Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Kot vidim vam vsem BC ful la?e pri porabi. Jst sm se ravno vrnil z dopusta naredil dobrih 2000 km, potovalni kaze 6,6 zracunana(pisal koliko sem porabil) pa je bila 6,79. Se pravi, da la?e za 2 dcl na 100km. To pa ni taka panika.

 

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Meni je zdnjic pisalo da lahko prevozim se 140km, pa mi je nafte zmanjkalo. Samo toliko. Vozil sem se 200 km po Italiji, ves cas po avtocesti, se pravi enakomerna voznja, tako da mi ne govorit, da se to racuna pri porabi zadnjih X kilometrov. Me zanima koga lahko za jajca vlecem, zaradi pesacenja do prve pumpe?

LP

 

OOTBOXZY

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je zdnjic pisalo da lahko prevozim se 140km, pa mi je nafte zmanjkalo. Samo toliko. Vozil sem se 200 km po Italiji, ves cas po avtocesti, se pravi enakomerna voznja, tako da mi ne govorit, da se to racuna pri porabi zadnjih X kilometrov. Me zanima koga lahko za jajca vlecem, zaradi pesacenja do prve pumpe?

 

sebe :D

 

gledat je treba kazalc za bencin ne pa board comp. kaj ces, za drugic sola...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sebe :D

 

gledat je treba kazalc za bencin ne pa board comp. kaj ces, za drugic sola...

 

?alostno dejstvo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Diesela zamena? z Bencinarjem, je baje bolj ziher. :D

 

qrba ste nekateri razvajeni... gleda? cagr, pa je, jaz mam na BCju itak vedno uro nastavljeno, mi je bolj va?no kolk je ura, kot kolko mi avto porabi ko se peljem... porabo ra?unam na koncu na poln tank...

 

BC ka?e 6.0 poraba je 6.5, torej jebe? BC.... :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

qrba ste nekateri razvajeni... gleda? cagr, pa je, jaz mam na BCju itak vedno uro nastavljeno, mi je bolj va?no kolk je ura, kot kolko mi avto porabi ko se peljem... porabo ra?unam na koncu na poln tank...

 

BC ka?e 6.0 poraba je 6.5, torej jebe? BC.... :D

 

To?no tako ! :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je zdnjic pisalo da lahko prevozim se 140km, pa mi je nafte zmanjkalo. Samo toliko. Vozil sem se 200 km po Italiji, ves cas po avtocesti, se pravi enakomerna voznja, tako da mi ne govorit, da se to racuna pri porabi zadnjih X kilometrov. Me zanima koga lahko za jajca vlecem, zaradi pesacenja do prve pumpe?

 

Nisi niti prvi niti zadnji, ki ga je BC nasral - jaz sem mu tud zaupal in ostal brez goriva samo se zavedam, da je bil cagar za benz ?e preko zadnje ?rtice in tudi lu?ka za gorivo je gorela ?e kakih 100km. ;) Se pravi sem ve? ali manj sam kriv. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah,..js sm nesre?na ?e k je pod polovico,..tko da na rde?o lu?ko sploh nikol ne ?akam :D

 

Ti se mi zdi da je oran?na lu?ka. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no vid?,..?e je pa nikol ne vidm :D kako nej vem ka?na je :P

 

:hohoho::hohoho::bravo:

 

Sicer pa jaz tudi nikoli ne ?akam do konca,vedno grem tankat ?e preden se mi lu?ka pri?ge. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vi ne znate u?ivat v vo?nji :P

 

 

itak, da znamo,...in ker tok pademo not,..mormo ?e prej poskrbet da mrcina jeklena ne bo ?ejna in nas ne bo kje pustila,...da slu?ajn pol u vsej u?ivancji ne spregledamo lu?ke :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

itak, da znamo,...in ker tok pademo not,..mormo ?e prej poskrbet da mrcina jeklena ne bo ?ejna in nas ne bo kje pustila,...da slu?ajn pol u vsej u?ivancji ne spregledamo lu?ke :D

 

Na htro prebrano, je zgledal kot da si napisala "lul?ke", jih kdaj spregleda? ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj dopust in obisk v MS mi je prinesel porabo ( :ouje: ): 8,14 ?zmeden? . "zmeden" pa zaradi tega, ker ponavadi lepo vozim tja do 3500 obratov, kar znese slabih 120 km/h. zdaj sem vozil 130 po GPS-u (slabih 140 po ?tevcu) in imam bolj?o/ni?jo porabo. kul, isn't it?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa mam iz preventive vedno v vozu 5litrsko kantico benza, pa mi je ?e parkrat (tut preventivno) prov pr?la, ker nikol ne ve? kva loh pride vmes, pa je pol en jajc use skupi, no in z dodatnimi 5 litri se pa nardi loh ?e kr neki kilometrov in vsekakor ni treba pe?a?it en lep cajt! :danzoman::ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kotni festool poznam. Ga ima mizar. On pravi, da je najkrajši. Torej dolžina od zadnjega dela šraufarce do konca kotne glave.   Mene festool ni nikoli pritegnil. Prej Milwaukee.   Ampak ja. Naj dela leta še ta "boš" leta, pa bo Metabo/Milwaukee dal kaj novega ven. Razvoj gre vedno naprej.   Sem pa zvedel dans nekaj novega. Hvala.
    • Mi lahko verjameš na besedo-ko boš videl kako fino je,ko gre glava stran...verjemi-nočeš brez😍...za tistih mogoče 20-30€ razlike...   Edino Festool še ima to,samo oni imajo plastični 43mm EURO-vrat. Kaj ti pa to omogoča?....da dobiš čisto tapravi kotni vrtalnik/vijačnik...da o drugih prenosnih vodilih itd. ne govorim....ko ti gre z prostorom "za nohte" ga ni boljšega sistema. Obstajajo podobni plastični tudi pri bosch manjsih strojih,Metabo pri L in LT seriji že malce boljšega-masivnega-takšnega ima samo Metabo. Ta kotni,ki ga imam...cca.80€ na Amazonu se mi zdi...tisti za v kote z zamikom tudi nekaj takega...res masivno,krogljično vležajeno itd...šele ko vidiš in primeš v roko vidiš-vsakega centa vredno.      
    • Lahko ti sam povem, če si že eni ne upate ... 😀 1992 (razlog: "novi obraz", ki je obljubljal marsikaj boljšega od takratne oblasti) 1996 (razlog: "novi obraz", ki je obljubljal marsikaj boljšega od takratne oblasti) 2000 (razlog: "novi obraz", ki je obljubljal marsikaj boljšega od takratne oblasti) 2004 (razlog: "novi obraz", ki je obljubljal marsikaj boljšega od takratne oblasti) 2011 (razlog: samo da ne bi slučajno še enkrat zmagal Pahor, ki sem ga pomagal izvolit in je bil kot predsednik vlade polom) Učimo se celo življenje in sem se naučil, da obstaja le majhna verjetnost, da bo tisti, ki zna dobro kritizirati aktualno oblast, boljši, ko bo sam prišel na oblast. Pri Ivanovih obljubah je bilo marsikaj zdravega, a kasneje udejanjenega zelo malo, veliko pa slabih praks. Sploh pa so me kasneje prepričali takratni njegovi brezplačniki, nora tv, .. polni laži, sovraštva, primitivizma. Name so naredili obraten učinek od njihovega namena - prepričali so me koga ne smem več volit.   In potem vsakič na naslednjih volitvah vržemo kocko in upamo, da bomo zadeli ... Jaz še nisem. 😀    
    • video-93070d25345430fd40731c5049d6e255-V.mp4
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.