Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Zanimiv test asistencnih sistemov... dva nemska proizvajalca (BMW, VW) proti dvema kitajcema (BYD, NIO) ...

 

https://www.youtube.com/watch?v=Inrp8ZbWw6Y

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

Zanimiv test asistencnih sistemov... dva nemska proizvajalca (BMW, VW) proti dvema kitajcema (BYD, NIO) ...

 

https://www.youtube.com/watch?v=Inrp8ZbWw6Y

 

 

Nekaterim tole res nebo všeč, imamo kar imamo.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na koncu bomo ugotovili, da je voznik za volanom zato, da vozi (in da se ne zanaša preveč na asistenčne sisteme), kar pomeni, da sta na cesti realno povsem primerljiva BMW I5 in Yugo Koral 45 - bistvo je v pozornosti in reakciji voznika... 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Nemčija ima precej visoko vozniško kulturo in odlično cestno infrastrukturo, zato je raziskava, opravljena pri njih...

Njih to preseneča.... 🫣🤔🤣

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Slivka napisal:

In kam jaz pašem z našim FucksWagnom? Da vem, koliko mi je dovoljeno skozi okno mahati z lopato...

Jaz bi pod Forda gledal..... 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam to ni več stereotip ampak to je dejansko dejstvo in ga gledamo vsak dan na cesti. V VB to že leta vedo in prilagajajo ceno zavarovanj tipu vozila in celo poklicem voznika, ki to vozilo uporablja. Tako, da recimo BMW za mladega objestneža je tako drag pri zavarovanju, da si ga enostavno ne morejo privoščit.

 

 

Edino kar mene preseneča na tej lestvici bi za naš prostor zamenjal mesti Audija in Mercedesa. Pri nas Mečka ni tako zaželena pri takih neprilagojencih, je pa zato paraolimpijec toliko bolj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

Sam to ni več stereotip ampak to je dejansko dejstvo in ga gledamo vsak dan na cesti. V VB to že leta vedo in prilagajajo ceno zavarovanj tipu vozila in celo poklicem voznika, ki to vozilo uporablja. Tako, da recimo BMW za mladega objestneža je tako drag pri zavarovanju, da si ga enostavno ne morejo privoščit.

 

 

Edino kar mene preseneča na tej lestvici bi za naš prostor zamenjal mesti Audija in Mercedesa. Pri nas Mečka ni tako zaželena pri takih neprilagojencih, je pa zato paraolimpijec toliko bolj.

Tudi gledajo, koliko škodnih zadev si prijavil v enem letu. Sodelavec je imel Mitchubishi Lancer Evo 9. Bil je več v jarkih kot na cesti. Najprej so mu ful nabili zavarovanje, kmalu pa je imel problem, kje ga sploh zavarovati. Potem ga je  prodal. 

  • Všeč 2
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Alex napisal:

Tudi gledajo, koliko škodnih zadev si prijavil v enem letu. Sodelavec je imel Mitchubishi Lancer Evo 9. Bil je več v jarkih kot na cesti. Najprej so mu ful nabili zavarovanje, kmalu pa je imel problem, kje ga sploh zavarovati. Potem ga je  prodal. 

 

To že, sej to so potem teli bonusi... ampak tam pa prav vlečejo karto pristrasnkosti in ne glede a si vzoren voznik ali ne te popredalčkajo glede na druge škodne primere s takimi vozili, pa v formuli za izračun je starost in tudi poklic, ki ga opravljaš. Vse ma svoj faktor in vpliv na končno ceno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 16. 3. 2024 ob 19:15 je Bini napisal:

Smo se danes malo pozabavali... 😂😊😉


 

kje pa je to bilo?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če vas kaj zanimajo osnovne delovnega prava?

 

WWW.IURALL.COM

Delovno pravo je skupek norm, ki urejajo odnos med delavci in delodajalci pri opravljanju dela. Osrednji predmet delovnega prava je torej delovno razmerje. Gre za dvostransko pravno razmerje med…

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.24UR.COM

Skoraj sedemmetrsko anakondo so v amazonskem deževnem pragozdu odkrili prejšnji mesec, le nekaj tednov pozneje pa je največja kača na svetu poginila. "Žalosten in jezen sem," je sporočil nizozemski...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Me zanima,kako je na servisih kitajskih znamk avtomobilov😂🤣 

 

Sem že pisal o tem...če je kdo nagnjen o temu,da izbere bližnjico,da te "nategne"...so to kitajci.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.