tudi ostalo tako,ker "potuho dajati" trgovcem se mi ne zdi prav,ker imam izkušnje,da če se SLO-trgovec potrudi,je lahko konkurenčen tudi EU-online prodajalcem (npr. Vsegrad,Povše,Shoppster...). In če sem kupil original,se mi zdi napačno izključevati zgolj za to,ker živim v SLO.   ker tisti vrtalnik je bil "zunaj" cenejši tudi če bi kupil še baterijo+2xPTT...in sem seveda kupil zunaj.   Podobno je pri registracijah daljših garancij...ker imam izkušnje,da je npr. Metabu,Bosch-u vseeno,samo,da je serijska "taprava"...Makita pa ni šanse,da podaljšaš,če ni kupljena pri nas🤨👎   V priponki-slike in primerjava z starejšim tipom (na sliki z 5,2Ah...a gabariti so enaki kot pri stari 4Ah). Nova 4Ah ima kompaktneje pakirane celice in za odtenek drugačno ohišje,z čemer jim je kljub zračnemu hajenju uspelo zmanjšati velikost baterije.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.