Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Jebemti tole z napitnino v italiji...pisalo je tip jaz pa vnesel 4 mestni pin ki se za?ne z ve?jo cifro. Ne samo da nisem Abramovi? ?e pin se vidi...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za razliko od Bovca, v Bohinju v razvoju turizma niso pri?li dlje od pobiranja parkirnin. No ja eno pomembno stvar so ?e izumili - vstopno izstopne to?ke v Bohinjsko jezero zarad la?jega kasiranja in ne iz eko razlogov.

 Sej ni tak hudo samo odloke in UL je treba znat prebrat. Za ve?ino klasi?nih uporabnikov ?portnih plovil se ne spreminja ni? niti ni obvezna uporaba vstopno istopnih to?k. Razlika je le v tem, da ?olni ne smejo biti ?ez no? privezani na divje oziroma fuknjeni na obalo, kar je pa? primeren ukrep, da ni vse nastlano kar povprek. ?e si ?e pri mo? pa? zadega? tist 35kg te?ki kanu na vozi?ek in si ga odpeljam k jezeru popoldne pa domov. To mi natanko vzame 1 minuto dela pa ?e stvari mi ni treba nosit, ker se elegantno peljejo v kanuju, ko je na kolesih.

 

Je pa res, da Bohinjci so posebne?i in prepogosto se zdi, da so 100 let za leseno ?lico. Sicer pa ko vidi?, da v ob?inskem svetu sedi in pametuje Bojan Traven potem ti je hitro jasno od kod taki umotvori.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 Za najbolj sme?en prizor pa je poskrbela trojica arabskih muslimanov v ?olnu. Mo?ak vesla, zadaj v ?olnu pa sedita dve "nind?i" obe zadekani v burke. So funny.

 

A pa bi se dalo dobiti tudi sliko? Ker tole mora pa res dobro zgledat...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nisem v prvi vrsti med zelenimi, konec koncev imam 2avta, proizvedem kar nekaj odpadkov (ceprav se trudim da cimmanj), in nasploh zivim normalno zivljenje 21.ega stoletja kjer pa? (nazalost) vsi pomalem svinjamo po nasem planetu... da ne bom izpadel prevec cistunski...

 

Ampak... kaksna idiotska , neandertalska, nazadnjaska , kurceva logika je to, da v sportdirectu ZAHTEVAJO od kupca, da ob nakupu vzame kurcevo PVC vrecko???!!!

 

Ker naj bi bilo to "dokazilo o nakupu"... ne me jebat... a ni racun dokazilo o nakupu.... ??

Torej bom ju3 prisel s staro vrecko, vanjo zmetal par stvari iz polic in me nihce ne bo zalotil.... super...

 

No, vrecko sem parkrat zavrnil, s pojasnilom, da je ne potrebujem in da jih je ze tako prevec povsod.

Pa je prodajalka, kot kaze rahlo umsko zaostala , vseeno nametala stvari notri. Ker da je to "dokazilo o nakupu".

 

No... seveda sem stvari v trenutku , ko so postala moja last (torej v trenutku ko sem dobil racun), vzel iz vrecke, vrecko vrgel cez pult... in kot zadnji kriminalec dobil spremstvo varnostnika iz trgovine...

 

Priblizno tako idiotsko, kot takrat, ko je prodajalka v leklerku rekla da moram vzeti klincev listek zato, da mi bo postregla kruh.... seveda sem bil od prve do zadnje sekunde edini v vrsti... par minut pred zaprtjem trgovine. In, ne... nisem ga vzel. In,da , kruh sem vseeno dobil...

 

 

Nekaterih stvari preprosto ne zastopim

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al ne... smo tudi mi bili v kanuju pa takrat fotoaparat in telefoni raje ostanejo na suhem.

Kadar smo pa pri na? bajt v kajaku vedno z vsemi fotoaparati pa telefoni kar jih imamo. Seveda v ustreznih za??itnih ?akelj?kih. No potem pa na kopnem moja najdra?ja ?ist nov jabu?ek vr?e v sekret (brez ?akl?ka). 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe... ja WC si slabo za??itil pred posko?nim iDared-om

 

Ma pri nas je tako, ko se gre na pla?o ostanejo telefoni, fotoaparati in druge elektronske bedasto?e lepo doma. Ko nima? vseh teh keten s sabo se ?ele po?uti? svobodnega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz varnostnih razlogov v avtu ne pu??am denarnice mobitela in fotoaparata kadar gremo kam ?olnarit. Mobitel ne ?utim kot ketne ker me itak nikoli nih?e pokli?e :wacko: , je pa lahko za vsak slu?aj za emergency call glede na to, da z majhnima otrokoma veslamo tudi v predelih kjer ni ?ive du?e. Fotoaparat je itak dobo imet pri teh do?ivljajih, in ko bom velik bom imel takega tapravega vodotesnega. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ?e?kem je tudi katastrofa glede pla?ila s karticami,razen v Pragi.Lahko pa pla?a? z evri,kjer te pride 20% dra?je,?e nasede?

na to njihovo menjavo po restavracijah.

Sem mislil,da so ?ehi bolj napredni in manj pokvarjeni.

Sedaj, ko sem dal celo ?e?ko skozi (predvsem Prago) se popravljam glede prvega vtisa. Ugotovil sem, da so ?ehi (in ?ehinje) vsi po vrsti izredno gostoljubni, po?teni, zabavni, imajo red, kar me je kar malo presenetilo in predvsem me je presenetil njihov standard. Po Pragi sem videl toliko Porshejev, Ferrarijev in Lamborghinijev, da ne omenjam raznih ameri?kih mi?i?njakov, da sem mislil, da sem v kak?nem Londonu.

Tudi starih ?kod in podobnega ni ve? videti veliko, ful novi oktavij in superbov namesto golfov in podobnega.Sej po moje je tudi kvaliteta ?kod bolj?a.

Tudi kartice vzamejo povsod (brez provizije), izgleda, da smo naleteli ?isto prvi dan pa? na neke paciente in to v zahodnem delu, kjer niso tako na nivoju kot drugje. Vozniki vozijo strogo po pravilih in strpno (najde se seveda tudi kak?en pacient, ki vozi kot pri nas).

Skratka, prebral sem, da bodo do leta 2025 postali 20 najmo?nej?e gospodarstvo na svetu.

Na kratko-prehiteli so nas po desni in se hitro pribli?ujejo najrazvitej?im v Evropi za razliko od nas.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj na AC LJ-MB nekje pri Krtini...

 

Stoji baba v ?rnem Juku ZG tablic na odstavnem pasu in porine na vozni pas nekih 300 m pred mano. Jaz sem vozil 100km/h ker sem imel prikolico. Za?el sem zavirati a sem jo vseeno precej hitro dohiteval kar ka?e na to da se baba ni peljala ve? kot cca 30 40. Ob tem sem ji poblendal. In baba se je ustavila sredi voznega pasu in mi kazala "faki?e". Sam angel varuh me je re?il kakega tovornjakarja da ni povozil mene in babo in ?e vseh ostalih v bli?ini.

 Tak?nega kretenizma pa ?e nisem videl. Ustavit na AC. Ve?jega ogro?anja si ne morem zamislit. ?e si pa kdo si je pa ta kuzla zaslu?ila orenk batine. 

 

Potem sem ?ensko prehitel, ker je nadaljevala s 30-40 in je zlezla skoraj do pasa ven iz avta in mi z obema rokama kazala mednarodni pozdrav s sredincem. Ker me je ona izsilila in sem ji poblendal naj se pelje vsaj najmanj?o dovoljeno hitrost na AC. 

 

Hrvati so se mi zagotovo dodatno prikupili.

 

In ne mi pisat da je imela okvaro ker je vmes pospe?ila tja do slabih 100 in to kar hitro. ?lo je za ?isto objestnost in ogro?anje. Stara je bila pa preko 50. Ne mor? verjet. 

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj pa pazi ?ol?nih odgovorov, ker si nekaj pripomnil ?ez tujce... sej ve? oni se ne znajdejo in jih je treba razumet, Slovenski hlapci se jim moramo do tal priklonit in prosit za odpu??anje - a si se ji vsaj opravi?il?

 

aja pa kamero si nabavi... sej ve? picture/video or didn't happen :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa je po?ilo. To kar sem ?e razlagal julija je v avgustu ?e eskaliralo. Enostavno je Bohinj premajhen za vse, ki bi radi pri?li tja in zato rata kaos. Pa? v litrsko fla?o ne spravi? dveh litrov.

 

http://www.24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/bohinjsko-jezero-med-najvarnejsimi-evropskimi-kopalisci.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Kaj mi je danes en ?vaba dvignil pritisk. Vozim po AC, ??ije kot pri norcih, model se mi pa obesi na zadek avta, da sploh nisem njegovih lu?i videl. ?e prikolca se verjetno ne pelje tako blizu, kot ta idiot. Sem se ga posku?al znebiti na prehitevalni pas pa spet nazaj na voznega samo, samo ker je tako padalo si nisem upal pospe?iti. Visel mi je na odbija?u prakti?no od cestninske na Logu, do Logatca, ko sem ?el dol (takrat je ?el mimo in sem videl tablico). Sem sicer na vsake toliko (1x na leto mogo?e) naletel na kakega takega ampak to je bil pa ?isti ekstrem.

 

A se je komu ?e kdaj kaj takega zgodilo? Kaj sploh lahko naredi? v taki situaciji?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velikrat se mi to zgodi. Na?eloma ne naredim ni?. Vozim dalje svojo pot.

 

?e je pa res te?en pa pritisnem na plin in ni hudi?, da ga twin turbo ne pusti zadaj  :lol:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ene dva meseca nazaj isto, mislim da ni bilo pol metra varnostne ne glede na to a sem bil na prehitevalnem a na voznem. Potem je tip v Dom?alah ?el dol z A/C in si izbral drugo ?rtev kateri je na lokalni cesti potem vozil na 20cm od odbija?a.

 

Imam problem v takih situacijah, ker mi ego govori da bi bilo takemu kretenu dobro pokazat. Po drugi strani pa pamet pravi da je najbolje da si ?im dlje od takih budal.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to je cel fuk, ker si ne upam niti z gasa stopit pa bo bil parkiran v zadku.

 

 

 

Jaz ne vem kaj se tem folku dogaja pol pa treskajo en drugmu zarad prekratke varnostne..

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-predoru-karavanke-verizno-trcenje-obstal-promet-v-obe-smeri.html?focus=1

 

Mediji pa Slovencem perejo mo?gane kam naj se umikajo intervencijskim vozilom, kot da pred Karavankami stojijo ve?inoma Slovenci, ki grejo na dopust ne vem v Nem?ijo, al kaj? Blesavo do konca.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se pa ne sekiram dosti. ?e bi se kdo tsko rad zaletel meni v rit jaz nimam kaj dosti za storiti.

 

Avto je zavarovan in kriv je oni zadaj.

Drugo, kot da v?asih pohodim gas ni v moji mo?i.

 

Sem pa tudi ?e v?asih kakega nestrpne?a spustil predse, da je lahko komu drugemu visel na zadnjem odbija?u.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objestne brezmo?gan?ne?e najbolje ?imprej naprej spustit, jaz to naredim tako, da se npr. na avtobusni ustavim (na AC pa? to ne gre), ali pa ?e je kak?en kro?ni promet, naredim dodaten krog, da se s tem kr??enega konja odkri?am. Se mi pa v nadaljevanju smili tisti, ki ga ta naprej nadleguje, ker opa?am v SLO, da veliko voznikov ima "pirhe" gnjavit in buzerirat unega spredaj tako da so naslonjeni s prednjo tablico na njegov zadnji odbija? tekom vo?nje, a NIMA pa pirhov it mimo in skasirat kak?no mu?ko kazen. EVNUHI, beda!  :vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz si v?asih privo??im kak?nega takega. Itak kolona in kaj dosti ne more profitirati. Pa ves ?as tik zadaj. In se lepo umaknem in ga spustim naprej. Ali pa sam rine kam v ?karje, pa ga lepo spustim. In ko potem vozi za tistim, ki je bil prej pred menoj, mu lepo poblendavam, ampak na primerni varnostni razdalji. On pa itak ne more nikamor, ker je kolona, do kamor se vidi, prehitevat se pa ne da, ker je nasproti promet. V?asih kak?en rata toliko nervozen, da kar zapelje na kak?no parkiri??e, samo da se me znebi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velikokrat nesem na rde?i kriz ali karitas kak?na obla?ila ali obutev , ki jih ne potrebujem vec. Ali kaj podobnega.vsaj 2x na leto.

 

Tako je bilo tudi v?eraj. Nabralo se mi je vsaj 5puloverjev,jopic, kavbojke in bunda. Vse staro max 3leta,sve?e oprano , max 5x no?eno in nikjer strgano . Ker sem se pa? naveli?al ali pa so mi ratale prevelike ( iz L na S-M :) ).

 

No,in ker doma nimam skatel, sem vse to ZLOZIL v vre?o, v kateri sem imel eno izmed zimskih gum. Obrnem vre?o "navzven" da bodo cunje na ?istem.... Prinesem na karitas in recem " dan, en kup puloverjev,bund,vsega po malem,ve?je ?tevilke,oprano... Vre?a je umazana z zunanje strani,zato da je notri ?isto..."..

 

Kuzla za pultom pa " kaj se vi greste?takole nametano , umazano, lahko bi v ?katli prinesel...."...

 

Ko se je meni odbilo... Sem sam rekel da ?e ji vre?a ni v?e? mi lahko vse skupaj vrne in nesem nekam kjer bodo cenili take stvari... In da se opravicujem ker ni rde?e pentlje gor , voscilnice in ker se nismo prijeli za roke in peli Kumbaja...

 

Ne me jebat... Ker je bila vre?a umazana z zunanje strani...

 

Toliko o tem kdo potrebuje pomo? v na?i dr?avi... Oni kot ka?e ne...

 

Zadnji? karkoli nesel tja..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.