Skoči na vsebino

mazda bt 50


dirt

Priporočeno sporočilo

Sicer so nekateri tu prepričani, da "na morju je pač najlepše", ampak jaz nisem ravno tega mnenja.

 

Diapozitiv11.JPG.459090086171b44609434b46cf882fcc.JPG

 

Mir, tišina, nobene gneče, nobene korone,...

 

Diapozitiv8.JPG.0b0b9b45eb26e1bf8dcb5ecf59f883f1.JPG

 

Ja, smo pa imeli zvedave sosede. Ampak, resnici na ljubo, kje jih pa ni... Samo, da naši zvedavi sosedje so bili vsaj prijazni: srne, zajci in polhi. So pa bili preveč plašni, da bi katerega lahko slikal...

 

Diapozitiv7.JPG.b8bc66282957a4febb2525a41d612378.JPG

 

Diapozitiv9.JPG.de29d929a04c496fff0572186e844b21.JPG

 

Diapozitiv10.JPG.7ca21eebed0b477f9934950b4128adee.JPG

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slike so sicer stare nekaj ur, ampak vseeno: kdor me najde, zdaj imam že sveže pečene čevapčiče in ostalo, kar paše zraven...

razgled.JPG

prostor.JPG

 

Ja, pa poleč gostije imam tudi že postavljen "baldahun" in šotor

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se zgodi, če z gumami, ki so prevozile že 35.000 km po makadamih, gozdnih vlakah, pozimi okovane v verige,... pelješ v toplem sončnem vremenu 1000 kg tovora + zadaj pripeto prikolico, na kateri je še 500 kg tovora okoli 125 km daleč po avtocesti s hitrostjo okoli 100 km/h?

 

Namig poiščite na spodnji fotografiji.

guma.JPG

  • Začuden 1
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Slivka napisal:

Kaj se zgodi, če z gumami, ki so prevozile že 35.000 km po makadamih, gozdnih vlakah, pozimi okovane v verige,... pelješ v toplem sončnem vremenu 1000 kg tovora + zadaj pripeto prikolico, na kateri je še 500 kg tovora okoli 125 km daleč po avtocesti s hitrostjo okoli 100 km/h?

 

Namig poiščite na spodnji fotografiji.

guma.JPG

Sej niti ne izgledajo slabo za te kilometre. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 leto kasneje...

Tale reč je pa... 

 

Za 250 gramov naložbenega srebra bi v Zlatarni Celje radi 150€. 

 

Ko sem zvedel, koliko pri Mazdi stane kos gume, se mi srebro sploh ne zdi več drago. Moram samo še stehtat, pa da vidimo, kaj je dražje na 1 gram: srebro ali Mazdina guma... 

 

Pa vedno domov dobivam sto in eno reklamo, kjer mi ponujajo zlodja in pol. Ko pa nekaj potrebujem in vprašam, je pa dobava kakšen teden, če je v glavnem skladišču, drugače tudi več...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Slivka napisal:

Tale reč je pa... 

 

Za 250 gramov naložbenega srebra bi v Zlatarni Celje radi 150€. 

 

Ko sem zvedel, koliko pri Mazdi stane kos gume, se mi srebro sploh ne zdi več drago. Moram samo še stehtat, pa da vidimo, kaj je dražje na 1 gram: srebro ali Mazdina guma... 

 

Pa vedno domov dobivam sto in eno reklamo, kjer mi ponujajo zlodja in pol. Ko pa nekaj potrebujem in vprašam, je pa dobava kakšen teden, če je v glavnem skladišču, drugače tudi več...

A semering mora biti original?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.