Skoči na vsebino

Rjavenje novih (novejsih) mazd


mr.hary

Priporočeno sporočilo

Dr?i, morda le pozimi ve?krat spiranje soli z vozila in da ne domuje v ogrevani gara?i, ampak potem se hitro postavi vpra?anje ali naj bi ona tebi slu?ila ali ti njej ter kdo je koga kupil. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takoj ko bom najdi cas bom poslikal :) ma sej avto je za vozit. Moj ima ze 10 let.. nekej je dal ze skozi. Ne pricakujem da bo kot nov.. itsk pocasi se ta abto poslavlja od mene. In ga bomo imeli kot 3 avto pri bajti.. skoda mi je prodajat k vreden itak ni nevem kok sam pelje se pa prov lepo... pa vzdrzevan je..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Stanje pri 26.000 kilometrih. Ko je bila letos ?e zima in sol na cesti, jih je imel avto 20.000. Avto je 04.2013, kupljen letos od prvega lastnika (s 17.900 kilometri), ki se je pozimi definitivno (?eprav malo) vozil, zelo verjetno pa je avto imel v topli gara?i (napaka).

 

https://photos.google.com/share/AF1QipN44S33ZUrE_9nsfho6sE6QVcOJnWG7CFEiq4z7_k9iii2u1_27d9if3MyPDuBvhg?key=Z0hIVmR3NlQwNzFJOUJJZFJGMlJNM0xxSXowek9R

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 3 meseci kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Ima kdo kak podatek in sliko od trojke od 2013 naprej,da vidim kje bi naredil za??ito,kje najprej-najbolj rjavi! Naj se komu ljubi poslikat,prosim!Denfer sem ?e pocinkal,ker se je nekaj kazalo na cevi zadaj in loncu po sredini.

post-10126-0-61127900-1558595626_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.