Skoči na vsebino

Mazda CX 3


ppresing

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni. A je imel kdo iste tezave, po letu in pol se mi je obrabil volanski obroc. Na zgornji strani cirka 5 cm se je odluscil zgornji sloj.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Omeni na servisu... in verjetno se bo dalo kaj dogovorit, da ga zamenjajo... Jaz sem pri prvi sestici imel tako rocico menjalnika, kjer se je usnje in tisti kromiran pokrovcek obrabil... pa so zamenjali pod garancijo ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po letu in pol to ne bi smelo biti niti vprasanje. Meni so po pol leta menjali usnjeno prevleko na zicu 6ke.

 

Ne vem a so materiali slabsi al kako?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam te mazde so mele leder. Nove je pa vse nekaj prevleceno ...suad ma tudi pred 200k volan kot nov

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to mi je hecno - letnik 2008, 250kkm pa se na?eloma le po volanu vidi, da je malo bolj gladek a nikjer niti pribil?no preguljen, tukaj pa berem, da so cela jajca pri skoraj novih.

Ni mi jasno, kaj tukaj nekaj ?parajo na materijalu.Samo slabo reklamo si delajo zaradi par deset evrov prihranka.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodelavec in na octaviji tudi ro?ico menjalnika znucano. Avto 2 leti, 35000 km.

 

Poslano z mojega Nexus 5X z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to mi je hecno - letnik 2008, 250kkm pa se na?eloma le po volanu vidi, da je malo bolj gladek a nikjer niti pribil?no preguljen, tukaj pa berem, da so cela jajca pri skoraj novih.

Pri meni je volan tudi, skoraj ko nov. Ampak menjalna ro?ka pa je po?teno oguljena oz je leder ?e preriban. Prej?nji lastnik ga je v glavnem po mestu vozil, mogo?e zato.

A ve kdo kolko stane nov leder na ro?ici?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Vozimo 4 mesece staro CX3 oprema challenge. Ta oprema ima klasicne lu?i. Imam ob?utek, da kratke lu?i zelo slabo svetijo.

Prosim za nasvet katere ?arnice naj kupim, da bo vidno bolj?a svetilnost. V naprej hvala za priporo?ila.

malo dvigni lu?i al pa obri?i ?aromete ?e so kaj umazani. vse kar bo? kupil ne bo kaj bolj?e pa ?e crknle bodo prej kot te tovarni?ke. jz po 4 letih nisem zamenjal ?arnice...

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pozdravljeni,

Od v?eraj lastnik nove Mazde CX 3 ( Challenge - bencinar 2.0), prvi japonski avto po 5 nem?kih in 3 italijanskih pa bomo vidli kako in kaj, zaenkrat izredno zadovljen...

lp Primo?

Dobrodo?el med "japonce".Sem prepri?an, da ti bo Mazda super slu?ila ves ?as, kot ve?ini izmed nas.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Pozdrav vsem!

 

Mogo?e kdo ve zakaj v konfiguratorju ni izbire AWD-ja?

 

Lp,

 

Jure

V ceniku je... ampak je mozno sele pri opremi Revolution ali Revolution Top... pa pri bencinskih samo pri mocnejsem G150...

 

https://www.mazda.si/assets/slovenia/Pricelist/Mazda-Cenik_mar2017_210x297-Dealerji.pdf?epslanguage=en

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksnih hudih popustov v evrih ne pricakuj... ce ze, potem v obliki kaksnih dodatkov... To ni Renault ali Opel, kjer se prodajajo popusti... ;) ... Se bo pa pomoje treba glede tega oglasiti v kaksnem salonu in probat ?barantat? ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.