Skoči na vsebino

Prigode v prometu

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Tako sem jaz peljal z avtom in prikolico kameno volno naloženo :bravo:

Zadaj pa tast še eno rundo. Sem samo molil, da ne bo pihalo preveč. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 5 urami je Slivka napisal:

Zdaj pa samo da malo burja potegne...

je že vedel kdaj ven, glih danes je nehala pihati burja :D

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Sm kmet an s hribu doma, pei ne zastopm lih tanartabl...

 

Trije na mopedu = preobremenitev vozila.

Brez čelade = tvegano početje in nevarnost hujših poškodb.

Neregistrirano vozilo = možnost, da vozilo ni tehnično brezhibno, torej je to tvegano početje.

Vožnja brez vozniškega izpita = ... ... ... ...

 

Ko so ga policisti želeli izločiti iz prometa, se na znake ni odzval, ampak je še pospešil in se zaletel v avtobus. In zdaj bi radi prikazali, da so za to krivi policisti...

 

WWW.REGIONALGORISKA.SI

Na Policijski upravi (PU) Koper so potrdili, da so uvedli nadzor nad delom policistov glede...

 

 

A sem jaz kaj zgrešil? Se pravi, naslednjič lahko peljem pijan po cesti z neregistriranim vozilom in nepripetim varnostnim pasom, če se me pa policaj slučajno drzne ustavljati, pa pohodim gas. In če pride do nesreče, se spravim na policaja, da je šlo za nesorazmeren ukrep... Nekam čudno so si to zamislili...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano (urejeno)

Tu je vprašanje sin koga je bil na mopedu. Drugače se pa strinjam s tabo. Samo, ne vem če bo za tebe enako veljalo, če tole preizkusiš...

 

Če ja kaj resnice v tem kar govorim, potem se nedotakljivost nekaterih dviguje na previsoke nivoje. Seveda pa policisti s svojim velikokrat čudim pristopom (problem privzete prevelike avtoritete, ki v primeru napake ni odgovorna za nič) ne pomagajo v celotni zgodbi...

Popravljeno od Agerg
Napisano

Danes ob 6, dohitim v ovinku avto brez luči,..spredaj je zgledalo, da so vsaj neke stare pozicijske svetle,..nevem kako po temi ne opaziš, da si brez luči. Sem blendal ma gospod ali gospa ni jebala 5 posto.

  • Začuden 2
  • Zmeden 1
  • Jezen 1

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
Pred eno uro je Tilen5 napisal:

Danes ob 6, dohitim v ovinku avto brez luči,..spredaj je zgledalo, da so vsaj neke stare pozicijske svetle,..nevem kako po temi ne opaziš, da si brez luči. Sem blendal ma gospod ali gospa ni jebala 5 posto.

Isti k***c kot tisto, k srečaš pacienta z dolgimi lučmi sredi belega dneva. Mu blendaš, trobiš... Nič. 

  • Všeč 2
  • Jezen 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 1 uro je Tilen5 napisal:

Danes ob 6, dohitim v ovinku avto brez luči,..spredaj je zgledalo, da so vsaj neke stare pozicijske svetle,..nevem kako po temi ne opaziš, da si brez luči. Sem blendal ma gospod ali gospa ni jebala 5 posto.

 

Sem se pred nekaj dnevi zvečer vozil iz ljubljanske južne obvoznice proti šentviškem predoru in je bil prav tako en kombi brez luči (niti spredaj ni imel nič prižgano). Sem videl, da mju je blendal že en drug, ki je bil direktno za njim... Jaz sem ga prehiteval in mu ravno tako blendal... pa nič... Pomoje sploh ni vedel, da mu kdo blenda :P in da se vozi ponoči okoli brez luči ...

  • Všeč 1
  • Jezen 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

In potem se bo čudil, ko se bo eden nekje zabil v njega...🤬

N7rRRL1.jpg

Napisano (urejeno)

Po nekaj časa je za spremembo "beli" ne črni petek.... ?zmeden?

IMG_20241122_072816.jpg

Popravljeno od Bini
  • Všeč 3
  • Ljubim 2
Napisano
pred 4 urami je Bini napisal:

Po nekaj časa je za spremembo "beli" ne črni petek.... ?zmeden?

IMG_20241122_072816.jpg

Pri nas tudi ena snežinka ni padla.

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

N7rRRL1.jpg

Napisano

Današnji "izsiljevalec"... 

 

Tale kombi (SEGON) bi lahko komot malo zmanjšal in se na glavno (prednostno) cesto vključil za menoj, ker je bilo vse prazno... tako se je pa kar vrinili pred mano, tako, da sem jaz moral malo zmanjšati hitrost ... Na naslednjem križišču je pa za piko n "i" prevozil še rdečo luč ... Sicer tam resda ni nikogar ogrožal... samo vseeno... Jaz se v takem primeru vedno ustavim...

 

 

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
5 hours ago, Jest said:

Današnji "izsiljevalec"... 

 

Tale kombi (SEGON) bi lahko komot malo zmanjšal in se na glavno (prednostno) cesto vključil za menoj, ker je bilo vse prazno... tako se je pa kar vrinili pred mano, tako, da sem jaz moral malo zmanjšati hitrost ... Na naslednjem križišču je pa za piko n "i" prevozil še rdečo luč ... Sicer tam resda ni nikogar ogrožal... samo vseeno... Jaz se v takem primeru vedno ustavim...

 

 

Jest, nočem biti pikolovski, samo tole javno objavljanje je po mojem laičnem vedenju v nasprotju z zakonom in niti ne najbolj etično, ne glede na kršitve CPP.

 

Citiram: "Za javno objavo zasebnih posnetkov dogajanja na cesti, če vsebujejo tudi osebne podatke drugih posameznikov, mora imeti avtor posnetka pravno podlago v zakonu ali osebni privolitvi zadevnih posameznikov. Glede možnosti za sankcioniranje avtorja opozarjamo na možnost podaje kazenske ovadbe zavoljo suma storitve kaznivega dejanja po 1. odstavku 143. člena KZ-1 oz. podaje prijave Pooblaščencu zavoljo suma storitve prekrška po 1. točki 1. odstavka 91. člena ZVOP-1. Obenem lahko v primeru, da vam je z objavo nastala škoda, od avtorja po splošnih pravilih o odškodninski odgovornosti zahtevate tudi odškodnino."

 

Vir: 

 

Napisano (urejeno)

Nič od tega ni osebni podatek. Gre za pravno osebo-firmo!

 

Osebni podatek je katerikoli podatek o lastnostih, stanju, ravnanju ali razmerju, ki se nanaša na določeno ali določljivo fizično osebo, torej posameznika, na glede na obliko, v kateri je izražen. Določljiva fizična oseba pa je tista, ki se jo lahko neposredno ali posredno identificira s pomočjo njenih identifikacijskih številk (npr. EMŠO, davčna številka, številka zdravstvenega zavarovanja, telefonska številka, registrska številka vozila), ali s sklicevanjem na dejavnike, ki so značilni za njeno fizično, fiziološko, duševno, ekonomsko, kulturno ali družbeno identiteto (npr. zaposlitev, naslov, funkcijo, položaj ali status v določenem subjektu, ipd.).

 

 

Popravljeno od Janez007
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je vzupan3 napisal:

Jest, nočem biti pikolovski, samo tole javno objavljanje je po mojem laičnem vedenju v nasprotju z zakonom in niti ne najbolj etično, ne glede na kršitve CPP.

 

Citiram: "Za javno objavo zasebnih posnetkov dogajanja na cesti, če vsebujejo tudi osebne podatke drugih posameznikov, mora imeti avtor posnetka pravno podlago v zakonu ali osebni privolitvi zadevnih posameznikov. Glede možnosti za sankcioniranje avtorja opozarjamo na možnost podaje kazenske ovadbe zavoljo suma storitve kaznivega dejanja po 1. odstavku 143. člena KZ-1 oz. podaje prijave Pooblaščencu zavoljo suma storitve prekrška po 1. točki 1. odstavka 91. člena ZVOP-1. Obenem lahko v primeru, da vam je z objavo nastala škoda, od avtorja po splošnih pravilih o odškodninski odgovornosti zahtevate tudi odškodnino."

 

Vir: 

 

 

Če si že pikolovski, od koga boš pa terjal odškodnino? Kdo je ''Jest''? Kako boš dokazal, kdo stoji za tem vzdevkom? :) 

(ne ti osebno, ampak kdorkoli bi se pritoževal)

Popravljeno od g.Wankel

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Prijatelji, preden se preveč vznemerite. Vsakdo od nas je kdaj že prevozil rdečo in nikomur od nas ne bi bilo fajn, da se ga javno objavlja po youtubu. Tole kazanje s prstom pač ni v moji naravi.

Napisano

Kdor noče, da se ga kjerkoli objavi naj izklopi internet in se zaklene v hišo.

The ability to speak does not make you intelligent.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ta je performance serija. Niso imeli druge za zamenjat. Sem vrgel nazaj v avto in naročil dve nove baterije na netu🤣 Še vedno lahko vse skupaj dam na bolho.
    • Ni vse v ekranu, avto je super.... 
    • Kaj smo se naučili iz ameriških filmov: 1. Kašelj je vedno znak smrtonosne bolezni. 2. Detektiv lahko reši primer samo, če je suspendiran. 3. Moški ne bo nikoli kazal znakov bolečin, tudi ko sprejema najokrutnejše udarce, vendar se bo tresel, ko mu bo kakšna ženska čistila rano. 4. Ena vžigalica je dovolj za osvetlitev sobe, ne glede na njeno velikost. 5. Vsako ključavnico je mogoče odpreti s kreditno kartico ali sponko, razen v primeru, ko gre za vrata, ki vodijo v gorečo stavbo, v kateri je dojenček. 6. Kuhinje nimajo luči, dovolj je, da odpreš vrata hladilnika. 7. Mama vsako jutro pripravi jajca s slanino in kolačke za svojega moža in otroke ne glede na to, da le ti praktično nikoli nimajo časa, da zajtrk pojejo. 8. Avtomobili, ki so udeleženi v prometni nesreči, bodo skoraj vedno eksplodirali. 9. Pošteni in marljivi policisti so ustreljeni tri dni pred penzijo. 10. Šef policije bo vedno suspendiral svojega najboljšega detektiva ali mu dal 48 ur, da reši primer. 11. Ventilacijski sistem zgradbe je vedno najboljši kraj za skritje. Nihče nikoli ne bo pomisli, da bi vas tam iskal. Poleg tega boste lahko prišli do katerega koli prostora v objektu. 12. Ko plačujete za taksi, vam nikoli ni potrebno pogledati v denarnico, samo odprite jo, naključno zgrabite šop bankovcev in jih dajte taksistu. To bo namreč vedno točen znesek. 13. Ko boste želeli napolniti orožje, boste vedno imeli dovolj streliva, tudi če je predhodno niste vzeli s seboj. 14. Če vidite veliko stekla, pričakujte, da bo v kratkem nekdo priletel skozi. 15. Vedno je mogoče parkirati točno izpred stavbe, v katero ste namenjeni, četudi je ta v samem središču večmilijonskega mesta.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.