Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Amater, za take brzince so lokalne potke. :aaaaa:

 

Ja itak. Jaz moram mojo na AC na tempomat nastavit, ker druga?e zvo?ni zid prebijam na vsakem malo bolj ravnem odseku. Noter je vse tako tiho, kazalec pa pada kot da bi bil pod vplivom gravitacije :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak to misli? nisem ?isto dojel kaj si mislil povedat s tem

 

NI treba na AC za hitrosti 2xx+ sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Privo??u sm ji prvi LPG servis in hkrati ?e manj?o optimizacijo plinskega ra?unalnika, ker je bla na dolo?ene ?ase mal prebogata me?anca, kar pomen da bo zdj ?e man?a poraba :jupiii:

 

Razlika se je ob?utla ?e v prvem kilometru po servisu :danzoman:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

menjal komplet ?arnic ( sprednje, pozicije, registerske tablice) :aaaaa:

 

a zdj kej bol leti :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri jo je mi?ken to?a kavsnla, upam da se nikjer ne vid, dans pa sem neki olja dolil in mal hladilne. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri jo je mi?ken to?a kavsnla, upam da se nikjer ne vid, dans pa sem neki olja dolil in mal hladilne. :)

 

dobr teb neki olje zre...ga nisi ene 14 dni nazaj? :)

 

a zdj kej bol leti :)

 

:bravo:

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no po?timal rjave koloteke, da bo spet za nekaj ?asa dobro, spoliral prednje lu?i, preveril bremze, jih preajnliftal (?alabajzarski mehanik jih je izgleda slabo, v zadnji desni je bilo kar nekaj lufta). Primejo itak ?e vedno zelo pozno, ni mi ravno v?e?. Aja pa zadnjo levo stop lu? zamenjal. Zdaj gre lahko pogumno na tehni?nega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz iz v?eraj na danes ni?. Mi jo je pa po odbija?u en zelo lepo udaril. Ali ena. Zanimivo, da se vsako leto najde en tak?en. Bom moral avto v pov?tre oble?t al kaj...? :angry2: To "podeljevanje" vozni?kih izpitov ?e itak presega vse meje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj se strinjam po avtocesti zna vsak vozit hitro ko pa pridemo med ovinke oz na te?je ceste pa je stvar druga?na

 

:jupiii::jupiii:

 

Pa da je vmes ?e kak klanec. :ouje::ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo (ne)sposobne voznike, ki jim ?e parkiri??e dela te?ave. A bo treba dat tudi bok barvat, ker je spraskal/a ?e nekaj barve do primerja? Ali se to kako druga?e kozmeti?no popravi?

post-6662-1342204177_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nadaljuje se popravilo podvozja :D

Glih najlep? ni - ampak za za?etnika v "avtokleperstvu" ?e kar. Problem je ker ni ravno da bi dal lohk en kos pleha, ampak je vse neki krivo, pa oja?itve. Pol je treba pa iz raznih kosov sestavljat. Je pa uglavnem "rostfrei" zdej na?vasan gor :jupiii:

Po temeljni barvi pride pa ?e 2-3mm barve za podvozja.

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.