Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)
pred 33 minutami je Alex napisal:

Se ne bi branil tega, kar mi je Janez določil. Prava makina.👍

 

 

Mimogrede: Bogi Petrol. Revčki imajo izgubo in ubogi delničarji tudi. Toliko o solidarnosti do navadnega človeka. Navadni vojni dobičkarji. 😡

Ni bilo zato, ker je makina. Ampak zato, ker ima še edini ročni menjalnik. 🤣

 

Alex, a nisi ti za kapitalizem? Tvoje izjave so pa take, kot bi prišle iz ust Kordiša.😉 🤣

 

Res niso bogi (Petrol), ampak tako kot je delala prejšnja vlada, se enostavno ne dela! In kdo bo to ekonomsko neumnost (1l bencina = 1€, za vsako ceno, čeprav ne gre), plačal? 😩 Podobnih min je prejšnja vlada naslednji nastavila kar nekaj.

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 3 urami je Janez007 napisal:

Tole za 2023 sem "ukadel" iz zadnjega Avtofokusa, za vsakega Mazdaša nekaj, upam, da ga bo tudi kdo kupil, Avtofokus :) 

 

za @NevLado

 

image.png

 

za @Slivka

 

image.png

 

za @Bini

 

image.png

 

in za @Alex

 

image.png

 

Ostali pa se bomo morali zadovoljiti s kakšnim drugim ciljem. 😀

 

image.png

Tazadnja ma kr fajn blatnike,ja...

  • Haha 2
  • Ljubim 2
Napisano

Konkurent iz moje mladosti. :)

 

 

WWW.ZURNAL24.SI

Na spletni strani DoberAvto.si smo našli francosko avtomobilsko legendo iz devetdesetih let.

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 37 minutami je Alex napisal:

Mimogrede: Bogi Petrol. Revčki imajo izgubo in ubogi delničarji tudi. Toliko o solidarnosti do navadnega človeka. Navadni vojni dobičkarji. 😡

 

Ja, ampak Alex a se ti res ne spomniš kako si bil en glavnih zagovornikov deregulacije goriv pod Janšistično oblastjo? Pa smo ti lepo rekli, da je to poligon, kako bodo cene na račun marž in njihovih zaslužkov dvignili. Ti pa si nas podučeval, da bodo cene padle. Si vse to pozabil?

 

Saj veš kako si je Vizjak celo zakreditiral, da je kupil delnice Petrola pred deregulacijo in zraven trdil, da ni imel notranjih informacij. Vsak pameten se vpraša, kakšen idiot šele moraš bit, da vzameš kredit za delnice za katere nimaš notranjih informacij. V glavnem v Petrol je SDS lepo infiltriral kar nekaj svojih ljudi v nadzorni svet ter s tem tudi kupil poslušnost direktorice Nade Drobne Popovič, ki ji je drugače grozila odpoved.

 

Predsednik NS je recimo po novem Janez Žlak iz krogov SDS, potem Aleksander Zupančič, ki je bil pred imenovanjem celo vodja kabineta Andreja Vizjaka 😂 ...

 

In zdaj ta Petrol, kjer poslušna direktorica jebe nas državljane, da ji nismo plačevali marže, ki so si jih zamislili. Teli kriminalci zdaj tožijo državo, ker jim ni omogočila predvidenega vojnega dobičkarstva ter enormne zaslužke in bogate dividende za lastnike delnic. Če ne bi Janša in Vizjak mešetarili bi ostala regulacija in se nihče od teh ne bi mogel pritoževat. Tako pa je bilo obdobje deregulacije in zdaj, kljub temu, da so šli nazakj na regulativni model, ki je bil v veljavi pred deregulacijo pa tele eskapade. Se pravi tožit državo, ker dobiček ni tako visok kot so si ga predstavljali delničarji in člani SDS.

 

Se pravi je želja pobrat naš denar od tam al pa bi ga pobrali pri višjih cenah goriv (kar spet plačamo potrošniki direktno), če ne bi Holob spet uvedel regulacijo in omejil maržo na 10 centov. A kolk bi bila višja cena je čisto enostavno preverit in to je tolk kot je danes cena na AC. Se pravi na 10 centov še cca 25 centov zraven in za to razliko zdaj hočejo nenasitni požeruhi ravbat sistem.

 

Mislim, še mal pa bom Jaz podprl Kordiša in Mesca naj lepo nacionalizirata Petrol in vso energetiko, ker tol je res že vse zglajzalo.

 

  • Všeč 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Napisano

Lahko je nekdo "modre krvi", a to še ne pomeni, da je "moder"...

 

SIOL.NET

Na božični dan so se člani kraljeve družine prvič v odsotnosti njenega veličanstva, pokojne kraljice, na letnem božičnem sprehodu podružili z...

 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Pustmo kontekst, samo to dejansko deluje. V mladih letih sem eno zimo decembra in januarja prodajal srečke in je blo kar lepo okol nule. Če stojiš na mrzlih tleh te zelo hitro zazebe v noge. Zato lepo časopis na tla al pa karton in je razlika ogromna.

 

Je pa pri njemu nekja drugega mnogo bolj bizarno, da ne rečem raje sprevrženo... tale je spolni kriminalc in bi ga bilo bolje sploh ne omenjat v medijih, razen ko bi ga obravnavali na sodišču.

33112_1.png

Napisano (urejeno)

Spomnim se, kako je v srednji šoli profesor fizike dejal, da je zrak odličen toplotni izolator. Seveda, če je zrak ujet v majhnih prostorčkih (po možnosti čim manjših) in ne more prehajati ven-noter. In med listi časopisa ali v kartonu je zrak ujet.

 

Karton, kartonska plošča, celulozna,lepenka

Popravljeno od Janez007
Napisano (urejeno)

Če bi povprečen slovenski avto bil vreden 10.000 $, potem vsi v Sloveniji vozimo kolekcijo avtov vredno samo 2 x toliko, kot je vredna sultanova. 🙃 😏

 

Moja (družinska) kolekcija je vredna kar 0,0007% sultanove. 😀

 
SPYSCAPE.COM

The Sultan of Brunei’s Unbelievable Car Collection

 

 

In kje živi ta revež? 🤣

image.png

Popravljeno od Janez007
  • Haha 1
  • Začuden 1
Napisano (urejeno)
pred 5 urami je Janez007 napisal:

Če bi povprečen slovenski avto bil vreden 10.000 $, potem vsi v Sloveniji vozimo kolekcijo avtov vredno samo 2 x toliko, kot je vredna sultanova. 🙃 😏

 

Moja (družinska) kolekcija je vredna kar 0,0007% sultanove. 😀

 
SPYSCAPE.COM

The Sultan of Brunei’s Unbelievable Car Collection

 

 

In kje živi ta revež? 🤣

image.png

In to med samimi reveži okol na okol.....☹️🥴

Popravljeno od Bini
Napisano

A to je možakar zadnjih 19 let vsak dan kupil en avto?

 

Dobro, ima jih. Vozi jih pa ne. To so same nepremičnine, ki v dvajsetih letih ne naredijo toliko kilometrov, kot jih moji avtomobili v dveh mesecih...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Dvomim, da je veliko takih, ki imajo 5,3 milijona evrov in hodijo na počitnice po kampih. Ampak za reklamo na razstavi v Düsseldorfu je pa dober. Od prikazanega pa ni prav veliko osupljivega, razen mogoče za koga slučajno tisti avto spodaj v boksu...

 

 

 

SIOL.NET

Vrhunec karavaninga je vsako leto razstava v Düsseldorfu, kjer je letos izstopal Volknerjev bivalnik z integriranim ferrarijem la ferrari in ceno...

 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

Dvomim, da je veliko takih, ki imajo 5,3 milijona evrov in hodijo na počitnice po kampih. Ampak za reklamo na razstavi v Düsseldorfu je pa dober. Od prikazanega pa ni prav veliko osupljivega, razen mogoče za koga slučajno tisti avto spodaj v boksu...

 

 

 

SIOL.NET

Vrhunec karavaninga je vsako leto razstava v Düsseldorfu, kjer je letos izstopal Volknerjev bivalnik z integriranim ferrarijem la ferrari in ceno...

 

Človeška neumnost nima meja.... 😟

Napisano

Ja, vse bolj na glas se govori, da popolna elektrifikacija ni možna. Tako, da bo vse bolj šlo v nek hibridni sistem električnih in ICE vozil ter, da se bo ta prehod precej podaljšal, če se ne bodo vmes kej revolucionarnega spomnili.

33112_1.png

Napisano (urejeno)

Ni Mazda, ampak en drug stroj. :) Ena slikca njegovega obiska iz 2006, ko se je usedel v otroški foteljček ter užival v irski kavi.

 

image.png

 

WWW.DELO.SI

Tovarno je zapustil zadnji model boeing 747, ki ga je razvil ameriški Slovenec Joe Sutter.

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
  • Ljubim 2
Napisano

Ja, kaj je pa to tako čudnega. Primorci hodimo pa v Italijo po Radensko in Union, ker sta tam cenejša kot v Sloveniji. Pa razumi, če moreš...

  • Začuden 1
  • Zmeden 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 15 urami je Slivka napisal:

Ja, kaj je pa to tako čudnega. Primorci hodimo pa v Italijo po Radensko in Union, ker sta tam cenejša kot v Sloveniji. Pa razumi, če moreš...

Jaz grem še po marsikaj drugega do stare gorice, se mi ful splača ;)

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Cepci!

 

Mene ne moti, če to kdo spremlja. Nimam nič takega, da bi mi bilo nerodno, če kdo to prebere. Verjamem pa, da obstajajo ljudje, ki imajo kaj za skriti - in tistih zdaj ne bodo smeli preverjati. In kako naj jih potem odkrijejo? In pravnomočno obsodijo?

 

Cepci!

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • To sem mislil v kontekstu zmogljivosti...tisto,ko sem pisal o max. navoru. Drugače pa imaš 100% prav. Rotirajoči stroji-vrtalni vijačnik,udarni vijačnik,cirkular,kotna brusilka,tračna žaga,motorka itd...tukaj se pri meni konča. Tudi pri svedrih,žagicah ipd.-dreka ne kupujem več...sem imel eno res neprijetno izkušnjo pri svedrih. Sem nekdaj za "mali cvenk" kupil ene svedre...Mister tool ali nekaj takega🙄...je že zeloooo dolgo tega...cca. 30-35 let....v setu svedri za kovino,svedri za les,svedri za kamen.... In sem vrtal luknjo 5mm v pločevino-Knauf-profil...z levo roko držal profil,z desno vrtal z vrtalnikom Kress 500BS-sem ga tukaj že predstavil. In ko je sveder zagrabil-pok,se je sveder zlomil,in spodrsne stroj proti roki😲.... Sem imel še srečo-lih tisti 1cm,kjer gre žila čez kito ni vtrgalo,drugače pa kar orng rana....se je na srečo kar dobro zacelilo,a kri je bilo "adijo pamet...,da je žena skoraj v nezavest padla.....je dobesedno "teklo" po tleh...😬 Pa si pol misliš-butelj...samo k je že prepozno....🙁   Dreka-ne hvala....toliko se pa imam rad,da mi tega ni treba.  
    • Ne moreš primerjati Makite z  šrotom od parkside. Najslabša Makita je svetlobna leta nad najboljšim parksideom. Naj samo povem, da sem samo enkrat kupil električni rezalnik od parkside. Med delom ( pri visokih obratih, seveda) je razneslo nož in ostanki so poškodovali ohišje.  Del ohišja se je zaril v stol poleg mene. Dobro, da sem ostal živ. Od takrat ne kupujem več poceni orodja, pa četudi ga rabim samo enkrat. Recimo za razrez dveh desk sem kupil novo Makito baterijsko 36V cirkulano žago. Vem, da jo bom še kdaj rabil.😉
    • Skrajni čas za povečanje motorne moči vozila oz. nakup močnejšega, haha   Obisk črpalke precej prijaznejši do denarnice | 24ur.com WWW.24UR.COM Opolnoči stopajo v veljavo nove cene naftnih derivatov. Liter bencina bo z 1,530 evra cenejši za 6,2 centa, dizel z 1,607 evra za 11,1 centa, kurilno olje pa z 1,200 evra za 11,8 centa.  
    • Pogorela najvišje ležeča kmetija: poginile vse živali, lastnik poškodovan | 24ur.com WWW.24UR.COM Požar je minulo noč zajel najvišje ležečo kmetijo v Sloveniji, kmetijo Bukovnik pod Raduho. Po prvih podatkih Policijske uprave Celje je požar zajel celotno domačijo, tako stanovanjsko hišo kot gospodarska...  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.