Skoči na vsebino

Mobilna telefonija


jures

Priporočeno sporočilo

Vidim da imaš fetiš na hitro polnjenje.

@skritikrt ne mi zamerit 😉

 

Jaz sem s Samsungi zelo zadovoljen. Pred tem sem bil tudi s HTC-ji.

Pri meni imajo tudi velik plus, ker ni lastnik kitajc in ker ni narejem tam.

 

Drugače pa verjamem, da bo "čao mi" dobro služil, so se kar popravli od problematičnih začetkov.

Pa samo, da ni sin na S22, ker tisti imajo vibro zanič, celo imitira zvok vibre po zvočnikih.

pred 5 urami je Janez007 napisal:

 

Sebi top orodje, ženi pa tole ... 😢 😜

 

Glede na stanje domače tehnike bi ji pasalo kaj bolj enostavnega. 😃 

image.png

Glede na to kak rad naštudira in skonfigura zadeve jabuk ni za njega.

Popravljeno od godlike
  • Haha 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je godlike napisal:

Vidim da imaš fetiš na hitro polnjenje.

@skritikrt ne mi zamerit 😉

 

Jaz sem s Samsungi zelo zadovoljen. Pred tem sem bil tudi s HTC-ji.

Pri meni imajo tudi velik plus, ker ni lastnik kitajc in ker ni narejem tam.

 

Drugače pa verjamem, da bo "čao mi" dobro služil, so se kar popravli od problematičnih začetkov.

Pa samo, da ni sin na S22, ker tisti imajo vibro zanič, celo imitira zvok vibre po zvočnikih.

Glede na to kak rad naštudira in skonfigura zadeve jabuk ni za njega.

Tole me res zanima kaj pomeni 120 W polnjenja v praksi. Kaj so pogruntali Kitajci, da se baterija pretirano ne segreva??? Recimo običajni polnilci polnijo cca 2 A pri 5 V, to pomeni z 10 W. 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo mogoče komu zanimivo...novi 120W GAN polnilec (priložen pri Redmi Note 12Pro Plus 5G) vs. klasičen 120W vs. 65W-dvojni GAN polnilec.

Tudi pri teži je "shujšal"....mogoče najbolj nazorna pa je primerjava velikosti z klasičnim 30W Xiaomi polnilcem😳

IMG_20231106_213749.jpg

IMG_20231106_213826.jpg

IMG_20231106_214029.jpg

IMG_20231106_214037.jpg

IMG_20231106_214053.jpg

IMG_20231106_214137.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Hej. Mika me predčasno upokojiti Žaomi telefon. Frend mi je priporočil One plus. Ima kdo izkušnje s tem modelom, ki se mi zdi precej dober nakup? :)

Screenshot_2023-12-10-19-24-53-754_com.android.chrome.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Z M A J napisal:

Hej. Mika me predčasno upokojiti Žaomi telefon. Frend mi je priporočil One plus. Ima kdo izkušnje s tem modelom, ki se mi zdi precej dober nakup? :)

 

Kateri Xiaomi pa imaš?

Mogoče daš samo drug ROM gor in boš dobil nov telefon. 😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je dvorjan napisal:

Kateri Xiaomi pa imaš?

Mogoče daš samo drug ROM gor in boš dobil nov telefon. 😃

Redmi 9T

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fotoaparat mi je največja groza, kao 48MP, a fotke hujše od tistih s krompirjem. Megleno, nerazločno, skratka vedno sem v strahu kaj bom potem videl na monitorju, glede na dosedanje izkušnje.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Z M A J napisal:

Fotoaparat mi je največja groza, kao 48MP, a fotke hujše od tistih s krompirjem. Megleno, nerazločno, skratka vedno sem v strahu kaj bom potem videl na monitorju, glede na dosedanje izkušnje.

 

To. Jest imam Poco x4 pro, slike katastrofa, 108MP ima, ampak se ne da AI na kameri izklopt, in pol kr on hoce nekej popravljat, in na čase pridejo vn slike kt da so dejansko AI generirane. Drugač telefon ni slab, samo to "popravljanje" slik me tolk moti, da ga bom verjetno kr kmal menjov

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Matick napisal:

 

To. Jest imam Poco x4 pro, slike katastrofa, 108MP ima, ampak se ne da AI na kameri izklopt, in pol kr on hoce nekej popravljat, in na čase pridejo vn slike kt da so dejansko AI generirane. Drugač telefon ni slab, samo to "popravljanje" slik me tolk moti, da ga bom verjetno kr kmal menjov

Potem veš kako se počutim. Npr. da sem na neki res lepi lokaciji, v dobri družbi in potem kdo bo slikal, jaz samo skrijem revščino, ker da me kdo potem napizdi kot zajca, kakšen so to fotke. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Z M A J napisal:

Potem veš kako se počutim. Npr. da sem na neki res lepi lokaciji, v dobri družbi in potem kdo bo slikal, jaz samo skrijem revščino, ker da me kdo potem napizdi kot zajca, kakšen so to fotke. :(

 

Sem na istem. K sreči ima moja samsunga, pa večinoma ona leta naokoli s telefonom in slika

  • Haha 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Matick napisal:

 

To. Jest imam Poco x4 pro, slike katastrofa, 108MP ima, ampak se ne da AI na kameri izklopt, in pol kr on hoce nekej popravljat, in na čase pridejo vn slike kt da so dejansko AI generirane. Drugač telefon ni slab, samo to "popravljanje" slik me tolk moti, da ga bom verjetno kr kmal menjov

Poskusi namestiti kak drug program za zajemanje fotografij. Sicer ne poznam konkretnega telefona, ampak po vsej verjetnosti ti AI izvede sama aplikacija, ki jo uporabljaš za fotografiranje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Matick napisal:

 

To. Jest imam Poco x4 pro, slike katastrofa, 108MP ima, ampak se ne da AI na kameri izklopt, in pol kr on hoce nekej popravljat, in na čase pridejo vn slike kt da so dejansko AI generirane. Drugač telefon ni slab, samo to "popravljanje" slik me tolk moti, da ga bom verjetno kr kmal menjov

POCO F5 pro 12/256 dela dobre ali boljše fotke od Samsunga A 54....👌👍Telefon je pa bomba za 450€....👍😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je kacnje napisal:

Poskusi namestiti kak drug program za zajemanje fotografij. Sicer ne poznam konkretnega telefona, ampak po vsej verjetnosti ti AI izvede sama aplikacija, ki jo uporabljaš za fotografiranje.

Točno tako.

 

Namesti drugo aplikacijo za slikanje in na netu poišči profile prav za svoj model telefona. Bo razlika kot noč pa dan. Zato pa jaz še nisem upokojil svojega Xiaomija, pa ga imam od 2020 ... Isto 108 MP senzor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je dvorjan napisal:

Točno tako.

 

Namesti drugo aplikacijo za slikanje in na netu poišči profile prav za svoj model telefona. Bo razlika kot noč pa dan. Zato pa jaz še nisem upokojil svojega Xiaomija, pa ga imam od 2020 ... Isto 108 MP senzor.

 

Kero aplikacijo pa maš ti gor?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Matick napisal:

 

Kero aplikacijo pa maš ti gor?

LMC 8.4

 

Drugače pa sta mi zelo všeč tudi "portani" Leica Camera in Google Camera (GCAM) z ustreznimi profili.

Pa še kar nekaj drugih sem sprobal - vsaka ima svoje pluse in minuse.

Štos pri nekaterih Xiaomi telefonih je tudi to, da kljub temu, da imajo enako ime, lahko vključujejo različne leče ipd. Ampak, zato pa mojstri pripravijo različne profile zanje ... ampak, to naj ostane za "nadaljevalni tečaj". 😃

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nas boš lahko že v soboto malo podučil in izobrazil. (Preden Žaomi pristane v smeteh, hehe). :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.