Skoči na vsebino

mazda bt 50


dirt

Priporočeno sporočilo

Da se razumeva; ti niti slucajno ne privoscim karkoli neprijetnega, kot ne komu drugemu (sicer je to najbrz precej nenavadno za Slovenca, hehe).

 

Pa srecno voznjo! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z BTjko praviloma ne zapu??am planote, tako da je najve?, kar se praviloma vozi, do Mosta na So?i, Kanala, Nove Gorice, Ajdov??ine in Idrije. Kaj dlje gremo z BTjko samo, ?e je potrebno opraviti kak "izredni prevoz". Za potovanja imamo pa avto.

 

Mislim pa, da bo kmalu jasno, kaj je, ker imam ob?utek, da izgublja mo? - kjer je prej ?lo s tretjo, gre zdaj komaj z drugo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj zdr?i ?e malo....1.maj in kresovi se bojo kmalu pri?gali......

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj spet pri enem majstru.

Priklopi na tester, vse v redu.

Se usedemo v avto, po petdesetih metrih mo?akar ?e obra?a in nazaj v delavnico.

Spet na tester, spet vse v redu.

V prostem teku ni problema, pod obremenitvijo vse narobe.

In mi za?ne, da so mogo?e ?obe in bi probali zamenjati.

Meni je kar zadonelo v glavi. In sem mu lepo razlo?il, da na mojem avtu se ne bo u?il. ?e so ?obe, naj jih naro?i in zamenja. ?e bo potem v redu, mu pla?am, ?e ne bo, mu pa ne pla?am. Ker ugibam lahko tudi sam - pa bistveno ceneje.

Potem je za?el ugotavljati, da mogo?e bi pa lahko bila tudi ?rpalka za nafto, ki pod majhnimi obrati dovaja dovolj, pod veliko obremenitvijo pa se kaj spremeni in so motnje. Nato je pri?el do turbota, ki pod majhnimi obrati ne dela, zato je takrat vse v redu, pod velikimi pa za?ne delati kak?ne neumnosti, zato takrat nastopijo te?ave. Na koncu je priznal, da nima pojma, kaj bi lahko bilo.

 

Na Primorskem je pregovor, da tisto, kar te ni? ne stane, v?asih te lahko najve? ko?ta. Zato bo o?itno najbolj?e, ?e se poskusim odpraviti v BTC na poobla??en servis. Zna biti, da bo ?e najceneje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ali se pripelje? kaj skozi Gorico, rad bi ob?util to ?udo ;)

 

Kot sva ugotovila po SMSih, si danes ?e "u?el".

 

BTjko bo zdaj nekaj dni imela ?ena, da bo vozila otroke v ?olo in nazaj (po teh hribih je to tako). Jaz bom v dolini s petko. Bom pa najverjetneje z BTjko v dolini spet v ponedeljek. 

 

Ozna?i v koledarju... :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

Danes z BTjko prevozil 445 km brez da bi enkrat samkrat vsaj za pol metra zapeljal na makadam. Upam, da nisem ?esa preforsiral. Dobro, motor je delal na tistih svojih 1800 obratih na minuto, tako da motorju gotovo ni hudega. Ne vem pa, kako so jo odnesli menjalnik, kardan, diferencial, kolesni le?aji,...? Kako so morali trpet amortizerji, ko ni bilo nobenega makadama?

 

Za dodatek je bila velika ve?ina teh vo?enj po avtocesti (okoli 360 km - v enem dnevu ve? avtoceste kot leta 2017 in 2018 skupaj). Upam, da avtu to ni kaj preve? ?kodilo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
  • 6 mesecev kasneje...

Mi je kozel prebil ograjo in pobegnil proti sosedovemu vrtu, ampak ga je sosed še pravočasno obrnil nazaj. Tako ni preostalo drugega kot naložiti agregat in varilni aparat v keson in na pašnik. Ker pa je bila mokra trava, se je pot nazaj zataknila. Še dobro, da je vitlo gor, ker drugače bi prav tam čakali poletje...

 

https://www.youtube.com/watch?v=00s4LSspNiU

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Premalo podatkov in premalo poznanega za kakšen resen komentar. Vsekakor me pa malo moti avtomatski menjalnik. Saj ti menjalniki zmorejo veliko, res je, ampak če je pa dolgo na robu zmogljivosti, se pa lahko pregreje. Zdaj je pa odvisno, kaj to potegne za seboj.

 

Živi bili pa videli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.