Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

1. Na za?etku te debele bukle je kratek barvni povzetek najnujne?ega, potem pa kazalo kjer hitro sko?i? kamorkoli. Ne grize ;)

 

2. Ne. Na vseh pi?e "Japonska", tudi tistih s tovarne v Mehki. Dr?avo izdelave vidi? po VIN ?tevilki - mehi?ke se za?nejo s 3, japonske z J.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Na za?etku te debele bukle je kratek barvni povzetek najnujne?ega, potem pa kazalo kjer hitro sko?i? kamorkoli. Ne grize ;)

 

2. Ne. Na vseh pi?e "Japonska", tudi tistih s tovarne v Mehki. Dr?avo izdelave vidi? po VIN ?tevilki - mehi?ke se za?nejo s 3, japonske z J.

1. Oprosti, ne razumem tvojega odgovora. Govori? o debeli bukli v pdf datoteki, ki sem si jo pred ?asom s tega foruma potegnil na ra?unalnik ali si to debelo buklo dobil v fizi?ni obliki od prodajalca, ko si kupil avto? Meni so namre? dali samo "kratka navodila".

 

2. Moja se za?ne s 3M. In kolikor sem se uspel v zadnjih tednih prebiti ?ez vseh 100+ strani tele teme tudi od vseh vas. Torej so vse evropske mazde uvo?ene iz Viva Mexico?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Oprosti, ne razumem tvojega odgovora. Govori? o debeli bukli v pdf datoteki, ki sem si jo pred ?asom s tega foruma potegnil na ra?unalnik ali si to debelo buklo dobil v fizi?ni obliki od prodajalca, ko si kupil avto? Meni so namre? dali samo "kratka navodila".

 

Aaa sori. Ja jaz sem dobil debelo 700 stransko bukvo v mapci ki je zasedla ve?ino sovoznikovega predala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ?e jaz mojo predstavim. Kupil sem jo na Celov?ki pri g. Marini?u, ki je bil zelo prijazen, dokler nisem kupil avta in ga odpeljal. Zdaj pa se mi ne da ve? odgovarjati na moje maile. Zanimivo...

Je testna 2.0 120km s takumi opremo za 18.000?. Odlo?il sem se ?e za komplet originalnih Mazda alu plati?? 16' in zimske sava eskimo za akcijsko ceno 685?.

Dobil sem jo v uporabo okrog Bo?i?a, prepis smo naredili 1.2.

Zaenkrat ima ?ele 5.000km, povpre?na poraba 7.3l, ob prevzemu 7.4l. 10 let sem vozil dizla in se bom moral malo privaditi spet na bencinarja ter ob?asno malo "spucati ventile" z mnogo kasnej?im prestavljanjem kot pri dizlu.

Koliko je ?e zdrava zgornja meja obratov, 6.500?

Prilagam v?eraj?njo slikico.

post-10051-0-06555100-1518477823_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

 

Ima ?e kdo te?ave pri M3 2017 z "?ri?ki". Meni desna vrata ropotajo oz. brnijo kot da imam 10 let star avto :o Za?el se je pa cca 1 mesec nazaj  :ne vem: Najbolj se opazi pri radiju. Imam Bose ozvo?enje vendar imam vse nastavitve na "nuli" torej ni? dodanega basa ipd. Pojavi se ?e ?e imam radio na 8,9... Pa nikol nism "na?igal". ?e sovoznik nasloni nogo na vrata je potem OK.

 

A se da to kako uveljavljat v garanciji? res je mote?e...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

 

Ima ?e kdo te?ave pri M3 2017 z "?ri?ki". Meni desna vrata ropotajo oz. brnijo kot da imam 10 let star avto :o Za?el se je pa cca 1 mesec nazaj  :ne vem: Najbolj se opazi pri radiju. Imam Bose ozvo?enje vendar imam vse nastavitve na "nuli" torej ni? dodanega basa ipd. Pojavi se ?e ?e imam radio na 8,9... Pa nikol nism "na?igal". ?e sovoznik nasloni nogo na vrata je potem OK.

 

A se da to kako uveljavljat v garanciji? res je mote?e...

?e ima? avto v garanciji obvezno na servis in jim te?it, doklerstvari ne popravijo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ni potrebno te?it. Samo na servisu omeni in ?ri?ka morajo uloviti. Tudi jaz sem ga imel in opravili so kar velik poseg, da so ga ulovili. Vse pod garancijo.

Odvisno od servisa... tukaj pri nas mora? malo zate?it, da se ustra?ijo. In potem naredijo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes odkril, da Mazda3 Revolution letnik 2017 nima opozorila za manjko teko?ine za pranje vetrobranskega stekla. Starej?i modeli bi-xsenon s pranjem lu?i naj bi to imeli, novi LED pa ne ve?. Malce negativno presene?en. Ali kdo pozna to oz. ve, ?e se da to "dodati"?

 

LP,

Matej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes odkril, da Mazda3 Revolution letnik 2017 nima opozorila za manjko teko?ine za pranje vetrobranskega stekla. Starej?i modeli bi-xsenon s pranjem lu?i naj bi to imeli, novi LED pa ne ve?. Malce negativno presene?en. Ali kdo pozna to oz. ve, ?e se da to "dodati"?

 

LP,

Matej

Joj se obremenjujete z malenkostmi. Ko zmanjka pa? nato?i? in je zadeva re?ena.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko te potola?im, da na moji 2016 je to opozorilo, ampak prav ni? ne pomaga, ker vseeno vsaki? ?akam da neha ?pricat (prav danes zjutraj)  :vskalo:

pa saj to je namen, da je ?e toliko da ne bo zmanjkalo, a je ?as da napolni?. A bi rad da ti v teli sne?ni brozgi in soljo med vo?njo zmanjka?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.