Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Hja o?itno pride najve?ji britanski la?njivec u?it na?e kako se zavaja folk in manipulira z la?mi - kot da na?ih ekspertov nimamo dovolj.

?e pustimo tega la?njivega kljukca ob strani, lahko bi se vseeno kaj nau?ili od Britancev. Ampak se bojim, da smo preve? be?ki konju?ari, da bi si upali.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Omejitev hitrosti je 40, ?enska vozi 6 km/h prehitro in ujame jo radar. Policaj pride po?asi do avtomobila in pravi:
"Kam pa vi tako hitite?"
"Zamujam v slu?bo."
"Dajte no, kaj pa delate tako pomembnega?"
"Riti raztegujem."
"Kaj? Kako pa raztegujete riti?"
"Najprej porinem noter en prst, potem dva, pa tri, in potem celo roko. Nato obe roki in po malem raztegujem, dokler ni rit velika kaka dva metra."
"Kaj za bo?jo voljo pa potem naredite z dvometersko ritjo?"
"Damo ji radar in jo postavimo tja, kjer je omejitev 40 km/h.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ljudje ne vedo, kaj delajo...

 

Danes po?tar prinese neko "kuverto", v kateri je nekak?en "?asopis" A-Cosmos Novice. Pa malo prelistam in preberem. Na zadnji strani najdem ?lanek o Toyoti. In berem:

 

"... ... ... ... ... Toyota, najve?ji proizvajalec avtomobilov na svetu, je bila vselej sinonim za kakovost, zanesljivost in natan?nost. A ?asi se spreminjajo, z njimi pa tudi ta japonska znamka, ki je z modelom C-HR zapeljala v novo dobo."

 

Torej, ?e prav razumem, v novi dobi Toyota ni ve? sinonim za kakovost, zanesljivost in natan?nost. In to so spremenili v modelu C-HR, o?itno pa bodo ta trend uporabili tudi v drugih modelih.

 

Ko ljudje ne vedo, kaj delajo...

post-5658-0-65185600-1485353041_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsako nedeljo po kosilu je ?el kmet malo pocivat. Hlapci in dekle pa
so bili prosti.


Hlapci so lovili dekle okoli hi?e, one pa so cvilile in se glasno smejale.

Kmet je imel tega dovolj in jim rece: "Pojdite na senik pa tam cvilite
kolikor hocete".

Tako je imel kmet od tistega dne vsako nedeljo mir in je v miru pocival.

Cez nekaj tednov pa le vpra?a enega od hlapcev: "Kaj pa pocnete na
seniku, da je tak ljubi mir?"

Hlapec mu razlozi: "Veste gospodar, tako je ta rec. Dekle se postavijo
v vrsto, se pripognejo, mi jih pa od zadaj. Potem pa one ugibajo, kdo
je katero."

 "O madonca", rece gospodar,"a lahko ?e jaz pridem?"

"Ja seveda", odgovori hlapec, "saj tudi va?a zena ze kar nekaj casa hodi."

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred 20+ leti sem sli?al zgodbo, da naj bi se v hribih nekje Vrhniko in Poljansko dolino v neki lokalni o?tariji podobno ?li "rihtarja bit".

Fantje so se postavili v vrsto, kelnarca se je nagnila, o?tir pa pobral denar na "vstopnino". In ?e je kelnarica ugotovila kdo je "vstopil" je ta ostal brez denarja.

 

Menda so ?le cele pla?e.

 

PS: Napisal sem, kot sem sli?al. Koliko je v tem resnice, ne vem.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ljudje ne vedo, kaj delajo...

 

Danes po?tar prinese neko "kuverto", v kateri je nekak?en "?asopis" A-Cosmos Novice. Pa malo prelistam in preberem. Na zadnji strani najdem ?lanek o Toyoti. In berem:

 

"... ... ... ... ... Toyota, najve?ji proizvajalec avtomobilov na svetu, je bila vselej sinonim za kakovost, zanesljivost in natan?nost. A ?asi se spreminjajo, z njimi pa tudi ta japonska znamka, ki je z modelom C-HR zapeljala v novo dobo."

 

Torej, ?e prav razumem, v novi dobi Toyota ni ve? sinonim za kakovost, zanesljivost in natan?nost. In to so spremenili v modelu C-HR, o?itno pa bodo ta trend uporabili tudi v drugih modelih.

 

Ko ljudje ne vedo, kaj delajo...

Videl peljal in NE HVALA !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje je to res bil oglas:

Jaz ne morem ve? izdr?at. Ova moja familija nije za nikamor. Nevem zdaj kje dazapo?nem. Bom prvo kod sina Denisa (da sam znao, nikad djece nebi pravijo).
Ma 19 ljet i kon?ao je srednju ekonosmko. Nevem kako, ker su me skos klicali iz ?ole da ?prica i zdaj je frajer upiso faks a lopata u ?ivljenju nije dr?o. Pa lepo sm mu reko pejt za mehani?ara bo? dubo ?iht odmah, a on gospon o?e upisarnoj sjedit. Nikol ga ni doma, pride sam jest pa spat, pa nije ti to avtobuska stanica, bogami. Ko mu nekaj re?em po?ne odgovarat, misli da je jak ko hodi u fitnes a nema 70 kila sa postljom.
Kad sam mu reko da greva v Bosno kupti ?ljive, ka?e da se mora u?it za izpit, a nijedne knjige nema u stanovanju. Sam pare fehta od mene, zadni? je hoto it u kino gledat neki film ?efuri raus, sam mu reko neka ide pred blok pa bo vidijo pravi film.
Ma motka je bila zakon, al sad odma kli?eju na socialno, nesmje? ni svoje djete udarti, kakva je to dr?ava? Ja sam kod njegovih godina ?e vojsku slu?ijo, a on ni ?evlje na zna obut. Isto je sa k?erkom Almom, ?ta god ka?em ona pravi da ne more, ker si je lih nohte nalakirala. Gospa mora bit fina, pametnije da se vati knjige a ne teh ?minka. A k mi je ?ena rekla da je za?ela tamala kadit sam ?ist znorijo, obe sam hoto izprebijat.
Ja ?e dons ne smem pripalti kraj svog oca, a ona digne noge na stolcu i pu?i. A to je ?ena najve? kriva, k jaz kaj re?em on pravi pusti otroke na miru, zato pa je tko. Jaz pridem iz no?ne, izprebijan ko pas in glih da legnem da spavam, ona podeblja muziko. I to nije neka normalna muzika, ko smo mi bili mladi so ble pesmi lepe, a ne zdaj R8 audi na haubi. Puj ?ta cigani uradi?e od prave narodne muzike. A da ne govorim o onom ?golji od momka k ga ma. Nabiju neki auspuh na onog svog Golfa, sli?im ga na 3 kilometre. Da je moj, ja bi ga satro.

A ?ene Samire bi se prve loso, odkar nema slu?be samo kod kom?inice Dragice na kavi i ?avrljaju. Pridem iz slu?be zmatran namesto da me ?aka kosilo ona srka kavicu i pri?a gluposti. Pa kaj dela? cel bo?ji dan!? I pol me ?e upa upra?at kad ?emo u Lidela majo v akciji neke tepsije. Kaj ti bo tepsija ?e nikol n? ne ispe?e? Dok Safet radi ko konj svaki dan oni bi da tro?iju pare. E pa ne?e mo?i! Sve to treba postrojti u red ... Zato jih prodajam, daj ?ta da?, sam nosi jih izpred o?iju. U paketu dam popust i litar prave rakije ?ljive od na?ih dol iz Bosne. Grem lih drug tjedan dol da pe?emo da se mal odmorim od ovih svojih hajvana. Tko da ?e jih rabte sam vozi, a i ovaj moj sudelavc Slavko pravi da su njegovi isti, tko da lahko ?e njegove uzamete. Sve je to ista banda ...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poklical sem lokalno radijsko postajo zaradi nekega ogla?evanja na?e firme, de?urni spiker me je pozdravil in dejal: 

- ?estitamo! Vi ste nas poklicali prvi in tako osvojili na?o glavno nagrado, morate samo pravilno odgovoriti na eno vpra?anje! 
- Super! - Sem rekel sem navdu?eno, ne da bi vedel za kaj sploh gre. 
- Ste pripravljeni? - Me vpra?a spiker - vpra?anje je matemati?no. 
- No, sicer sem pravnik in ?e kaj drugega, zato mislim, da ne bo nobenih te?av! - Re?em.  
- Dobro! Torej, za zmago, za na?o glavno nagrado - 2 vstopnici za prvo vrsto koncerta Damjana Murka v Trebnjem in da ga spoznate v backstageu - povejte, koliko je dvakrat dva? 
- Sedem! - Odgovorim kot iz topa.

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- "Ti je v?e? moj novi mobitel?"
- "Ja. Koliko si pa dal zanj?"
- "Ni?. Dobil sem ga..."
- "Kje?"
- "Zmagal sem na dirki..."
- "Koliko pa vas je tekmovalo?
- "Jaz, lastnik telefona in policist..."

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vino - resnice in napotki:

Obroku brez vina re?emo zajtrk!
S staranjem vino pridobiva na okusu. Starej?i kot sem, bolj mi je v?e?.
Pravijo da te pitje mleka naredi mo?nej?ega. Popij torej 5 kozarcev mleka in poskusi premakniti steno. Ne gre?
Popij 5 kozarcev vina in stena se bo premaknila sama.

U?ivaj v  pitju vina: odpri steklenico in pusti, da vino zadiha.
?e ne opazi?, da diha, mu daj prvo pomo? - usta na usta.

?e se po enem kozar?ku po?uti? dobro ...
pomisli kako super bo po celi steklenici!

Zadnji? mi je nekdo povedal, da lahko naredim ledene kocke s preostankom vina. Malo zmedeno .... kaj pa je preostanek vina?

Vino je nedvomen dokaz da nas bog ljubi in mu je v?e?, ko nas vidi sre?ne.

V vinu je modrost. V pivu je svoboda. V vodi so bakterije.

Pitje alkohola ti ne da odgovora, le vpra?anje pozabi?.

Poskusil sem skuhati ve?erjo z dodatkom vina. Ni se mi ravno posre?ilo.
Po 5 kozarcihnisem ve? vedel, zakaj sem sploh v kuhinji.
Ne pozabi kupiti steklenice vina za mamo, tu in tam.
Spomni se, da si ti razlog, da ga pije.
Naj te steklenica vina ne navdahne tako, da bo? poklical/a biv?o ali biv?ega. Spomni se, da je zanjo dalo ?ivljenje veliko grozdov! Spo?tuj to!
 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.