Skoči na vsebino

Računalništvo


Gustav

Priporočeno sporočilo

A lahko vse zunanje diske ki so 3.0 uporablja? na 2.0 ra?unalnikih?Ali mora biti posebej napisano da so kompatibilni.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A lahko vse zunanje diske ki so 3.0 uporablja? na 2.0 ra?unalnikih?Ali mora biti posebej napisano da so kompatibilni.

 

odgovor je "da" samo pa? delujejo na hitrosti USB 2.0 - ?e bi rabil v popolnosti izkori??at hitrost USB 3.0 bo? rabil ustrezen kontroler al pa zamenjat plato, ki ?e podpira 3.0

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Navigacija nagaja?

 

niti ne, bolj js njo. sm odklenu pa bi rad jezik spremenil in rad bi kak software k najde bluetooth. to je to. drugac pa navigacija dela u nulo, z vsemi bonboncki in se kj zravn sm dodal.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Snami si program?ek MioPocket, ga daj na kartico in potem z njim lahko brska? in ?tima? po WinCE.

 

sj fora je da js pridem do wince sam jezik ne morem oz. ne znam nastimat pa za bluetooth me matra. to je to.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

ANDROID MARKET MDF!!!

 

Kaj se komu sanja, zakaj mi preko WiFi-ja doma ne gre DL-jat ?esarkoli iz Marketa?

 

Brskanje dela OK, z Marketa pa napi?e "Starting Download" in potem "Downloading" potem pa 2 uri ni?...

 

?e pridem na firmo ali k bratu, se pove?em na WiFi, in dela BP, DL-jat gre kot bi mignil...

 

Doma pa kar naenkrat ne ve??!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ja... na factory reset, pa vse ponovno nastavil... ampak to ?ele po tistem, ko mi je za?elo nagajati...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ANDROID MARKET MDF!!!

 

Kaj se komu sanja, zakaj mi preko WiFi-ja doma ne gre DL-jat ?esarkoli iz Marketa?

 

Brskanje dela OK, z Marketa pa napi?e "Starting Download" in potem "Downloading" potem pa 2 uri ni?...

 

?e pridem na firmo ali k bratu, se pove?em na WiFi, in dela BP, DL-jat gre kot bi mignil...

 

Doma pa kar naenkrat ne ve??!

 

ha ha ha ha Seba imam popolnoma enak problem in tukaj MDF2 nisem ?e uspel re?it problema. sem pa ?e marsikje brskal in iskal ter nastavljal tel. Je pa fora da pred posodobidvijo iz 2.2 na 2.35 je delalp BP :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ha ha ha Seba imam popolnoma enak problem in tukaj MDF2 nisem ?e uspel re?it problema. sem pa ?e marsikje brskal in iskal ter nastavljal tel. Je pa fora da pred posodobidvijo iz 2.2 na 2.35 je delalp BP :(

 

Ko ti no?e downlowdat iz android marketa, resetiraj telefon in ob ponovnem zagonu ti se bo vse preneslo.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz nisem ni? posodabljal, sem pa ravnokar najdel posodobitev sistemske programske opreme, in jo DLjam ter name??am... pa bude ?ta bude :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ti no?e downlowdat iz android marketa, resetiraj telefon in ob ponovnem zagonu ti se bo vse preneslo.

 

resitirat na faber?ko al samo restart gsm

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Uklopko: restart ne koristi ni?... sem restartal ?e ene 20x :)

grrr... pa do ponedeljka je bilo vse ok, potem pa kar naenkrat... pa ne grem zdaj vsega brisat iz telefona... majkemu!

 

no... telefon mi je ?estital, da ga je posodobil na 1.45....nekaj...

 

download pa seveda ?e vedno ne dela... :angry::angry::angry:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

klop?i?, koga ma? kot internet providerja? tu??

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

klop?i?, koga ma? kot internet providerja? tu??

 

ja

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja

 

 

po?asi za?nem sumiti da je Tu?Telekom kriv, saj imam v slu?bi Siol, in pa brat ima Siol, tam dela DL brez problema...

 

samo, kako naj Tu?u dopovem, da majo nekaj sfookano?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa ne drkaj telefon, ker o?itno je jasno kje grmi zajec. Pokli?i na Tu? pol naj pa ?e Uro? pa bosta mal primerjala odgovore pa ni? povedat, da pozna? problem tud pri drugih uporabnikih - da vidi? al se bodo izmotavali al kaj bo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

enako se dogaja z telefonom od bejbe galaxy ACE v slu?bi komot posodabla doma ne. Ampak je delovalo vse bp :ne vem: sam sem mislil da firewal jebe pa sem nastavljal na stati?ne ip-je pa probaval pa ni? bolje. enostavno ne spusti teh faking podatkov skozi. imajo pa tudi po svetu podoben problem oz identi?ni

preko 3G omre?ja gre preko wifi ne :vskalo:

Ampak bom vrtal dalje grem pa ju3 v hribe kjer imam tudi tu?telekom in bom probal tam .

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ANDROID MARKET MDF!!!

 

Kaj se komu sanja, zakaj mi preko WiFi-ja doma ne gre DL-jat ?esarkoli iz Marketa?

 

Brskanje dela OK, z Marketa pa napi?e "Starting Download" in potem "Downloading" potem pa 2 uri ni?...

 

?e pridem na firmo ali k bratu, se pove?em na WiFi, in dela BP, DL-jat gre kot bi mignil...

 

Doma pa kar naenkrat ne ve??!

 

Lej ro?no posodbitve klikaj izklopi avto, ker ?e ti za?ne na 3G posodabljat pol mora? pososdbitev prekinit in jo na marketu ?e 1X poklikat in pol gre.

?e pa posodablja? "ro?no" gre? na market in upade all, prej seveda pove?e? na wi-fi, vse dela bp.

Se mi pa zdi da je nekje neko sranje na tu?u in skozi gre da so posodobitve in jih ?tarta pol pa se obesi.

Men dela povsod, siol,Amis,Tu? internet in tud na tu?mobil. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.