Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

To je pa tudi veliko ?e si dal vse svoje pa za 1uro dela 120 ?! Pri Evro servisu je z materialom 100?, ?e jim zaupa?, ker garancija menda ostane po zakonu. Prvega imam zastonj na 20k potem bom pa malo potipal kako in kaj? Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa tudi veliko ?e si dal vse svoje pa za 1uro dela 120 ?! Pri Evro servisu je z materialom 100?, ?e jim zaupa?, ker garancija menda ostane po zakonu. Prvega imam zastonj na 20k potem bom pa malo potipal kako in kaj? Lp

Gleda na to kak?ne zneske tu berem, to ni veliko, ker so mi ra?unali 2 uri dela. Je pa ?e vedno malo glede na ostale, ker sem za ves ORIGINAL material dal 60eur.

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi so se meni zlagali pri A cosmos ?i?ka. Rekli so mi, da bi izgubil garancijo, ?e bi prinesel svoje olje.

Pa pri njih sem kupil M3 in ?e s 50% popustom je bil prvi servis drag.

Pozdravljeni,

 

kak?ne zneske vi to pi?ete, kot da bi mercedeza peljali na servis:)...jaz sem dal za prvi servis na Interclasu s svojim oljem 127eur, sedaj drugi servis pa pri Kolmani? in Dokl v MS 113eur s svojim oljem in 3 filtri. Menjal so mi ?e zavorno teko?ino, druga?e bi ?e to svoje prinesel in bi bilo cca 90eur.

?e vse skup se?teje? te stane 2.servis nekje 180eur, vse kar je ve? kot 200eur je ?isti nateg.

 

Izrecno zahtevajte svoj material ko se naro?ate, saj tukaj najve? zaslu?ijo:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi so se meni zlagali pri A cosmos ?i?ka. Rekli so mi, da bi izgubil garancijo, ?e bi prinesel svoje olje.

Pa pri njih sem kupil M3 in ?e s 50% popustom je bil prvi servis drag.

Pojdi drugam saj ga ima? blizu!(Interclas) sobolj?i in cenej?i. Vsaj tako vsi pravijo. Jaz nimam te sre?e. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi so se meni zlagali pri A cosmos ?i?ka. Rekli so mi, da bi izgubil garancijo, ?e bi prinesel svoje olje.

Pa pri njih sem kupil M3 in ?e s 50% popustom je bil prvi servis drag.

Seveda so se ti zlagali. Pejdi na Interclas in zahtevaj g. Sandija, on je zelo vredu in ustre?ljiv.

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Katere zavorne plo??ice mi priporo?ate? Vzel bom sprednje in zadnje

https://www.rezervniavtodeli24.si/mazda-deli/3-bm/21146/10130/zavorna_obloga

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kateri strani jih kupuje?? Ali moram biti pozoren, ?e imam avtomatsko ro?no zavoro, je kje kaka fora?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

Sem lastnik mazde 3 SP G120 Takumi (L:01.2019)

Moti me, da avto nima rezervne pnevmatike, ampak ima le kompresor?ek in polnilo.

Glede na to, da se velikokrat odpravim v hribe bi mi bolj pri?la prav rezervna guma.

Jo mogo?e kdo od vas prodaja oz. kje bi se dalo to najceneje dobiti?

Pa tudi, ?e ustreza za vse Mazde 3 od letnika 2013 naprej?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ate ali textar.

Evo sem na?el...bom vzel TEXTAR...samo ?e info glede avtomatske ro?ne? Moram kaj paziti ali ni va?no? Hvala za pomo?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

Sem lastnik mazde 3 SP G120 Takumi (L:01.2019)

Moti me, da avto nima rezervne pnevmatike, ampak ima le kompresor?ek in polnilo.

Glede na to, da se velikokrat odpravim v hribe bi mi bolj pri?la prav rezervna guma.

Jo mogo?e kdo od vas prodaja oz. kje bi se dalo to najceneje dobiti?

Pa tudi, ?e ustreza za vse Mazde 3 od letnika 2013 naprej?

Lepo pozdravljen na MAZDA forumu,sii pa verjetno ujel zadnjo trojko tretje generacije? Zaenkrat ti ne morem pomagat glede rezerve,lahko jo kupi? kot obi?ajno,kjer prodajajo felge in pnevmatike. Jaz je tudi nimam in jo tudi ne rabim ?eprav tudi jaz hodim v hribe. Do tam kamor gre tak avto ne bo? imel gumidefekta,da bi toliko presekal gumo,da nebi mogel uporabiti kompleta! Jaz ga nisem imel najmanj 25-30let. No pa vseeno sre?o vo?no z Mazdico,kak?o sliko prilepi.... Zoom zoom
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

Sem lastnik mazde 3 SP G120 Takumi (L:01.2019)

Moti me, da avto nima rezervne pnevmatike, ampak ima le kompresor?ek in polnilo.

Glede na to, da se velikokrat odpravim v hribe bi mi bolj pri?la prav rezervna guma.

Jo mogo?e kdo od vas prodaja oz. kje bi se dalo to najceneje dobiti?

Pa tudi, ?e ustreza za vse Mazde 3 od letnika 2013 naprej?

 

Jaz sem svojo rezervo ?al prodal ravno prej?nji teden. Poglej po bolhi oz. avto.net, relativno te?ko jih je dobiti. Zna biti pa zlata vredna, ?e preseka? gumo na robniku recimo, avto pa bi bil sicer ?e vozen...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Jaz sem narediu ?e cca. 20 km, ko mi je kazalo 0 km pa sem potem tankal 43l. Narediu sem pa 685 km. Se pravi 700 km bi naredu z lahkoto.

 

Bencinske ?rpalke v modernih avtomobilih so locirane neposredno v rezervoarju in potrebujejo vi?ek bencina, zato da hladi in ma?e ?rpalko. V navodilih (ki si o?itno nisi prebral) pi?e, da priporo?ajo, da je rezervoar vedno vsaj 1/4 poln. Stro?ek popravila pokvarjene bencinske ?rpalke (+razdiranje rerovarja) je verjetno >500?. Mo?nost, da si pumpo ?e po?kodoval seveda obstaja. Poleg tega ob popolno izpraznjenemu rezervoarju v sistem potencialno potegene ?e kak?ne ne?isto?e in je ?koda ?e ve?ja. Naredi si prosim uslugo in preberi navodila za uporabo vozila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.