Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

ti pa bolj redko AC vidi?

 

vsak dan 7km avtoceste do slu?be, je pa res, da je avto vedno hladen in se ne peljem ?ez 120km/h :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boss pa sej sem ti skoz govoril...

no, ce si se vedno hud name te castim cevape, ko pridem iz PR

(ali pa ti kot computer freak, ce hoces kaksen dvd ali cd - racunalniski al karkoli drugega mi sporoci ti kupim v pristini-sej ves sverc komerc :) )

 

Sej sej, ampak si skoz govoru tam nekje 2,5-2,6 ampak tele je pa treba konkretno nabutat, da pravilno ?ivijo. Do zdaj sem bil z gumami sicer zadovoljen venadar ne toliko, da bi se od sre?e ob tla metal ampak, ko sem jih pa dirka?ko napolnil pa samo ?zmeden?:ouje:

 

aja, pa sej ve?, da nisem hud pa tud tebe tud prbli?no ne krivim, ker je to ?ist moja krivda, ker se nisem pozanimal. Kupil gume in pozabil nanje dokler mi ni bilo ?udno zakaj mi robove pobira ampak takrat je bilo pa ?e malce pozno :( . ?evapi bi se pa vseeno prilegli :jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Labi: zakwa ?

 

pa saj se druga?e ve? vozim, pa hitreje tudi... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej sej, ampak si skoz govoru tam nekje 2,5-2,6 ampak tele je pa treba konkretno nabutat, da pravilno ?ivijo. Do zdaj sem bil z gumami sicer zadovoljen venadar ne toliko, da bi se od sre?e ob tla metal ampak, ko sem jih pa dirka?ko napolnil pa samo ?zmeden?:ouje:

 

aja, pa sej ve?, da nisem hud pa tud tebe tud prbli?no ne krivim, ker je to ?ist moja krivda, ker se nisem pozanimal. Kupil gume in pozabil nanje dokler mi ni bilo ?udno zakaj mi robove pobira ampak takrat je bilo pa ?e malce pozno :( . ?evapi bi se pa vseeno prilegli :jupiii:

 

sam, ce sem jih napumpal na vec kot 2.8 sem imel tezave na mokrem z odnasanjem zadka...

pa z 2.6 mi tud ni pobralo robov :ne vem:

a je mozno, da so novejsi letnik se bolj "softic" !?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa domnevam, d mi je kdaj med postankom mojga duha na Rodic, da mi je kdo dizl ma?inko not ugradu, ker zadn tank je biv 7,85! :ljubezen::ouje:

 

 

Hahahah.... sem jo skorej vsak dan videl tam... parkrat me je imela da bi jo ?el malo kamenjat... da vidim ?e je ?e ?iva mazdura... :hohoho::hohoho::hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo poraba zadnjega tanka je bla 7.92 l. ?e malo ve?,se je poznala v?eraj?nja pot po AC do LJ. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo poraba zadnjega tanka je bla 7.92 l. ?e malo ve?,se je poznala v?eraj?nja pot po AC do LJ. :P

 

Nemogo?e - si ti prepri?an, da nima? diesel-a :ne vem: :whatever:?zmeden?

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemogo?e - si ti prepri?an, da nima? diesel-a :ne vem: :whatever:?zmeden?

 

Itaq. :D Samo ne vozim,kot da sn skozi na drag racu! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Itaq. :D Samo ne vozim,kot da sn skozi na drag racu! :P

 

o... jaz pa ?edalje bolj,

 

avto gre namre? ko sneta sekira od 1700 RPM naprej :D :D :D "Kelly's" dela ?ude?e :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji tank(ve?inoma mesto,pa ne po?asi)-8,1l/100 km.

Kar orenk poraba... :ne vem:

 

hehe... si predstavla?, kaka bi bla poraba, ?e bi mel bencinca ? :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud moj zadn kestl nana?a 9 litrov, gume so 195/60-14, vo?nja pa dokaj do zelo umirjena. ?e k smo mel 185 gume prej gor je bla poraba pod 9, tm nek 8,4 se mi zdi. Bo pozim bol? k bojo 175 gor :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po en stran bl da ne ra?unamo, pije tok k pije :P

Mene je sam informativno zanimal kok moj ?re glede na to da ma 128KM, ker ?e gledam mazdo k mi je za svojih 87KM ?rla tud po 9 litrov, pol mislm da ni primerjave. Je biu pa avto res zgonjem in mu nism zameru velke porabe, ?e zarad let ne :danzoman::D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.