Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

u?eri 3-jko prvi? testiru skoz ovinke ?ez Marijo Reko ob enem so se testirale tut Bridgestone-ke tako po suhem kot po mokrem :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HA! Deeyan, sm reku da se bo turiralo :P

 

Js pa mojo lubico pelu mal naokol, po vro?em prej?nem tednu je kr pasal malo sve?ega zraka v laseh :danzoman:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HA! Deeyan, sm reku da se bo turiralo :P

 

Js pa mojo lubico pelu mal naokol, po vro?em prej?nem tednu je kr pasal malo sve?ega zraka v laseh :danzoman:

 

Pa dober, itaq smo ?li na rally, pa smo bli pod pritiskom adrenalina :P

 

druga? pa itaq je treba avto ob?asno mal "prepucat", itaq pa ni to kot pri F-ki kjer se je turiralo nonstop :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dal spet klimo ?timat (imam ?e pod garancijsko izjavo, odkar sem stroja kupil lansk let). Za nadomestnega so mi pa dali Volvaka 2.4D V70, kaka ?katla - ?e tko sovra?im Volvake, ta pa ?e Navornik in karavanđija! <_<:aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D vzel ven motor,zdaj pa ko bo cas drugiga noter,ampak je kar dela,ker facelift ma po manj elektrike kot moj,morem celi sesalni kolektor menjat,pa se kar nekaj senzorjev so vse drugi konektorji :angry2::angry2:

post-328-1337122726_thumb.jpg

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se bo? malo poglobil, bo? opazil da je ?e dosti konektorjev razli?nih med face pa preface. Tudi recimo na ra?unalnik pridejo ?isto drugi, notranjega fuseboxa pa raje sploh ne omenjam...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sva ?la z An?etom na Adriatic Slovenico, ocenit ?kodo, ki mi jo je povzro?il alkoholizirani pobegli voznik! :cheers: :mi pijemoo: :macek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U F-ko dolil 5l benza, spet sm jo prestavu na drug konc dvori??a, trokira na polno (o?itno je fartajlar ?e ?ist na konc, ?e dober da bo roba kmal u SLO), kadil se je pa tut, ko bi kres zakuru najbr? isti vzrok. Je pa ena dobra lastnost........... ko stoji olja ne pije niti kapljice :aaaaa::P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj je pretegnila je kolesa malo po AC in malo po "stari" cesti do bohinja in preko sorice v ?eleznike in od tam ?ez ?k. loko proti domu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj je pretegnila je kolesa malo po AC in malo po "stari" cesti do bohinja in preko sorice v ?eleznike in od tam ?ez ?k. loko proti domu.

 

Hudo men je ta trasa tud zlo vsec, sploh v poletnih mescih ko je collaps prometa na gorenjki :) pa se prejsni lastnik je iz Krope :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.