Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ni vic...pa kar paše sem...

 

Žena danes v Lidlu...kupi kilo lososa...in ni imel črtne kode...in na blagajni problem...blagajničar vpraša drugega blagajničarja,kako se temu reče...in tudi drugi blagajničar "naš čoek" ni vedel...tako,da se je opogumil,in na koncu vseeno ženo vprašal,kako se temu po slovensko reče😂🤣...

Slovenščina očitno tudi za prodajalca ni več pogoj...samo da znaš "po naše" i dobar si🙄

Popravljeno od skritikrt
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej naši sončki in rožice itak nočejo delat pol pa najemajo vse kar pride naokoli sam da hoče vsaj približno delat. Slovensko znajo sam še starejše prodajalke in prodajalci, ki so največkrat tik pred penzijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Boss napisal:

Ja sej naši sončki in rožice itak nočejo delat pol pa najemajo vse kar pride naokoli sam da hoče vsaj približno delat. Slovensko znajo sam še starejše prodajalke in prodajalci, ki so največkrat tik pred penzijo.

So tudi mlajši. Naučijo se tisti, ki si to želijo. Pri nas v firmi imamo eno pridno čistilko iz Bosne, vljudno, razgledano, prijazno. K nam je prišla pred tremi leti. Takoj se je vpisala v tečaj Sovenščine. 

Sedaj govori že boljše Slovensko, kot marsikateri mladec v šuškavi trenerki z belimi nogavicami čez njih, ki je rojen pri nas, a mu malo "L" dela težave. 😉

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

So tudi mlajši. Naučijo se tisti, ki si to želijo. Pri nas v firmi imamo eno pridno čistilko iz Bosne, vljudno, razgledano, prijazno. K nam je prišla pred tremi leti. Takoj se je vpisala v tečaj Sovenščine. 

Sedaj govori že boljše Slovensko, kot marsikateri mladec v šuškavi trenerki z belimi nogavicami čez njih, ki je rojen pri nas, a mu malo "L" dela težave. 😉

 

 

Če greš v Ljubljani v Jarše, Polje in še kam, sva midva tujca..... 😁😉

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Bini napisal:

Če greš v Ljubljani v Jarše, Polje in še kam, sva midva tujca..... 😁😉

Žalostno ampak resnično.

Bivši sosed (Bosanc) je v Slo že 40let in se noče naučit naše govort pa da ga jebeš. Žena in otroc pa vsi naše govorijo. Takih pa ne maram. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

So tudi mlajši. Naučijo se tisti, ki si to želijo. Pri nas v firmi imamo eno pridno čistilko iz Bosne, vljudno, razgledano, prijazno. K nam je prišla pred tremi leti. Takoj se je vpisala v tečaj Sovenščine. 

Sedaj govori že boljše Slovensko, kot marsikateri mladec v šuškavi trenerki z belimi nogavicami čez njih, ki je rojen pri nas, a mu malo "L" dela težave. 😉

 

 

Vse je stvar navade in odvisno od človeka...jaz sem imel zadnjič zanimivo izkušnjo...šel v lokalno trgovino s kolesom, zunaj bolj kot ne prazen parking, razen enega res hudega avta ...potem stojim v vrsti na blagajni in pred mano 3 "šipkoti", enemu je zmanjkal gotovine , noben ni znal besede slo, plačal drugi s kartico....vsi v hugo trenirkah🤣🤭, ne bi jim dal za burek.....no ko sem za njimi prisel ven so se usedli v spodnji avto....žalostno kam smo prišli...

 

WWW.AVTO.NET

Porsche Panamera 4.0 V8 GTS DCT, letnik:2019,129000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Popravljeno od sportman333
  • Haha 1
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Haha 9
  • Jezen 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Boss napisal:

Ja sej naši sončki in rožice itak nočejo delat pol pa najemajo vse kar pride naokoli sam da hoče vsaj približno delat. Slovensko znajo sam še starejše prodajalke in prodajalci, ki so največkrat tik pred penzijo.

Ja, kosovar, albanc in ostali ti bodo raje prijeli za delo, kot naši. Je boljš na socialni viset. Naši vladniki bi pa najraje še povečal razne take transferje socialne. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je MazdaBoy napisal:

Ja, kosovar, albanc in ostali ti bodo raje prijeli za delo, kot naši. Je boljš na socialni viset. Naši vladniki bi pa najraje še povečal razne take transferje socialne. 

Žal...

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je MazdaBoy napisal:

Ja, kosovar, albanc in ostali ti bodo raje prijeli za delo, kot naši. Je boljš na socialni viset. Naši vladniki bi pa najraje še povečal razne take transferje socialne. 

In kdo misliš po tvoje je kriv za tak "mindset"? Mislim, kako so mladi prišli na tak nivo, ki sploh ni niti nivo. Kso je kriv da smo takole zavozili?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Boss napisal:

In kdo misliš po tvoje je kriv za tak "mindset"? Mislim, kako so mladi prišli na tak nivo, ki sploh ni niti nivo. Kso je kriv da smo takole zavozili?

Dejstvo je tudi,da tudi južni prišleki nočejo več delati za vsako plačo...le tisti,ki so prisiljeni oz. nimajo izbire.

K te plače k so...normalno,da nihče ne bo delal za ta denar...delodajalci pa za vsak cent cinkajo...

Primer Perutnina Ptuj v Zalogu-Lj...je tam mrzlo za popiz...in tam delajo le tisti,k so na frišno prišli v SLO...redki zdržijo več kot mesec-dva...delodajalec pa ne da višje plače...nadure,to je pa vse....in ko kdo gre drugam...ni problem-novih butljev za minimalca takoj dobijo.

In v tem jebproblem,k jih dobijo!

Dokler jih dobijo,bo plača takšna in niti cent višja.

Torej dokler bo dotok prišlekov....tudi bolgarov,albancev itd...bo tako.

Lahko pa gledaš tudi drugače...vsi ti prišleki nam domačim "nižajo" plače in odžirajo delovna mesta.

 

In kdo nam to dela?...pridejo naslednje volitve...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dajmo enega "slovenskega"...

Je slovenec lovil ribe,in ujame zlato ribico..in mu ribica reče:...jaz sem zlata ribica...in če me izpustiš,ti izpolnim eno željo...

In jo tip gleda,in mu gre totalno na smeh...in reče:..."ja ni problema...bom se že izmislil eno željo...a najprej me nekaj zanima...daj povej...jaz vem,da so zlate ribice take majhne, in lušne....a ti nisi taka...za kaj si podobna košarkaški žogi....za kaj si tako debela kot "prasica"....

A ribici ni bilo do smeha..."ma daj pejd v tri krasne in me že pusti na miru...daj povej že tisto željo"...

In se slovenec ni pustil in ji je tečnaril,dokler ribica ni popustila in reče:..."ajd,naj ti bo...je zadnjič en čefur lovil ribe,in lih mene ujame...in mu isto kot tebi rečem,da sem zlata ribica,in da,če me izpusti,da mu izpolnim eno zeljo....in me tip neumno gleda,in vrže nazaj v vodo in reče":..."ma ne seri"...

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.