Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Samo res, tisti iz Regalanda in okolice ste o?itno mo?no razvajeni, kar se prometa ti?e. Tudi po Solkanu, Novi Gorici, ?empetru, Mirnu in okolici so take stvari povsem obi?ajne. Pravzaprav je skoraj neobi?ajno, ?e kak Italijan NE vozi tako, kot si opisal. Torej taka vo?nja ni ni? nenavadnega. Ste pa res pomehku?eni tisti z druge strani Logatca...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ustanova, kot je banka se ne more na temn svetu imeti lep?e. Z zakonom ji je omogo?en stalni priliv dohodkov vseh zaposlenih ljudi v dr?avi, brez da zato kaj naredi. Ker banki (govorim na splo?no) to ni dovolj, si drzne ljudem za to storitev, kjer jim dobesedno iz zraka leti denar ljudem ra?unati, meni kokretno skoraj 10 e na mesec. Za ta denar smem dobivati pribli?no X? letno na TRR, s katerimi banka operira po svoji volji in verjetno z njimi nekaj tudi zaslu?i. Ko pa var?evalec naredi napako (npr nima stanja na ra?unu ) pa hopla po njem z dodatnimi tarifami, ki jih je sprejel nek svet kaj jaz vem kako in zakaj.

?im pokli?e? t.i. svetovalca, ta ne more ni? ker je vse urejeno z regulativami in ra?unalni?ko in se ne da ni? spremeniti. WTF potem dela tam, ?e ne more ni?? Potem ga ne rabimo dr?i?

Bog mi ne daj da bi imel kdaj mo?nost izbrisat ban?ni aparat ker niti sekunde ne bi okleval pritisniti na tipko delete. Mater jim pohlepno.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ustanova, kot je banka se ne more na temn svetu imeti lep?e. Z zakonom ji je omogo?en stalni priliv dohodkov vseh zaposlenih ljudi v dr?avi, brez da zato kaj naredi. Ker banki (govorim na splo?no) to ni dovolj, si drzne ljudem za to storitev, kjer jim dobesedno iz zraka leti denar ljudem ra?unati, meni kokretno skoraj 10 e na mesec. Za ta denar smem dobivati pribli?no X? letno na TRR, s katerimi banka operira po svoji volji in verjetno z njimi nekaj tudi zaslu?i. Ko pa var?evalec naredi napako (npr nima stanja na ra?unu ) pa hopla po njem z dodatnimi tarifami, ki jih je sprejel nek svet kaj jaz vem kako in zakaj.

?im pokli?e? t.i. svetovalca, ta ne more ni? ker je vse urejeno z regulativami in ra?unalni?ko in se ne da ni? spremeniti. WTF potem dela tam, ?e ne more ni?? Potem ga ne rabimo dr?i?

Bog mi ne daj da bi imel kdaj mo?nost izbrisat ban?ni aparat ker niti sekunde ne bi okleval pritisniti na tipko delete. Mater jim pohlepno.

 

Gustav, sprijazni se da smo kon?no dobili dru?beni red, po katerem je slovenski narod hrepenel dolga stoletja. Pozabi na pokrivanje "stro?kov vodenja" ra?una v banki iz naslova obra?anja banke s tvojim denarjem, to je bilo v gnilem socializmu. :hudicek:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustav, sprijazni se da smo kon?no dobili dru?beni red, po katerem je slovenski narod hrepenel dolga stoletja. Pozabi na pokrivanje "stro?kov vodenja" ra?una v banki iz naslova obra?anja banke s tvojim denarjem, to je bilo v gnilem socializmu. :hudicek:

 

Ima? prav. Ampak banke zavarovalnice, dr?avni aparat in dav?na uprava so nepotrebne institucije ki samo zavirajo rast in razvoj ni? drugega. No banke so mimogrede ?e krivci za ve?ino pizdarij na svetovnem nivoju zadnjih kolk... 200 let?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nismo ?e zaklju?ili z zloglasno denacionalizacijo, ki je Slovenski narod kar precej ko?tala, predvsem pa razdvojila, ?e ze je (z odobrenjem ali po navodilih Bruksla) zgodila nacionalizacija z odvzemom podrejenih obveznic.

 

Ampak to o?itno ?e ni dovolj. Angelca zgleda da od svojega sonarodnjaka Marksa vle?e inspiracijo in obeta se nam nova nacionalizacija privat premo?enja: http://www.siol.net/novice/svet/2014/01/ja...varcevalci.aspx

 

Ja hudi?a, a nas niso u?il, da je kapitalisti?ni raj tolk bolj?i od gnilega socializma prav zaradi tega, ker je privat lastnina sveta. :hudicek:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha... na koncu se bo ?e ugotovilo, da je Juga imela prav, ko se je toliko ?asa oklepala socializma in razlagala, da je kapitalizem gnil. In dejansko smo zdaj ugotovili v bole?inah, da dejansko je. -_-

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iskreno nerad re?em ampak tok smo potrebni enega orenk masakra da to ?e ni ve? normalno. Seveda v takh primerih najbolj nasrka nedol?en narod in ne tet akterji ki so to najbolj zaslu?jo. Ampak ?love?ka rasa si enostavno ne zaslu?i obstoja preve? smo pokvarjeni in pohlepni. Prav rabli bi neko nadavtoriteto da bi nas upravljala in nam dr?ala meje. V?asih so bli to diktatorji....

Po zgodovini se prav vidi da vsak X potrebujemo neko vojno da nas malo strezni. Prise?em pri vse verah da si tega ne ?elim ampak prav vidi se kako elitna drhal molze do konca, potem lepo zakuha vojno in gremo jovo na novo. Upam, da tega sicer ne do?akam ampak vse bolj se bojim da imam prav.

 

Morda nas pa kak komet re?i. Tam se tud elita ne more skrit.

 

Res ?alostno, pa za vse in vsakega bi lahko imeli dovolj.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hard reset je enostavno ?al res nuja. Od tega sistema, elite, do prevelike populacije.

:P

 

tud s tem se strinjam. Nikakor nisem za to da bi komu kraj?al ?ivljenje a vlade bi morale regulirat ?tevilo rojstev. pa ne samo slovenska nem?ka in italjanska, tudi kitajska, vietnamska in panamska. Skratka svet bi se mogel zavedati da nas zemlja prenese toliko in toliko ne pa tok kokr nas je. Jaz mislim, da bi bile 4 miljarde super. ne pa 7 al 8.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nepopolna informacija... ravno Kitajska ima izredno strogo regulativo glede rojstev. Zato pa jih Indija, ki regulative rojstev nima, dohiteva in naj bi jih ujela ?e leta 2028.

 

http://www.financnitrgi.com/radar/zn-indij...drzava-na-svetu

 

Problem pa ratujejo druge dr?ave kot recimo Nigerija, kjer imajo boom rasti prebivalstva.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nepopolna informacija... ravno Kitajska ima izredno strogo regulativo glede rojstev. Zato pa jih Indija, ki regulative rojstev nima, dohiteva in naj bi jih ujela ?e leta 2028.

 

http://www.financnitrgi.com/radar/zn-indij...drzava-na-svetu

 

Problem pa ratujejo druge dr?ave kot recimo Nigerija, kjer imajo boom rasti prebivalstva.

 

Me prav zanima kdo jih nadzoruje tam po hribih kjer je med eno in drugo vasjo 3 dni je?e. Pa ok ti niti niso problem. V velemestih dvomim da imajo narod pod kontrolo.

 

Kakorkoli povsod bi morali omejit zadevo, kot sem ?e prvotno napisu

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Agree...sploh ko gre? narazen 1 teden pred tem :angry:

 

Pa to je super, da lahko ima? za valetinovo ?e novo

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: zdej jih bo? po bu?i dobu :hohoho: sam da to prebere.

 

Hvala bogu sem jaz na tej strani Trojan in se bo jeza ?e malo umirila preden sem pride.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.