Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Ma nisem ?elel komplicirati, ko sem bil na Nizozemskem to kokr ni bilo mo?no.

 

Aja ko sem omenil izpisek z bankomat je to pomenilo precej listov papirja in sem jo vpra?al teto zakaj to rabim in ne pogleda ona v comp, ni znala pojasniti. Heh o?itno niti sami ne vedo. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi se ljudje malo manj ukvarjali s tem,kaj ljudje po?nemo v svojem prostem ?asu,kaj jemo in podobno.

 

Tako sem pa bil 2dni nazaj, s strani debelih pijancev, tar?a posmeha, ker sem ob 9h zjutraj v kolesarskem dresu kupil 2skatli jajc. V?eraj v slu?bi,ker sem si pa? drznil pojesti sendvi? med slu?bo in danes zjutraj, ker nisem ?el ne tect, ne na kolo in sem si drznil po ve? kot enem tednu preprosto spati 10ur...

 

Nekaterim bi bilo potrebno zlomit kak?en ud, ali pa vsaj 2vzgojni primazat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fake news ... gradbi??a so samo pri nas kot razlagajo na?i jamrav?ki

Boss, vceri sem tudi opazil, da kar se Ljubelja tice, oz. ceste nanj, bi mislu da je Slovenija tabogatejsa soseda!

 

Ker cesta iz Trzica je idila, avstrijska pa je flika na fliki, kdo bi si mislu :)

 

@Nejc, ali si strelovod za podjeb ali pa idealna tarca, ali 3.opcija se prevec sekiras za malenkosti?

 

Zlasti tretje je ful zdravju skodljivo, tvojemu namrec.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, vceri sem tudi opazil, da kar se Ljubelja tice, oz. ceste nanj, bi mislu da je Slovenija tabogatejsa soseda!

Ker cesta iz Trzica je idila, avstrijska pa je flika na fliki, kdo bi si mislu :)

@Nejc, ali si strelovod za podjeb ali pa idealna tarca, ali 3.opcija se prevec sekiras za malenkosti?

Zlasti tretje je ful zdravju skodljivo, tvojemu namrec.

Mislim da kar idealna tar?a. Da se bi pa preve? sekiral za malenkosti... Kaj pa vem,kar je nekomu malenkost,je drugemu Big deal in obratno.... Relativnost

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Prokleti upokojenci in njihove pike na kartici in pozabit stehtat sadje in 'ojoj sem vzela kis namesto olja" in enako prtegnjene glupe prodajalke , ki imajo hitrost mrtvega pol?a in itak vse narobe skenirajo (Ah,zakaj nimam pred vrati Hoferja,ampak ta skret od Mercatorja) in potem se upokojenki ne prizna nevemkateri kurcev popust in je itak blo treba ?e Mal ?akat.

 

In potem miren ?lovek ki si je ?el po zaslu?en zajtrk v vrednosti 2eur zarobanti da je nerodno vsem namesto njemu. Je pa bil takoj na vrsti na drugi blagajni :)

 

Mislim da je skrajni ?as da se naredi blagajna za upokojence. ?e imajo nose?nice "svoje " blagajne,kjer imajo prednost,naj pa se ?e oni tam zajebavajo s svojimi pikami na kartici (?e jih ?e kje drugje ni preve?).

 

Za zaklju?ek pa dretje prodajalke za mano , ko ?e Odhajam,da mi je pozabila nekaj ra?unati.... Not My problem... Nisem ve? stranka v va?i trgovini,sem samo ?e ob?an na plo?niku.

Gamad.

 

Ah,zajtrk preljubi..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ko ti glupa in pokvarjena kelnarca potegne s kartice 610eur namesto 6,10eur.

 

Ker se je kao zmotila....

 

Ne sekiraj se ... si predstavlja?, da nekdo namesto 1000 EUR naka?e, zaradi napake v piki oziroma vejici, 100.000 EUR na poslovni ra?un, ki je blokiran oziroma v izvr?bi. To pa je ?ele jeba. Aja dogodek je resni?en.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako bos zdaj reseval?

 

Jaz imam pri Unicredit varnostni sms in mi takoj izpise koliko cekina je odletelo proc. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako bos zdaj reseval?

Jaz imam pri Unicredit varnostni sms in mi takoj izpise koliko cekina je odletelo proc. :)

Jaz ne bom nic reseval, oni bodo. ja,jaz nimam teh sms opozoril... pa? zajebal sem, ker nisem takoj pogledal,ampak ?ele v avtu. Dobra ?ola za drugic...

 

Je imela smolo, da je bila gostilna ze precej polna, jaz pa sploh nisem izbiral besed.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zal se lahko takoj zatipkas.. In se da seveda normalno stornirat in ni panike.. Da pa lahko zaradi tega stalo naredis svaka ti cast. Pac lepo poves da je prislo do napake in ce se da zadevo zrihtat. Namrec obstajajo razlicne vrste pos terminalov nekje je treba vtipkati piko pri nekaterih pa ni treba.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iceman to tezko razlozis ljudem k niso v gostinstvu. Jest osebno trikrat ce ne celo stirikrat preverim znesek preden dam kartico notr. Moj sodelavec se je na ta nacin zafrknil in je 100e premalo blokiral. Kasneje je moral razliko poravnati iz svojega zepa... Tudi kelnarca je samo clovek in se hitro lahko zajebe sploh ce ima guzvo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V italiji imas pred placom na pos terminalu izpis TIP (napitnina) in ce ne opazis in gres avtomatsko PIN vpisovati das dobrodusno 4 mestno napitnino :)

 

Vpises.....in vsak misli da ni pravilno vpisal pina in nato vpise se enkrat. Prvic je tip drugic pa res pin...

 

Ce mas na primer pin 6565 vpises 6565? in potem 6565 in ok

 

Seveda moras toliko imeti....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iceman to tezko razlozis ljudem k niso v gostinstvu. Jest osebno trikrat ce ne celo stirikrat preverim znesek preden dam kartico notr. Moj sodelavec se je na ta nacin zafrknil in je 100e premalo blokiral. Kasneje je moral razliko poravnati iz svojega zepa... Tudi kelnarca je samo clovek in se hitro lahko zajebe sploh ce ima guzvo.

Ja,saj pravim, moja napaka ker nisem preveril. Brez skrbi; v bodoce bom.

 

Ja,kdor dela , ta gresi. Jaz zelo redkokdaj v sluzbi delam z denarjem (hvala bogu), delam pa druge stvari. In me prav zanima ce bi bili tako prizanesljivi tudi npr.do vulkanizerja , ki bi slabo privijacil gumo... saj je vendar samo clovek, sploh ce ima guzvo.

 

Ce zajebe,naj pricakuje, da ji bodo stranke lahko tudi je..le mater. In to kaksen terminal imajo, mene kot stranke sploh ne zanima.

 

Zakaj sem naredil stalo.... fantje, meni 610eur ni malo... na zalost.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V italiji imas pred placom na pos terminalu izpis TIP (napitnina) in ce ne opazis in gres avtomatsko PIN vpisovati das dobrodusno 4 mestno napitnino :)

Vpises.....in vsak misli da ni pravilno vpisal pina in nato vpise se enkrat. Prvic je tip drugic pa res pin...

Ce mas na primer pin 6565 vpises 6565? in potem 6565 in ok

Seveda moras toliko imeti....

Tega pa ?e nisem videl. V ?ivljenju ?e nisen sre?al oz. do?ivel, da bi me kdo namensko za...al.Pa sem bil ?e v vseh mogo?ih vukojebinah v Italiji.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni namenski zajeb nekateri posi ponudijo pred pinom se mogoco napitnino. To je verjetno specificno za kake restavracije ipd

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj nisi izbiral besed?

Ali si najprej poskusil vljudno raz?istiti in natakarica ni hotela ali si se kar takoj za?el dreti?

Ne,ne,jaz se ne derem. Pa? glupo se je delala in nekaj jecljala in farbala v ksiht in bila totalno zmedena in predvsem NI VEDELA KAKO UREDITI ZADEVO. torej ni vedela kako rokovati z opremo,ki je v njenem delovnem okolju.

 

2x sem lepo mirno rekel,potem pa z mirnim tonom,pa? malo glasneje in bolj razlo?no in z besedami,ki pa? niso vi?ek vljudnosti. ?e ne zlepa pa zgrda,ne? Derem se pa ne,skoda glasilk.

 

Nevem no... Natakar naredi ?love?ko napako,stranka pride nazaj... A ne bi bilo prav da bi stvar potekala tako: Gospod se opravi?ujem,moja napaka,dajva stopit nekam stran od gne?e da v miru uredim zadevo. Se iskreno opravi?ujem,se bom posvetovala z nadrejenim,veste,res mi je ?al... Evo urejeno,pardon ?e 1x.. in v znak oprqvicila;kak?no kavo pijete?

 

Pa bi se zadeva ?isto mirno re?ila in bi se ?e z VESELJEM vra?al tja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.