Skoči na vsebino

TIRALICE


Slivka

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Slivka napisal:

Iščem nekoga, ki se ukvarja z grafičnim oblikovanjem, "tuširanjem" fotografij, fotošopanjem in podobnim.

 

Gotovo je kdo na forumu, ki bi mi danes ali jutri predelal eno sliko...

Poiskusi tole številko poklicat 051 370 848 mogoče bo kaj(IDEALIS)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

A forumaša pa nobenega?

Kaj pa imas za “stusirat”?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Iščem nekoga na relaciji Ig - Škofljica - Grosuplje, ki ima veliko dvorišče, da bi tam 26.4. dopoldan odpel kamp-prikolico, ker moram ta dan do Jesenic in Solkana, pa da ne vlačim kamp-prikolice s seboj. Še isti dan popoldan jo pridem iskat. 

 

Je kdo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pri meni, če ne boš našel boljše variante. Sem pa s Škofljice dejansko. Široko je dovolj, ampak boš pa moral na rikverc, za obrnit vseeno ni prostora, ampak stari maček an s hribov doma si že vajen vsega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi pridemo iz Kočevskega konca ter nadaljujemo proti GEOSSu in nato naprej. Tako da je Škofljica odlična lokacija. Rikvercat pa ni nek blazno hud problem. Sicer bo "gosposki" avto, ampak bo samo ena prikolica. 

 

 

In ko se že omenja rikvercanje...

Enkrat se srečamo v križišču 200 metrov od hiše še z tremi prijatelji. Pa klepetamo in se oni hvalijo, kje vse so vozili in kako so vozili. Moja žena se jih pa enkrat naveliča in reče, da kdor ne zrikverca pick-upa s prikolico 100 metrov, ni pravi šofer. In se usede za volan naše BTjke, ki je imela pripeto prikolico in odrikverca na dvorišče. Nekaj časa je bila tišina, nato eden začne razlagat, kakšen super apartma na morju je našel. In je bilo konec hvaljenja o vozniških spretnostih...

  • Všeč 2
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Čuj, f totem Maribori bi jaz moral nekomu plačat in od njega prevzet eno gravirano in lakirano ploščico. Mož ni navdušen nad pošiljanjem številke TRR, ket je veliko zlorab.

 

Ko stvari dozorijo in bo pripravljeno, bi se našel kak Mazdaš s tistega kraja, da založi denar, vzame ploščico in mi jo po pošti pošlje na moj naslov?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Matick napisal:

Naj ti pošlje po pošti s plačilom po povzetju, bosta najlažje zrihtala

To je pa verjetno predrago in preveč komplicirano. Lažje je najti enega, ki se bo s svojo lepo Mazdo zapeljal 20 km do strica in potem še 5 km na pošto, kjer bo čakal 10 minut, da pride na vrsto ... 😃

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Čuj, f totem Maribori bi jaz moral nekomu plačat in od njega prevzet eno gravirano in lakirano ploščico. Mož ni navdušen nad pošiljanjem številke TRR, ket je veliko zlorab.

 

Ko stvari dozorijo in bo pripravljeno, bi se našel kak Mazdaš s tistega kraja, da založi denar, vzame ploščico in mi jo po pošti pošlje na moj naslov?

Zdravo. Jaz delam v Mariboru in ti lahko grem to iskat... Napiši mi ZS.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pred 2 urama je Slivka napisal:

Poznal sem nekoga, ki je na veliko flikal. Še tu na forumu je bil svoje čase precej aktiven.

 

Jaz nimam flika... In zna biti, da on tudi ne...

Gume flikat ali pa denar pošiljat sta dve diametralni zadevi. Za eno rabiš lim in luknjašt žlauh, za drugo pa denar in mobitel.

 

Zadeva je presenetljivo simpl, vklop/izklop v mobilni banki. Poznam kar nekaj ljudi tik pred penzijo / svežih penzionistov ki ga uporabljajo.

 

Če ima gospod flik in ti ne, sem lahko celo posrednik.

 

Tudi jaz ti načeloma lahko grem dvignit. Samo moreš povedat koliko € (verjetno ne bom zalagal ampak pridejo na trr). Potem pa verjetno v mehurčkasto kuverto in na ptt....

 

Pred eno uro je Janez007 napisal:

To je pa verjetno predrago in preveč komplicirano. Lažje je najti enega, ki se bo s svojo lepo Mazdo zapeljal 20 km do strica in potem še 5 km na pošto, kjer bo čakal 10 minut, da pride na vrsto ... 😃

Na tem pogoju pa padem.

Nimam Mazde in na naši pošti si prej fertik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Slivka napisal:

Poznal sem nekoga, ki je na veliko flikal. Še tu na forumu je bil svoje čase precej aktiven.

 

Jaz nimam flika... In zna biti, da on tudi ne...

Ves da sem za tebe vedno na voljo

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Slivka napisal:

Poznal sem nekoga, ki je na veliko flikal. Še tu na forumu je bil svoje čase precej aktiven.

 

Jaz nimam flika... In zna biti, da on tudi ne...

Žmego oz. Deeyan je mojster flikanja :)))

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Ki čm, kmet an s hribu doma, pei nč ne najdm...

 

Potreboval bi transformator ELCO 3-042-100. Preden se lotim ebaja in podobno me zanima, a je kje v Sloveniji kakšna elektrotrgovina, ki bi to imela?

 

Vprašal sem v Elektrocentru v Šempetru pri Gorici, pa v ETIS v Ljubljani in v Terno v Ljubljani. Nimajo in niti ne vedo, kje bi se dobilo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

Ki čm, kmet an s hribu doma, pei nč ne najdm...

 

Potreboval bi transformator ELCO 3-042-100. Preden se lotim ebaja in podobno me zanima, a je kje v Sloveniji kakšna elektrotrgovina, ki bi to imela?

 

Vprašal sem v Elektrocentru v Šempetru pri Gorici, pa v ETIS v Ljubljani in v Terno v Ljubljani. Nimajo in niti ne vedo, kje bi se dobilo...

Jaz bi preveril še v bivšem "Conrad-u"

 

WWW.PAMETNI-DOM.SI

Dobrodošli na spletni strani podjetja Vezave d.o.o. Želimo vam prijetno izkušnjo ob spletnem nakupu, vljudno pa ste vabljeni na obisk naše maloprodajne trgovine v ljubljanskem BTC.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.