Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

V Sarajevu(BiH) obiskal fajn privat zobozdravnika ki mi je za 40? preplombiral 7 desno/gor, o?istil kamen, spoliral vse v nulo in izjavil: Hmmmm, ni se za ?udit da vam je tale sedmica tako nagajala ker vam jo je va? dentist kar tako malo po doma?e zalil kar ?ez karies, :blink::blink::blink: a ja onda malo lud, zbunjen, ljut!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a nad medveda si pa ne upa? z lopato? :ne vem:

 

Ga ne dobim. Tako kot tebe. Ma ?e mi kateri od vaju pride pred o?i...

 

?eprav se zna zgoditi, da bom tega medveda dobil prej kot tebe. Danes zjutraj so me obvestili, da je pono?i streskal sosednji ?ebelnjak - od mojega oddaljen okoli 800 metrov. Lovci so ugotovili, da gre za dve leti star primerek, okoli 90 do 110 kg, ki ga je medvedka o?itno "odstavila" in si zdaj i??e svoj prostor. Ma, tu si ga ne bo na?el :hudicek: .

 

Najprej so ga nekaj dni po MPL videli v bli?ini Lokev (tisti, ki ste prespali po MPL: v soboto zve?er smo se po nekem makadamu odpeljali na vrh hriba in se slikali na prelazu - to?no tam so ga videli). ?e naslednji dan v ?epovanu (blizu tiste lipe, kjer smo se v soboto ?e kasneje slikali) in kmalu zatem v mojem ?ebelnjaku. In zdaj ?e enkrat v mojem in ?e v sosednjem. Ja, tudi sosednji ?ebelar ima Mazdo (B2500). O?itno je nekdo zamudil na Mazda piknik Lokovec... Glede na to, da so vsi udele?enci od?li, bo tudi on. Bom ?e poskrbel za to...

 

Ko so ?le (zopet) vse komisije skozi, smo ugotovili, je ?kode "zgolj" 390?. No, resnici na ljubo: ?e od medvedovega prvega obiska nisem dobil od?kodnine. In jasno so mi povedali, da je dr?avi denarja za od?kodnine zmanjkalo in da vpra?anje, ?e bom kaj od tega dobil. Banda ciganska! ?e imam ?ival, sem zanjo odgovoren. ?e dr?ava ho?e imet medvede, naj zanje odgovarja. Ali pa naj pove?a odstrel, da se populacija dr?i tam, kjer se lahko, ne pa da se ?iri. ?eprav mi ni jasno, kako so si to zamislili. ?e meni pobegnejo koze in sosedu popasejo koruzo, moram pla?at od?kodnino. In nih?e ne vpra?a, ?e imam denar. ?e ga ni, se pa sodno rubi. ?e torej dr?ava nima denarja za od?kodnine, sodno rubimo: nekaj srn, nekaj medvedov (da ne bo ?e ve? ?kode), nekaj bukev za kurjavo... ?e je dolg prevelik, kar kak?no parcelo - za 390? bi dobil okoli 1000 kvadratnih metrov gozda v Lokovcu. Meni je prav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ga ne dobim. Tako kot tebe. Ma ?e mi kateri od vaju pride pred o?i...

 

?eprav se zna zgoditi, da bom tega medveda dobil prej kot tebe. Danes zjutraj so me obvestili, da je pono?i streskal sosednji ?ebelnjak - od mojega oddaljen okoli 800 metrov. Lovci so ugotovili, da gre za dve leti star primerek, okoli 90 do 110 kg, ki ga je medvedka o?itno "odstavila" in si zdaj i??e svoj prostor. Ma, tu si ga ne bo na?el :hudicek: .

 

Najprej so ga nekaj dni po MPL videli v bli?ini Lokev (tisti, ki ste prespali po MPL: v soboto zve?er smo se po nekem makadamu odpeljali na vrh hriba in se slikali na prelazu - to?no tam so ga videli). ?e naslednji dan v ?epovanu (blizu tiste lipe, kjer smo se v soboto ?e kasneje slikali) in kmalu zatem v mojem ?ebelnjaku. In zdaj ?e enkrat v mojem in ?e v sosednjem. Ja, tudi sosednji ?ebelar ima Mazdo (B2500). O?itno je nekdo zamudil na Mazda piknik Lokovec... Glede na to, da so vsi udele?enci od?li, bo tudi on. Bom ?e poskrbel za to...

 

Ko so ?le (zopet) vse komisije skozi, smo ugotovili, je ?kode "zgolj" 390?. No, resnici na ljubo: ?e od medvedovega prvega obiska nisem dobil od?kodnine. In jasno so mi povedali, da je dr?avi denarja za od?kodnine zmanjkalo in da vpra?anje, ?e bom kaj od tega dobil. Banda ciganska! ?e imam ?ival, sem zanjo odgovoren. ?e dr?ava ho?e imet medvede, naj zanje odgovarja. Ali pa naj pove?a odstrel, da se populacija dr?i tam, kjer se lahko, ne pa da se ?iri. ?eprav mi ni jasno, kako so si to zamislili. ?e meni pobegnejo koze in sosedu popasejo koruzo, moram pla?at od?kodnino. In nih?e ne vpra?a, ?e imam denar. ?e ga ni, se pa sodno rubi. ?e torej dr?ava nima denarja za od?kodnine, sodno rubimo: nekaj srn, nekaj medvedov (da ne bo ?e ve? ?kode), nekaj bukev za kurjavo... ?e je dolg prevelik, kar kak?no parcelo - za 390? bi dobil okoli 1000 kvadratnih metrov gozda v Lokovcu. Meni je prav.

 

Ma nastavi mu kako kanto medu in ga po?aka? z Paintball pu?ko pa ga ofarba?.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Sarajevu(BiH) obiskal fajn privat zobozdravnika ki mi je za 40? preplombiral 7 desno/gor, o?istil kamen, spoliral vse v nulo in izjavil: Hmmmm, ni se za ?udit da vam je tale sedmica tako nagajala ker vam jo je va? dentist kar tako malo po doma?e zalil kar ?ez karies, :blink::blink::blink: a ja onda malo lud, zbunjen, ljut!

 

Mi hodimo malo bli?je, saj ne rabi? iti v BiH, ima? na Hrva?kem takoj ?ez mejo dobre usluge za po?teno ceno.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

V?eraj sm peljal proti domu, kr naenkrat sredi ceste zagledam vre?ko iz McDonaldsa, plasti?ne kozarce od CocaCole in druge smeti iz McDonaldsa. Bemu me je razpizdilo, a smo ljudje res take svinje? Kaj mora ?lovek tuhtat u tistem momentu, da vr?e skozi okno kej tazga. Al sm sam jaz ?udn, kaj pa vem. <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

NEVERJETNO; cesto, ki mi omogo?a najkraj?o pot iz Kamnika pa do LJ - BTC, v bli?ini Radomelj packajo ?e nemarno dolgo in mi nikakor ni jasno s kak?no intenzivnostjo potekajo dela. Parkrat sem se ?e "nategnu", ker sem bil prepri?an, da je ?e fertig. No seveda temu ni bilo tako in potem se pelje? za tistih 500m kjer potekajo dela ohoho naokrog, po nekem luknjastem in total razritem makadamu, skratka vam ne priporo?am te "obvoznice". <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi ?e 2 mesca ni ve? treba vozit dnevno v LJ in tudi ko kdo pljuva ?ez javno upravo, me ne prizadene (ve?). :vesel::D

 

Sicer pa se ti v tej dr?avci res marsikaj lahko zgodi; pred par minutam se peljem ?ez naselje cca. 60kmh po ?tevcu (se pravi po Lojzovski logiki sem divjak brez primere), zadaj pa nek Clio IV dobesedno naslonjen na moj zadnji odbija? in ?e vozi slalom ?ez celotno cesti??e, kot da ogreva gume (skoraj od robnika do robnika), eh ?koda komentarja. :whatever:?zmeden?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes, na prvi ?olski dan, so otroci v vrtcu in ?oli dobili med drugim tudi veliko propagandnega materiala. Med drugim tudi od podjetja Sanofarm d.o.o. iz Kopra (?martinska cesta 5c). In ta reklamna bro?ura me je mo?no prizadela. Na prvi strani pi?e reklamni slogan, ki se glasi: »Zdravi otroci. Samozavestni star?i.« Na?i sorodniki imajo deklico, ki je imela levkemijo. Dolgo je bila po bolnicah in ni bila zdrava. Pa njeni star?i zaradi tega niso bili nesamozavestni. Pravzaprav bi rekel, da so bolj samozavestni, kot pa vsi ostali. V slu?bi se sre?ujem z otroki, ki imajo hude oblike cerebralne paralize in epilepsije. Ti otroci so pravzaprav neozdravljivo bolani. Pa njihovi star?i, kolikor sem jih spoznal, nikakor niso nesamozavestni. Nasprotno, ravno s svojo mo?no samozavestjo la?je skrbijo za takega otroka. Zato me je slogan podjetja Sanofarm zelo prizadel. In najbr? ?e koga drugega. Gotovo pa star?e takih otrok. Saj razumem, da mora podjetje reklamirat svoje izdelke, a nekaj zdrave pameti in ob?utka etike in morale pa pri tem morajo imeti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes, na prvi ?olski dan, so otroci v vrtcu in ?oli dobili med drugim tudi veliko propagandnega materiala. Med drugim tudi od podjetja Sanofarm d.o.o. iz Kopra (?martinska cesta 5c). In ta reklamna bro?ura me je mo?no prizadela. Na prvi strani pi?e reklamni slogan, ki se glasi: »Zdravi otroci. Samozavestni star?i.« Na?i sorodniki imajo deklico, ki je imela levkemijo. Dolgo je bila po bolnicah in ni bila zdrava. Pa njeni star?i zaradi tega niso bili nesamozavestni. Pravzaprav bi rekel, da so bolj samozavestni, kot pa vsi ostali. V slu?bi se sre?ujem z otroki, ki imajo hude oblike cerebralne paralize in epilepsije. Ti otroci so pravzaprav neozdravljivo bolani. Pa njihovi star?i, kolikor sem jih spoznal, nikakor niso nesamozavestni. Nasprotno, ravno s svojo mo?no samozavestjo la?je skrbijo za takega otroka. Zato me je slogan podjetja Sanofarm zelo prizadel. In najbr? ?e koga drugega. Gotovo pa star?e takih otrok. Saj razumem, da mora podjetje reklamirat svoje izdelke, a nekaj zdrave pameti in ob?utka etike in morale pa pri tem morajo imeti.

 

?ola se spreminja v trgovino...ni? drugega, mi pa imamo skorajda brezpla?no nezgodno zavarovanje, NLBjev sklad za otrokovo ?olnino z neverjetnimi obrestmi, najbolj zdrave ortopedske ?evlje na svetu, s katerimi bo moj otrok hodil ponosno in bolj pravilno pokon?no pa ?e nekaj v zvezi z zelo zdravim kalcijem v nekem napitku....

 

Pa pizda sej ?e not ni stopu prvi dan pa je ko jumbo plakat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u pi?ku mater pa teli odnosi med kvazi frendi eni lahk re?ejo kar ?jo, kadar ?jo in komurkol ?jo. Ko pa enkrt re?e? utemeljeno neki nazaj si pa ?uden pa kako lahk to re?e? pa ve? kok je biu u?alen pa ne vem kaj ?e vse. Fuck that.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred 4h me je v mojem doma?em mestu zverinsko izsilil avstrijski tovornjak z VL registrsko. Na sre?o sem ?ele dobro speljal s semaforja (jaz sem ?el naravnost, on je zavijal levo, torej pre?kal mojo smer naravnost). <_<

 

Se vidi, da sem ?e malo v letih in se mi ne da delat bedarij, pred 5 leti bi takoj zavil za njim, ga zvleku ven in mal kickboxing potreniru na njemu, spotoma pa mu zobno protezo rahlo po svoje nastavil. No sedaj sem mu le konkretno hupo pritisnu, kot opozorilo, da mi ni bilo v?e? in da se tako ne dela. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se vidi, da sem ?e malo v letih in se mi ne da delat bedarij, pred 5 leti bi takoj zavil za njim, ga zvleku ven in mal kickboxing potreniru na njemu,

?ak ?ak, a to pomen da si bil neko?, v svojih najbolj?ih letih, (kot bi nekateri rekli), znani va?ki nasilne?. :P Pa saj nisi thinc, a si?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem bil va?ki nasilne?, ?e manj Tuhinjc, ker sem pred par leti ?e ?ivel v centru ?abalandije. :D

 

Bil sem pa? malo bolj hitre jeze, no zdej pa sem ?e skoraj dvakratno polnoleten in bolj umirjen star dec. :zvizga::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Sem tuhtal, kam bi ?el ta vikend.

 

1. opcija je bila, da bi se v zadnji minuti prijavil za pohod na Triglav z mazda?i.

2. opcija je bila, da bi doma navijal na rallyju v Lokovcu (http://www.turisticnodrustvolokovec.si/prireditve.asp?leto=2006)

3. opcija je bila, da bi se odpeljal v Maggioro in navijal za "na?ega" Tunkka.

 

Pa je sodelavec doma ?istil ?lebove na hi?i, padel in se polomil. In se je namesto mene odlo?il moj ?ef: dobil sem podalj?an vikend paket s polnim penzionom... Za?el sem danes ob 14:15, kon?al bom pa v ponedeljek ob 14:15. Nekaj je rednega dela, nekaj stalne pripravljenosti na delovnem mestu, nekaj je de?urstva na delovnem mestu, vsekakor pa ne bo nobene od tistih treh opcij...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem tuhtal, kam bi ?el ta vikend.

 

1. opcija je bila, da bi se v zadnji minuti prijavil za pohod na Triglav z mazda?i.

2. opcija je bila, da bi doma navijal na rallyju v Lokovcu (http://www.turisticnodrustvolokovec.si/prireditve.asp?leto=2006)

3. opcija je bila, da bi se odpeljal v Maggioro in navijal za "na?ega" Tunkka.

 

Pa je sodelavec doma ?istil ?lebove na hi?i, padel in se polomil. In se je namesto mene odlo?il moj ?ef: dobil sem podalj?an vikend paket s polnim penzionom... Za?el sem danes ob 14:15, kon?al bom pa v ponedeljek ob 14:15. Nekaj je rednega dela, nekaj stalne pripravljenosti na delovnem mestu, nekaj je de?urstva na delovnem mestu, vsekakor pa ne bo nobene od tistih treh opcij...

 

Pa dobro, namesto, da bo? potro?il ?olde jih bo? dobil polhno malho. :P;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neka skrita ?tevilka me ?e celoten dopoldan nadleguje, parkrat sem dal zvonjenje na tiho, parkrat kar direkt pritisnu "zavrni klic", pa ?e kar vztraja. Javit se pa ne ?elim, ker sem moral pred par dnevi na takole skrito cifro neki po nem?k ?prehat in sem potem dal kajlo. Kot ka?e bodo morali nekoga drugega najdt za svoj biznis. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neka skrita ?tevilka me ?e celoten dopoldan nadleguje, parkrat sem dal zvonjenje na tiho, parkrat kar direkt pritisnu "zavrni klic", pa ?e kar vztraja. Javit se pa ne ?elim, ker sem moral pred par dnevi na takole skrito cifro neki po nem?k ?prehat in sem potem dal kajlo. Kot ka?e bodo morali nekoga drugega najdt za svoj biznis. :cheers:

 

kupi? smart phone ( samsung, HTC, ... ) v nastavitvah na?tima? da te skrite ?tevilke sploh nemorjo klicat in nima? problemov z tem B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.