Skoči na vsebino

serviserji-šalabajzerji


Slivka

Priporočeno sporočilo

Tip je o?itno provokator, ali pa nekdo ki ?eli ?e bolj o?rniti ta servis.

 

Mogo?e je pa Lojz? :P

 

Druga?e pa glede na napisano, ma jz vam ?ajtrge nebi prpelu popravlat. Raje peljem nekam na neuradni servis, kjer poznam ljudi in vem da bo avto narejen tako kot nej bi bil. No ja, sploh pa svoj avto delam ve? ali manj sam, tako da ?e bi blo kdaj kej narobe, sm ga sam usral.

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tip je o?itno provokator, ali pa nekdo ki ?eli ?e bolj o?rniti ta servis.

 

Jaz navajam dejstva, nisem foruma? ki pljuva.

Lahko napi?em ?e kako o Bla?evi (moji biv?i) Mazdi 5 GTA CD143, ki se sedaj servisira v Ljubljani, in so mu pod garancijo na novo mednjali bremze 2 dni po tem ko je bil avto na servisu v AvtoRent....kjer so bile menjane bremze....

 

Lahko objavim tudi ra?un, ampak potem res nih?e ne bo hodil na servis

 

Pa sem se spet razpisal.....tok od mene, brez veze debatirat, pa? i??ite nove stranke, in skrbite za njihovo zadovoljstvo.

 

LP

 

To da so nekomu menjali zavore v garaniji te?ko verjamem, saj so zavore le potro?ni materijal.... razen ?e bi bila kak?na tovarni?ka napaka in bi se pokazala takoj ko je avto imel manj kot 5.000 km. Iz teksta pa lahko razberem, da je avto ?e pri drugem lastniku.

 

?e je bila garancija, zakaj je bil izdan ra?un? Saj se za garancijske posege ne izdaja ra?un.

 

O?itno, ko se gre malo bolj v detalje Jures, ti zmanjka sape in nima smisla ve? debatirat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mrcina pravi da nekatiri la?ejo! s tem je najbr? mislil foruma?e iz gori?kega konca ampak brez potrebe nebi pisali o problemih! sploh pa nevem zakaj bi tekmovali na forumu! tukaj se gre da se razlo?i probleme in da nam kdo kaj svetuje! na tem forumu so mi zelo vsi pomagali in sem zelo zadovoljen ampak nevem zakaj bi po tvojem Mrcina lagali na forumu?! Kdo bi imel korist od tega? SO?USTVUJEM z SLIVKO in mi je res ?al da je moral iti skozi to!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo,da dobrih servisov ve?inoma nih?e ne kritizira.?e bi bilo tisto o nabijanju postov o servisih res,bi

kritizirali kar vse po?ez.

 

Daj,raje se vpra?ajte,kaj delate narobe,da stranke niso zadovoljne z va?imi uslugami in ne kritizirat strank.

To je osnovna napaka prodajalcev.Z takim odnosom si ne boste popravili slabega slovesa.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To da so nekomu menjali zavore v garaniji te?ko verjamem, saj so zavore le potro?ni materijal.... razen ?e bi bila kak?na tovarni?ka napaka in bi se pokazala takoj ko je avto imel manj kot 5.000 km. Iz teksta pa lahko razberem, da je avto ?e pri drugem lastniku.

 

?e je bila garancija, zakaj je bil izdan ra?un? Saj se za garancijske posege ne izdaja ra?un.

 

O?itno, ko se gre malo bolj v detalje Jures, ti zmanjka sape in nima smisla ve? debatirat.

 

Samo da osve?im...

 

Servis 60.000 na avtorentu ra?un astronomski

 

Popravek 2 dni kasneje novih plo??ic vgrajenih pri vas, ki so klokotale v podvozju pod garancijo....capito? zato sta uni 2 sponki na zgornjem delu paken (ne meni o neznanju) Ja pri novem lastniku...ki me je zaskrbljen klical zakaj servis na 60.000km stane skoraj 600?, prej je vozil laguno in je iskal Mazdo zaradi renomeja, in se je iupravi?eno zasekiral!!!!!

Pa lastni?tvo tu nima veze - jaz sem mu predlagala da naj gre v Lj, kjer so mu korektno pod garancijo va? servis popravili....

 

Druga?e pa ja - Mazda menja pod garancijo diske (ki tresejo), verjetno pri vas ?e to ni bilo dose?eno za stranko.

Vse se da dokazati z nalogi, ne mi da mi zmanjka debate.....

 

Mislim pa da je tale Mrcina res samo provokator, ne verjamem da si nekdo v imenu poobla??enega servisa lahko to privo??i....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To da so nekomu menjali zavore v garaniji te?ko verjamem, saj so zavore le potro?ni materijal.... razen ?e bi bila kak?na tovarni?ka napaka in bi se pokazala takoj ko je avto imel manj kot 5.000 km. Iz teksta pa lahko razberem, da je avto ?e pri drugem lastniku.

 

Meni so menjali diske pod garancijo, ko sem imel servis na 40.000 km ... ker so tresli pri zaviranju ... In se mi zdi, da je tudi Boss ze pisal, da so mu jih menjali pod garancijo ... :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so menjali diske pod garancijo, ko sem imel servis na 40.000 km ... ker so tresli pri zaviranju ... In se mi zdi, da je tudi Boss ze pisal, da so mu jih menjali pod garancijo ... :bravo:

 

saj pravim, da gre za provokatorja, ki nima veze s servisom.....ali pa dejansko autorent ne ve - ne zeli strankam nuditi garancije (denar je sveta vladar)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... Mislim da te v srednji trgovski ?oli najprej nau?ijo da je kupec KRALJ!!! ...

 

 

Tole bi samo malo popravil... "Kupec je kralj, dokler se obnasa kot kralj" ... Nikakor pa ni sprejemljivo trditi, da je stranka tista, ki je "zajebala" stvar... Res je mozno, da kaksna zadeva ni napisana korektno... vendar bi se jaz raje zamislil, kaj je bil povod temu, da stranka ni zadovoljna ...

 

Jaz sem recimo s servisom A Cosmos (bivsa Gama) zelo zadovoljen... Sicer ni vedno tako, kot mora biti, vendar se zelo trudijo, da bi bila stranka karseda zadovoljna ... in posledicno cez Gamo ni prav veliko negativnih komentarjev... So pa taki komentarji cez Mocnika, Autorent in se enega na stajerskem koncu ... :unsure:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo da osve?im...

 

Servis 60.000 na avtorentu ra?un astronomski

 

Popravek 2 dni kasneje novih plo??ic vgrajenih pri vas, ki so klokotale v podvozju pod garancijo....capito? zato sta uni 2 sponki na zgornjem delu paken (ne meni o neznanju) Ja pri novem lastniku...ki me je zaskrbljen klical zakaj servis na 60.000km stane skoraj 600?, prej je vozil laguno in je iskal Mazdo zaradi renomeja, in se je iupravi?eno zasekiral!!!!!

Pa lastni?tvo tu nima veze - jaz sem mu predlagala da naj gre v Lj, kjer so mu korektno pod garancijo va? servis popravili....

 

Druga?e pa ja - Mazda menja pod garancijo diske (ki tresejo), verjetno pri vas ?e to ni bilo dose?eno za stranko.

Vse se da dokazati z nalogi, ne mi da mi zmanjka debate.....

 

Mislim pa da je tale Mrcina res samo provokator, ne verjamem da si nekdo v imenu poobla??enega servisa lahko to privo??i....

 

Kot prvo objavi ra?un, da vidimo kaj vse je bilo delano na tem servisu. Kot drugo Jures resno nima? pojma kako se izvajajo garancije, kajti ?e so mu zavore resno klokotale kot pravi? ti bi pri?el nazaj reklamirat na Autorent in ne bi ?el v LJ. ?e ni? drugega zato, ker mu u LJ ne bi priznali plo??ic v garanciji, saj jih je montiralo drugo podjetje. Reklamacijo na delo lahko uveljevlja? samo tam, kjer je delo dejansko bilo opravljeno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem stajerc, amoak mislim da govorite o servisu v Gorici pod qlandijo

 

Jaz bi samo potrdil njihovo 'velestrokovnost' ko so mi odbijac avta v garanciji pritrdili s spaksi (lesnimi vijaki) direktno na stranski del s pomocjo nekih letev. Potreboval sem kar nekaj prepricevanja da je to naredil servis (uradni) in ne jaz.

Ena lisica bi me skorajda kostala kaska, garancije in zdravja.

 

 

!!!!!!!!!!!!!

Sozalje Primorcem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot prvo objavi ra?un, da vidimo kaj vse je bilo delano na tem servisu. Kot drugo Jures resno nima? pojma kako se izvajajo garancije, kajti ?e so mu zavore resno klokotale kot pravi? ti bi pri?el nazaj reklamirat na Autorent in ne bi ?el v LJ. ?e ni? drugega zato, ker mu u LJ ne bi priznali plo??ic v garanciji, saj jih je montiralo drugo podjetje. Reklamacijo na delo lahko uveljevlja? samo tam, kjer je delo dejansko bilo opravljeno.

 

Ga citiram (na zeljo povabim na forum):

raje grem z vleko do Ljubljane, kot nazaj na servis.....?e vedno ne dojamete kaj se je zgodilo? Zaradi malomarnosti ne zaradi materiala se je to zgodilo....takrat te vse mine.

 

P.S. Reklamacijo pri mazdi lahko uveljavljas kjerkoli v Evropi..... :harhar:

 

Mrcina - 3.1.2010 se zapelji do Ljubljane pa bomo kaksno rekli face to face, ok - ce se pritozujemo je to le zaradi tega ker si zelimo kvalitetnih storitev, navsezadnje brez kritike ni izbolj?anja

 

Lep pozdrav

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem stajerc, amoak mislim da govorite o servisu v Gorici pod qlandijo

 

Jaz bi samo potrdil njihovo 'velestrokovnost' ko so mi odbijac avta v garanciji pritrdili s spaksi (lesnimi vijaki) direktno na stranski del s pomocjo nekih letev. Potreboval sem kar nekaj prepricevanja da je to naredil servis (uradni) in ne jaz.

Ena lisica bi me skorajda kostala kaska, garancije in zdravja.

!!!!!!!!!!!!!

Sozalje Primorcem.

 

Moti? se, to ni ta servis.... Autorent je v Kromberku.

 

Ga citiram (na zeljo povabim na forum):

raje grem z vleko do Ljubljane, kot nazaj na servis.....?e vedno ne dojamete kaj se je zgodilo? Zaradi malomarnosti ne zaradi materiala se je to zgodilo....takrat te vse mine.

 

P.S. Reklamacijo pri mazdi lahko uveljavljas kjerkoli v Evropi..... :harhar:

 

Mrcina - 3.1.2010 se zapelji do Ljubljane pa bomo kaksno rekli face to face, ok - ce se pritozujemo je to le zaradi tega ker si zelimo kvalitetnih storitev, navsezadnje brez kritike ni izbolj?anja

 

Lep pozdrav

 

Ja, reklamacijo na avto lahko uveljavlja? kjerkoli v Evropi, Ne pa reklamacijo na opravljen servis. ?e bi to popravili v LJ bi tej stranki izstavili ra?un, s ?imer se ta stranka sigurno ne bi strinjala. Druga mo?nost je da bi ra?un za popravilo malomarnega dela iztavili Autorent-u, za kar pa lahko 100% trdim, da se Autorent ne bi strinjal in bi zahteval da stranka stopi do njih da uredijo zadevo.

 

Poleg tega pa takega primera na Autorent-u ne pomnijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moti? se, to ni ta servis.... Autorent je v Kromberku.

 

Poleg tega pa takega primera na Autorent-u ne pomnijo.

 

?isto pravega misli? crnamazda...najblizji drugi je v Kopru

 

Mrcina - verjamem, ker ti nisi z autorenta............

 

Zelo zanimivo, da se je Lojz vrnil isti ?as:

 

Lojz

Nazadnje aktiven 17 December 2009 @ 12:21

 

Verjetno ker so mu kukiji se password hranili

 

Lojz welcome back.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mrcina je glaven na avto rentu ali nekaj takega!

 

A tale, ki je pred paimi leti prikrito zelel narediti reklamo za njihovo stran?

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=1496&hl= :blush:;)

 

 

Banda kater servis je naj ? :P

 

iVar s.p. ? :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi lepo pisal na MMS da vidijo, kakim ignorantom so dali predstavnistvo relativno renomirane znamke...

 

Jaz sem jim ?e,da komu so dali servis v Kp pa jih je ?e zagovarjal. <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jim ?e,da komu so dali servis v Kp pa jih je ?e zagovarjal. <_<

 

Autorent je v Gorici ... V KP pa je Avtoplus

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dovolite, bi se spet oglasil.

Ko policija nekoga aretira, mu re?e: "Imate pravico, da mol?ite. Karkoli boste rekli, bomo na sodi??u uporabili proti Vam!"

Tu bi lahko malo spremenili in zapisali: "Mrcina, imate pravico mol?ati. Karkoli boste napisali, bomo na forumu uporabili proti Vam!"

 

Pojdimo lepo po vrsti:

- zapisali ste: "Boss, ?e pogleda? malo bolj natan?no bo? ugotovil, da o te?avah pi?ejo vedno trije, ?tirje isti foruma?i. Na tem svetu pa tudi v Sloveniji obstajajo in bodo vedno obstajali ljudje ki sami s seboj niso zadovoljni, ?e posebej ?e morajo kaj pla?ati."

Poglejte Vi malo bolje. Jaz sem na?tel, poleg mene in Vas, Mrcina, ?e 16 "foruma?ev" in nih?e ni pohvalil. Poleg tega tu niso neki nezadovoljni in zakompleksani pubertetniki, ki niti s seboj niso zadovoljni. ?e se govori o Mazdi 6 in Xedoxu, so to ljudje, ki bi lahko bili celo pametnej?i od Vas in v zrelej?ih letih - ne glede na starost (kdor ni zrel, si omisli kak drug avto)

 

- Glede na to, da sem za?el ta forum, sem bil toliko odkrit, da sem se predstavil s priimkom. Brez sramu in bojazni, da bi mi moralo biti nerodno, ?e bi me kdo kdaj na ulici sre?al. In ?e bi me kdo pocukal, bi napisal ?e ime in telefonsko ?tevilko. Pa Vi? Sicer ste pa sami pozvali Mazdo 6 Combi, naj se predstavi (objava #17). Zakaj se pa Vi ne? In tudi vsi ostali, ?e se ?e gremo.

 

- Napisali ste "?alstno je to, da ljudje ki zaidejo na forum in ?elijo po?teno informacijo, v?asih dobijo ?isto napa?no sliko stanja, ki jo v ve?ini primerov do?arajo zagri?eni foruma?i. Ti zagri?eni foruma?i zadeve napihujejo, ne malo krat se tudi zla?ejo, samo v interesu da se na forumu nekaj dogaja.". Zanimiva ideja. Jaz osebno sem pri?el po nasvet, ne zato, ker nimam po?eti kaj pametnej?ega. In mislim, da tudi vsi ostali niso neki pubertetniki, ki ne bi imeli ?esa drugega za delat. ?e imajo avto, imajo najverjetneje tudi vozni?ki izpit. In ?e imajo Mazdo, domnevam, da niso ravno za?etniki. Torej imajo gotovo slu?bo, ki jim vzame osem ur dneva, otroke, ki jim vzamejo ?e nekaj ur dneva, ?ene, ki jim spet vzamejo ?e nekaj ur dneva, in ?e so kak?ne zle sre?e, imajo ?e ta??o, ki jim vzame ves preostali ?as. Torej gotovo niso na tem forumu iz dolg?asa in ne pi?ejo samo zato, da se nekaj dogaja.

 

- ?e bi Va?a teorija zarote dr?ala, me ?udi, da ni kakega "zagri?enega foruma?a", ki bi ta servis hvalil na vse pretege. Pa ne sedaj aktivirat svojega brata, naj kaj napi?e. Poglejte zgodovino. Pi?e se ?e tretja stran, oglasilo se je, poleg naju, ?e 16 oseb, pa nih?e ni "zagri?eno" pohvalil AutoRenta. So pa vsi bolj ali manj "zagri?eno" pisali slabe izku?nje

 

- Glede objave #47 pa samo: O moj Bog.

 

- In v vsej svoji u?aljenosti ste spregledali vpra?anje, ki sem Vam ga zastavil. O?itno ste imeli preve? dela s "prevra?anjem krivde". In tako ?e zdaj ne vem, ali se sme v mrzlih zimskih dneh, ko grozijo temperature pod - 13°C, v nafto dodajat bencin. ?e mi ?e Mrcina no?e odgovoriti, mi mogo?e kdo drug?

 

 

Tole pa leti na vse "foruma?e": Mrcina ima po svoje prav. Vedno ocenjujemo servis tako: Ta servis pa ne kritizirajo preve?. Res je, da smo taki, da hitro kritiziramo, pohvalimo pa zelo te?ko. Pa bom kar za?el: sicer ni od Mazde, vsekakor pa sem bil zelo zadovoljen z Autocommercom v Kromberku. Tako takrat, ko sem imel Fiat Panda (ki ga zdaj vozi sestra), kot sedaj, ko imam hondo jazz. ?al ne Fiat ne Honda ne delata vozil, kot je denimo Mazda BT 50.

 

?rnamazda, Mrcina je gotovo "nategun" na servisu, ker druga?e ne bi vedel toliko podrobnosti. Saj je sam napisal: "Glede na to, da poznam zadeve iz prve roke v primeru omenjene Mazde BT-50" (prva stran foruma)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.