Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pred 13 urami je Tilen5 napisal:

Jaz se vozim s kolesom in ni nekih zastojev

Ampak....a ti veš,da pol moraš "poganjati"...tisto spodaj,kot ene ročice,k se vrtijo...so takšni pedali,k daš levo in desno nogo gor-tisto moraš vrteti,in vrteti in vrteti🤨

 

😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 13. 8. 2023 ob 19:09 je Z M A J napisal:

Kaj se mi je zgodilo malo pred polnočjo (seveda je vključen Italijan oz. njihove tablice, zaradi mene je lahko tudi migracijski Romun za volanom).

 

Peljem z zelo visoko hitrostjo po AC iz Ljubljane proti Domžalam, prometa dobesedno nič, na PREHITEVALNEM pasu se izredno hitro bližam nekemu osamljenemu vozilu, ki nima ne spredaj ne zadaj nikogar, vsaj 1km (se pravi ni in ne bo prehiteval nobenega vozila). Sem mu nabil hupo in yebal vse možne sorodnike oslu krščenemu. WTF, samo še ugasne naj luči, vsaj zadnje in je zmagovalec dneva, ker bi šla oba2 v šoferska nebesa verjetno.

 

Kaj ti mora to dogajati v glavi (če sploh kaj), da se po  prazni avtocesti pelješ po prehitevalnem pasu, nekih dobrih 100kmh?

 

P.S. ja lahko me na fertig skritizirate glede bistvene prekoračitve, a vseeno bolj varnih razmer za stisnit Z4 konja si skoraj ne morem zamislit. Prazna cesta, vožnja brez alkohola, brez ogrožanja kogarkoli, sam v avtu, itd. :)

Jaz bi tebe vprašal @Z M A J zakaj si se pa ti peljal po Prehitevalnem pasu če je bilo prazno?

 

Drugače se pa strinjam da so bolani in potem ko ga prehitiš gre takoj spet nazaj na prehitevalnega. 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je mazdaman napisal:

Jaz bi tebe vprašal @Z M A J zakaj si se pa ti peljal po Prehitevalnem pasu če je bilo prazno?

 

Drugače se pa strinjam da so bolani in potem ko ga prehitiš gre takoj spet nazaj na prehitevalnega. 

Jah težava je ta folk prehitet...identično danes dopoldne, pred mano nekdo z avstrijsko tablico...vozim se po desni, ko ga dohitim grem na levo, da ga bom prehitel

 

Tip od razcepa do lj center skos po level, vmes ko so bile priložnosti ni odvil na desno

 

In potem čakaš in čakaaaš

 

Dam levi žmigavec, če se ne umakne nimaš kaj, nima smisla blendat ali trobit

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je mazdaman napisal:

Jaz bi tebe vprašal @Z M A J zakaj si se pa ti peljal po Prehitevalnem pasu če je bilo prazno?

 

Drugače se pa strinjam da so bolani in potem ko ga prehitiš gre takoj spet nazaj na prehitevalnega. 

A zakaj? Ker nismo v Angliji ali pa kakšni drugi državi, kjer prehitevajo po desni (verjetno vas ni veliko toliko norih, da greste v manever po desni, zlasti pri tako nepredvidljivem vozniku kot sem opisal).

 

Sicer pa iskreno povedano, sredi noči in sam na cesti (za mano nikogar), ne vidim težave, čeprav se pa res vedno vračam na vozni pas, s tem nimam nobenih težav. :)

Žaomi, moj aktualni GSM me vedno bolj živcira, zdaj stalno vklaplja pri smsjih nek 'RCS klepet', potem grem v podrobnosti in ročno nastavim na "samo SMS in MMS", ta gajba ponovno spremeni v ta nek 'sifrirani klepet', za katerega sporočila potem rabim povezavo na Splet. Mah hočem nazaj DeSUS telefon na knofe. :)))

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz resno ne vem kaj je s temi Lahi, a so vsi na drogah al kaj. Mi je prav škoda, da v službenem avtu nimam kamere ampak danes okoli ene ure pri Drami v Lj. Omejenec se pripelje po Igriški ulici, sam ga pa čakam da se iz Erjavčeve vključim za njim, saj ima prednost, ker je to vključevanje iz parkirišč. Ok, če še razumem, da tega ne ve in da se model ustraši ter ustavi in pol se gledava.

 

Dobro si mislim, me čaka in speljem in seveda istočasno spelje tudi on. Da fak je pa zdaj to, ok zabremzam in gre naprej nato pa se idiot ustavi pred semaforjem za na Slovensko in to pazi čisto na levi strani na pasu za nasprotni promet. Kje je v tistem trenutku videl, da je na enosmerni bo verjetno ostala uganka saj odgovor ve samo on. Ja logično, da en hoče zavit iz Slovenske notri in Italijanu lepo trobi ampak ta se ne da ter vstraja na levi strani ceste.

 

Ok zelena zavije levo, jaz za njim. Nato pelje lepo do križišča, kjer osebni smejo samo levo ali desno, ker je ta del Slovenske rezerviran le za avtobuse in taksije. On lepo pelje naravnost po pasu za na levo in , ko je že skoraj čez križišče se premisli, obrne polkrožno in hitro nazaj in pol desno na Šubičevo direkt pred mene, ki sem zavijal levo. K sreči sem pričakoval tak manever, ker da bi bil malo hitrejši bi bila skupaj.

 

Pa spet po gasu in tam, kjer je nesemaforiziran prehod pred Beethovnovo ulico lepo brez ustavljanja čez prehod na katerem se je nahajo nekaj pešcev, da so kar odskakovali s ceste dol oziroma se ustavljali. Debil lepo gasa vsaj 50 mim parlamenta po coni 30.

 

V glavnem, omejenec je v dobri minuti in pol naredil 5 prekrškov in trikrat skoraj povzročil nesrečo.

 

Opažam pa da zadnje čase čedalje več naših s KP tablicami prevzemajo tele Italijanske fore, ker ni dneva, da mi kak s KP tablico naredi take oči ?zmeden? . Recimo samo danes zjutraj trije različni KP na severni ovoznici le v parih kilometrih čiste kopije Italijanskega načina vožnje. Te mam posnete in lahko naredim filmček, če sploh koga zanima.

 

  • Všeč 3
  • Haha 2
  • Začuden 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

Jaz resno ne vem kaj je s temi Lahi, a so vsi na drogah al kaj. Mi je prav škoda, da v službenem avtu nimam kamere ampak danes okoli ene ure pri Drami v Lj. Omejenec se pripelje po Igriški ulici, sam ga pa čakam da se iz Erjavčeve vključim za njim, saj ima prednost, ker je to vključevanje iz parkirišč. Ok, če še razumem, da tega ne ve in da se model ustraši ter ustavi in pol se gledava.

 

Dobro si mislim, me čaka in speljem in seveda istočasno spelje tudi on. Da fak je pa zdaj to, ok zabremzam in gre naprej nato pa se idiot ustavi pred semaforjem za na Slovensko in to pazi čisto na levi strani na pasu za nasprotni promet. Kje je v tistem trenutku videl, da je na enosmerni bo verjetno ostala uganka saj odgovor ve samo on. Ja logično, da en hoče zavit iz Slovenske notri in Italijanu lepo trobi ampak ta se ne da ter vstraja na levi strani ceste.

 

Ok zelena zavije levo, jaz za njim. Nato pelje lepo do križišča, kjer osebni smejo samo levo ali desno, ker je ta del Slovenske rezerviran le za avtobuse in taksije. On lepo pelje naravnost po pasu za na levo in , ko je že skoraj čez križišče se premisli, obrne polkrožno in hitro nazaj in pol desno na Šubičevo direkt pred mene, ki sem zavijal levo. K sreči sem pričakoval tak manever, ker da bi bil malo hitrejši bi bila skupaj.

 

Pa spet po gasu in tam, kjer je nesemaforiziran prehod pred Beethovnovo ulico lepo brez ustavljanja čez prehod na katerem se je nahajo nekaj pešcev, da so kar odskakovali s ceste dol oziroma se ustavljali. Debil lepo gasa vsaj 50 mim parlamenta po coni 30.

 

V glavnem, omejenec je v dobri minuti in pol naredil 5 prekrškov in trikrat skoraj povzročil nesrečo.

 

Opažam pa da zadnje čase čedalje več naših s KP tablicami prevzemajo tele Italijanske fore, ker ni dneva, da mi kak s KP tablico naredi take oči ?zmeden? . Recimo samo danes zjutraj trije različni KP na severni ovoznici le v parih kilometrih čiste kopije Italijanskega načina vožnje. Te mam posnete in lahko naredim filmček, če sploh koga zanima.

 

A veš, katere tablice na obali delajo v prometu  največ neumnosti?Take, da jih vsi preklinjajo? Najbrž ne rabim pisati.

Začetek je na L in konec na J. 😊

Enako je na plažah. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je Alex napisal:

A veš, katere tablice na obali delajo v prometu  največ neumnosti?Take, da jih vsi preklinjajo? Najbrž ne rabim pisati.

Začetek je na L in konec na J. 😊

Enako je na plažah. 

Odvetnik makaronarjev

Najboljši vozniki imajo KP tablice... 😋

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se prometa tiče: 

 

mi smo Fuckswagen kupili v Kopru, točneje, v Šalari. Prvih nekaj kilometrov, tja do avtoceste, je bilo še dodatno travmatičnih... Potem tja čez Črni Kal je nekako šlo, ko sem se pa enkrat dokopal Rebrnic, je bil pa vsaj promet normalen...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

Pod "vsi" si najbrž spet štel samo sebe 🙃

Verjetno je delal statistično raziskavo; od vrat do vrat. "Alora, ma šjora, ma kaj vi misliSte o Žabarjih, ma kaj je res, da so oni največje Mone?" 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Kar se prometa tiče: 

 

mi smo Fuckswagen kupili v Kopru, točneje, v Šalari. Prvih nekaj kilometrov, tja do avtoceste, je bilo še dodatno travmatičnih... Potem tja čez Črni Kal je nekako šlo, ko sem se pa enkrat dokopal Rebrnic, je bil pa vsaj promet normalen...

Itak, da je na obali zadnje dni vse zabito. In verjetno je vsem kristalno jasno , da gneče ne delajo domačini. (brez ankete). 

So pa dobro izrabili ostali ta most, ki jim ga je vlada dala zaradi solidarnosti in okupirali v celoti obalo. Pol Slovenije je solidarnostno na obali. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Alex napisal:

Itak, da je na obali zadnje dni vse zabito. In verjetno je vsem kristalno jasno , da gneče ne delajo domačini. (brez ankete). 

So pa dobro izrabili ostali ta most, ki jim ga je vlada dala zaradi solidarnosti in okupirali v celoti obalo. Pol Slovenije je solidarnostno na obali. 😉


Pred nekaj dnevi je bila situacija izgleda popolnoma drugacna…🥺

 

image.png
Kdo pa hodi danes se v Portoroz… Italijani, ker mislijo, da je Porotoz mondeno letovisce in nimajo za burek… kaj sele za to, da bi sli recimo v Monaco ;) 


Med korono se je res tam res trlo slovenskih turistov, ker so morali nekje pokuriti turisticne bone… ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

Jaz resno ne vem kaj je s temi Lahi, a so vsi na drogah al kaj. Mi je prav škoda, da v službenem avtu nimam kamere ampak danes okoli ene ure pri Drami v Lj. Omejenec se pripelje po Igriški ulici, sam ga pa čakam da se iz Erjavčeve vključim za njim, saj ima prednost, ker je to vključevanje iz parkirišč. Ok, če še razumem, da tega ne ve in da se model ustraši ter ustavi in pol se gledava.

 

Dobro si mislim, me čaka in speljem in seveda istočasno spelje tudi on. Da fak je pa zdaj to, ok zabremzam in gre naprej nato pa se idiot ustavi pred semaforjem za na Slovensko in to pazi čisto na levi strani na pasu za nasprotni promet. Kje je v tistem trenutku videl, da je na enosmerni bo verjetno ostala uganka saj odgovor ve samo on. Ja logično, da en hoče zavit iz Slovenske notri in Italijanu lepo trobi ampak ta se ne da ter vstraja na levi strani ceste.

 

Ok zelena zavije levo, jaz za njim. Nato pelje lepo do križišča, kjer osebni smejo samo levo ali desno, ker je ta del Slovenske rezerviran le za avtobuse in taksije. On lepo pelje naravnost po pasu za na levo in , ko je že skoraj čez križišče se premisli, obrne polkrožno in hitro nazaj in pol desno na Šubičevo direkt pred mene, ki sem zavijal levo. K sreči sem pričakoval tak manever, ker da bi bil malo hitrejši bi bila skupaj.

 

Pa spet po gasu in tam, kjer je nesemaforiziran prehod pred Beethovnovo ulico lepo brez ustavljanja čez prehod na katerem se je nahajo nekaj pešcev, da so kar odskakovali s ceste dol oziroma se ustavljali. Debil lepo gasa vsaj 50 mim parlamenta po coni 30.

 

V glavnem, omejenec je v dobri minuti in pol naredil 5 prekrškov in trikrat skoraj povzročil nesrečo.

 

Opažam pa da zadnje čase čedalje več naših s KP tablicami prevzemajo tele Italijanske fore, ker ni dneva, da mi kak s KP tablico naredi take oči ?zmeden? . Recimo samo danes zjutraj trije različni KP na severni ovoznici le v parih kilometrih čiste kopije Italijanskega načina vožnje. Te mam posnete in lahko naredim filmček, če sploh koga zanima.

 

Če ima kaj ima pa srečo.....:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je g.Wankel napisal:

 

Takrat ga ni motilo, ker je bone talal njegov furer 

Takrat je veliko ljudi sploh prvič videlo morje in bilo par dni na dopustu. Zanimivo so mi bili eksterni levaki, ki so pizdili, godrnjali, preklinjali, da so nam dali te bone, a so jih potem med prvimi izkoristili in se slikali na FB, kje vse so bili. Za vlada pa jim bo dala, kot bi se izrazil Labi, prst v.... 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je g.Wankel napisal:

Ti si bil tudi v 14.8. frej, nisi šel na šiht. Se pravi si izkoristil, da ti da vlada prst v... :D

Nekateri imamo tri tedne dopusta poleti. Tako, da bi bil v vsakem primeru fraj, ker še nisem začel delati. 

Tako, da si dobil samo ti n ljubitelji te vlade prst v... 😉

 

  • Haha 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

Nekateri imamo tri tedne dopusta poleti. Tako, da bi bil v vsakem primeru fraj, ker še nisem začel delati. 

Tako, da si dobil samo ti n ljubitelji te vlade prst v... 😉

 

 

Je razlika dopust ali dela prost dan. Menda ti ne rabim razlagat, razen če si od včeraj zaposlen. Res pa da imaš vprašljiv IQ :)

  • Haha 1
  • Ni všeč 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je g.Wankel napisal:

 

Je razlika dopust ali dela prost dan. Menda ti ne rabim razlagat, razen če si od včeraj zaposlen. Res pa da imaš vprašljiv IQ :)

O IQ ju nekaterih levičarjev tu gor, vključno s tabo, ki verjamejo vsakemu kljukcu, ki pride mimo in kandidira na volitvah bi bilo za razpravljati, zakaj imajo sploh volilno pravico. Jaz bi vam jo vzel, ker delate škodo Sloveniji. 

Ta "dela prost dan" je pa itak šel na mlin slovenceljnov, ki so si tako naredili most in okupirali obali. Tako so solidarnostno prispevali za poplavljene. 😉

Sicer pa, če bi delal ta teden, bi delal tudi v ponedeljek. Pa ne bo meni en leteči pacient ukazoval, kdaj bom delal in kdaj bom doma. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.