Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pred 10 urami je Bini napisal:

Honda in Selmar ne gresta skupaj,verjetno misliš Čepina v Vojniku. Stric je ravno tako vozil v Šmartno 2 CRV Hondi in je bil zelo zadovoljen.....👌👍

Drži. Zamešal sem....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred tremi tedni sem imel BTjko na pooblaščenem servisu Interclass v Ljubljani (tisti, ki so pozabili kombinirke in tisti, ki so pozabili priviti vijake, ko so menjali jermenico). Kljub servisu se BTjka čudno trese, kadar je pod obremenitvijo. In to vedno bolj. Zato danes odprem kanal in zlezem pod avto. In odkrijem uničen križ na kardanu. Za dodatek: križ je popolnoma suh, čeprav naj bi ga na servisu podmazali. Ma, pizde usrane, ne pa servis!!! Boljše naredim, če ga peljem tu v vasi enemu 'majstru', ki pod kozolcem popravlja stare traktorje. Boljši servis bo naredil pa bistveno cenejše kot pa pooblaščeni servis...

  • Všeč 3
  • Žalosten 3
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 20. 5. 2023 ob 10:48 je Slivka napisal:

Pred tremi tedni sem imel BTjko na pooblaščenem servisu Interclass v Ljubljani (tisti, ki so pozabili kombinirke in tisti, ki so pozabili priviti vijake, ko so menjali jermenico). Kljub servisu se BTjka čudno trese, kadar je pod obremenitvijo. In to vedno bolj. Zato danes odprem kanal in zlezem pod avto. In odkrijem uničen križ na kardanu. Za dodatek: križ je popolnoma suh, čeprav naj bi ga na servisu podmazali. Ma, pizde usrane, ne pa servis!!! Boljše naredim, če ga peljem tu v vasi enemu 'majstru', ki pod kozolcem popravlja stare traktorje. Boljši servis bo naredil pa bistveno cenejše kot pa pooblaščeni servis...

A si rešil kaj pametnega potem s tem? Dobropis, karkoli?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej, ne mi še ti s tem. Ni mi do tega, da si kvarim dan s slabimi spomini. In ni mi do tega, da sem tu vsem v posmeh.

 

Ker...

 

Ker jih bo veliko tukaj, ki se bodo krohotali, ko bodo prebrali, da sem Mazdo BT-50 peljal na Fordov servis...

 

Sem klical na Mazdo za nov križ kardana, pa je postavil ceno, da me je kar posedlo. Ko sem ga vprašal, če je to cena skupaj z menjavo, pa mi odgovori, da je to cena brez menjave in brez DDVja. Nato po spletu okoliščin pridem na Fordov servis in medtem, ko se sodelavec meni za svoj avto vprašam zraven še za ta križ. Cena skupaj z montažo in DDV okoli 20€ nižja kot je na Mazdi samo rezervni del brez DDV in montaže...

 

Dobropis? Dobro jih lahko popišam in to bo vse, kar se bo dalo zmenit. Pri Mazdi niso kaj dovzetni za reklamacije, sploh, če ga servis userje. No, njihov servis nikoli ne zaserje - to tako mora biti. Tudi kombinirke pustijo pod pokrovom motorja, da so naslednjič takoj pri roki...

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosim prijatelja, da me pelje po hčerkin avto na servis. Prideva na najbolj odročen kraj na tej trasi in on ugotovi, da ima prazno gumo. Rezerve pa novi avti nimajo... Zdaj taboriva v avtu ob cesti sredi ničesar in čakava njegovo ženo, da nama pripelje dizalco, ključ in zimsko gumo. Po avto bova šla pa spet jutri. 

 

Pa taka zanesljivost sodobne tehnike...

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 3
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ima pa karma s tem, da Mazdim pooblaščeni serviser ne opravi dela, za katerega sem ga plačal?

In kaj ima karma s tem, da je prijatelj kupil novi avto? In kaj ima karma s tem, da novi avti nimajo rezervne gume? In kaj ima karma s tem, da so naše ceste razsute in je mož treščil v eno jamo in scepil gumo?

 

J##e me pa, ja, ampak mislim, da me j##e sistem, ne pa karma. Ker se sistem obrača tako, da molze čim več denarja za čim manj storitve. Naj##em pa potem jaz...

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ma tale Karma kaj pri vsem tem? :) 🤪

 

image.png

  • Všeč 3
  • Haha 3
  • Ljubim 1
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je g.Wankel napisal:

Verjetno ni mel asistence.

Verjetno tudi ni gledal na cesto.

No sedaj je pa vse jasno,

nima karme

nima asistence

nima pogleda na cesto,ima pa Karmen (CARMA)...😊😉

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je g.Wankel napisal:

Verjetno ni mel asistence.

Verjetno tudi ni gledal na cesto.

 

Kam je gledal, ne vem. 

 

Kar se pa asistence tiče, pa mislim, da sva hitreje dočakala njegovo ženo z drugo gumo. Ker če bi klical asistenco, kaj bi pa bilo? Nekdo bi prišel, ugotovil, da se gume ne da napumpat (to sva ugotovila že sama), bi jo pobral in odpeljal. Kje bi dobil vulkanizerja ob 18:30, ne vem, vsekakor se mi zdi, da bi kar lep čas čakala, da se možakar vrne z drugo gumo. 

 

Ni mi jasno, zakaj moramo imeti v avtu garnituro rezervnih žarnic (in to zdaj, ko imajo avtomobili LEDice in ko itak pri veliko modelih sam ne moreš menjati žarnic v žarometih), nima pa rezervne gume. Tistega, ki je prvi prišel na to idejo, bi bilo treba kastrirat, da se taka inteligenca ne množi dalje...

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

No sedaj je pa vse jasno,

nima karme

nima asistence

nima pogleda na cesto,ima pa Karmen (CARMA)...😊😉

Tale brez teh tatoojev bi bila prava mačka, s temi packarijami pa ... (nisem ljubitelj tovrstne umetnosti, heh)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Z M A J napisal:

Tale brez teh tatoojev bi bila prava mačka, s temi packarijami pa ... (nisem ljubitelj tovrstne umetnosti, heh)

 

Zelo zelo podobno besedilo (zgolj dve besedi drugače pa oklepajev ni bilo) sem imel že napisano, pa sem pobrisal, da ne bi vsi rekli, da na te stvari gledam kot kakšen kmet, ki je s hribov doma...

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Presneti DHL.

Pričakujem paket v sredo. Piše v dostavi. Potem pade v ni dostavljeno, poskusimo naslednji možni termin.

Ok si mislil, ded je pač šiht zaključil.

 

In danes preverim status. Pošiljka na čakanju.

 

In kličem. Kurir ni našel hiše in ker ni telefonske je na čakanju. Pa kak. Res da je dovoz iz ulice in so na cesto samo vrata. Ampak vsi kurirji prej ko slej najdejo, sploh če ni telefona, si dajo google maps, pa kera hiša je. 🤬

 

In je deklica dopisala telefonsko in bo jutri še enkrat poskusil.

  • Haha 1
  • Žalosten 2
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako znano... vsi bedaki me najdejo, dostava je pa vedno zmedena in jih moraš usmerjat kot, da si Garmin navigacija - zavite levo... ma levo sem reku, pa dobr frajer a ti veš kaj je levo?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Tale vreme bo mene počasi do konca iznerviru, ker ga mam dejansko powno pizdo, ko mi res uspešno izjebe vse zunanje aktivnosti.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 23. 5. 2023 ob 18:35 je Slivka napisal:

Prosim prijatelja, da me pelje po hčerkin avto na servis. Prideva na najbolj odročen kraj na tej trasi in on ugotovi, da ima prazno gumo. Rezerve pa novi avti nimajo... Zdaj taboriva v avtu ob cesti sredi ničesar in čakava njegovo ženo, da nama pripelje dizalco, ključ in zimsko gumo. Po avto bova šla pa spet jutri. 

 

Pa taka zanesljivost sodobne tehnike...

In...kaj si misliš o rezervi v avtu....se je kar razvila debata tukaj...

Eni so za,drugi ne...jaz zase vem,da ne grem od doma z avtom brez rezerve.

 

Je lih par mescev nazaj sin z svojim Focus-om v enem mescu dve gume "cviknil"-ti ne pomaga nič drugega kot rezerva ali pa "šlepanje".

Mi je lih takrat dalo za misliti o nakupu močnejšega udarnega,ko stari Metabo udarni ni mogel odvijačiti,in sva oba z križnim "pulila in vlekla",da sva dobila kolo dol...na odstavnem na AC...avti pa z 130 na uro mimo😬

dne 24. 5. 2023 ob 19:29 je Z M A J napisal:

Tale brez teh tatoojev bi bila prava mačka, s temi packarijami pa ... (nisem ljubitelj tovrstne umetnosti, heh)

 Poglej celo,da bo jasno za ka...."bolj nevarna kot opica z žiletko"😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.