Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

LOL?!! :D pa kaj ti ga mas skos na blokadi? :blink:

tok meni ni ratalo nikol na 1.5ki, okrog 10 tops!! :D

 

jaz mam zadnja dva tanka 10.5... in.. 12.5 respectively. <_<

 

ma nvem kaj ?e nej nardim, zamenju sm sve?ke, lambdo, zdej ostane ?e sam katalizator, je pa res da sm ga tale tazadn tank skos ti?u 160 po AC, ampak se mi poraba vseen zdi krepko previsoka, zarad ?portnega filtra pa 17" gum se pa tut nebi smel tolk poznat pomoje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo fantje se ena "zanimiva" 323f bg 1.6i relacija lj> praga(oz neko selo tm nekje gor ) > lj cca 1500km povprecna poraba 7.1l /100 4 osebe , polno prtlage.

 

Enkat naredu test isti avto lj > munchen > lj 6.7l z 2ma osebama kar mislm da je za 20let starga japonca kr premium ? :)

 

pomagajo seveda nove svece ,filtri ipd. pred tem je pil do 10l

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Madona moj TDI se je pa sedaj res dobro ulavfal.....naslednji tank po 550km poraba 5,2L....range kaze 1250km, pa ?e ma rezerve za kakih 100....(pri 70L je to kakih 1350km)

:jupiii:

 

P.S. Ko pa mi zapa?ejo litri in vonj bencina pa sedaj ni problem :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

ko so besede odve? :P

 

aja, tank je 55l

 

Ne me izzivat. sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a bos TDIja nabavu

 

Trenutno je edina stvar ki me nese napram TDI, samo poraba sramezljiv , druga?e pa ve? navora, ve? horsov, ve? koles pognanih.

 

Pa ?e to je samo trenutno, v roku meseca, bo razlika do max 10-20%, samo glede na to kaj da od sebe ni ve? tak ?ok, za to?l.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno je edina stvar ki me nese napram TDI, samo poraba sramezljiv , druga?e pa ve? navora, ve? horsov, ve? koles pognanih.

 

Pa ?e to je samo trenutno, v roku meseca, bo razlika do max 10-20%, samo glede na to kaj da od sebe ni ve? tak ?ok, za to?l.

 

He he, pa da nau? mislu navor mava skor enak s tisto mojo ?rno ?katlco :) 320-370 :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he, pa da nau? mislu navor mava skor enak s tisto mojo ?rno ?katlco :) 320-370 :jupiii:

 

Skor, si napisal, samo ti kaj koristi ko se spredaj v prazno vrti ? :P

 

Samo moj vagn je stock. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pride? k meni pogledat, k se zdele mal igram s porabo pa je po 100prevo?enih relacijskih km poraba na BC-ju 4.4l/100km. Aja pa BC ka?e to?no. :hudicek:

 

To ni problem, a kaj ko v 1000km ne more? imeti samo take vo?nje, vse se kon?a tam nekje nad 6 potem :)

 

?E grem na morje in nazaj imam tam okoli 5,2_ pol pa slu?ba, vrtci, Ljubljana......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah, to je tko. Ko sem ?el 2x v benetke v 1 tednu mi je tut kazalo okol pet litrov...ampak to je tko...

 

Sej vem... ampak point je v tem, da se da, ?e se ho?e in ?e si vsaj malo mazohista :hudicek:

 

To ni problem, a kaj ko v 1000km ne more? imeti samo take vo?nje, vse se kon?a tam nekje nad 6 potem :)

 

?E grem na morje in nazaj imam tam okoli 5,2_ pol pa slu?ba, vrtci, Ljubljana......

 

Absolutno se strinjam, da ?e vozi? ?e malo po mestu pa, da je AC z normalno hitrostjo, pa ?e kak?en dan ?e pada de? ne more? pod 6 pridet. Ampak, ?e ima? ve?ino relacijske vo?nje kot jih ima Madmax pa imet 5-5.5 litrov tudi ni nemogo?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni problem, a kaj ko v 1000km ne more? imeti samo take vo?nje, vse se kon?a tam nekje nad 6 potem :)

 

?E grem na morje in nazaj imam tam okoli 5,2_ pol pa slu?ba, vrtci, Ljubljana......

 

?ment. Meni je na relaciji pil 6,8l/100km. ?e se potrudim pridem z enim tankom na svoji vsakodnevni turi na ?iht na 8 litrov druga?e pa cca 8,5. Preklet po?eruh bencinarski 2.0. :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ment. Meni je na relaciji pil 6,8l/100km. ?e se potrudim pridem z enim tankom na svoji vsakodnevni turi na ?iht na 8 litrov druga?e pa cca 8,5. Preklet po?eruh bencinarski 2.0. :P

 

He he, z Bossom sva imela do Monce genav isto porabo 5,8.....

Gorica - Milano - Como - Milano - Medvode, pa pol ?e za 120km (?eprav mi range pa la?e me pelje pri 0km remaining pa tankam 53/60L...).... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Absolutno se strinjam, da ?e vozi? ?e malo po mestu pa, da je AC z normalno hitrostjo, pa ?e kak?en dan ?e pada de? ne more? pod 6 pridet. Ampak, ?e ima? ve?ino relacijske vo?nje kot jih ima Madmax pa imet 5-5.5 litrov tudi ni nemogo?e.

 

Potrjujem iz lastnih izku?enj.. v 4ih mesecih lastni?tva prevo?enih 12k km,statistika pa je na: http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=9962

 

Pove?ini AC,ob?asno pa tudi kaj vo?nje po LJ.S polnim tankom v povpre?ju 1000km brez ve?jih te?av. ;)

 

 

 

lp,g

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ment. Meni je na relaciji pil 6,8l/100km. ?e se potrudim pridem z enim tankom na svoji vsakodnevni turi na ?iht na 8 litrov druga?e pa cca 8,5. Preklet po?eruh bencinarski 2.0. :P

 

Pol pa mojih 10.0 sploh ni tolk ve? glede na te?o,pogon, in horse <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa mojih 10.0 sploh ni tolk ve? glede na te?o,pogon, in horse <_<

 

10l/100km pri takem avtu je zakon. B) SX je prvi tank pil pod 9 litrov, drugi je bil 10, kasneje blizu 12 potem sem nehal ra?unati. Je pa res, da je bil to avto kjer se ni gledalo na porabo. Sem ga v?gal, pustil laufati na mestu, se peljal, da se do konca ogreje, dila, spet parkirati in laufati na mestu.... :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10l/100km pri takem avtu je zakon. B) SX je prvi tank pil pod 9 litrov, drugi je bil 10, kasneje blizu 12 potem sem nehal ra?unati. Je pa res, da je bil to avto kjer se ni gledalo na porabo. Sem ga v?gal, pustil laufati na mestu, se peljal, da se do konca ogreje, dila, spet parkirati in laufati na mestu.... :P

 

Takrat je bil bencin ?e poceni :D

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sm da ga pije mn k jst

 

?e se merita na 100 prevo?enih km (pa da je voz u nekem normalnem gibanju), mora? pa prekleto hitro pit :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.