Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Zelo ?udno, da niso strokovnjaki napisali - vsi vozniki so imeli veljavno vinjeto...

 

zelo pomembno za nesre?o....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo ?udno, da niso strokovnjaki napisali - vsi vozniki so imeli veljavno vinjeto...

 

zelo pomembno za nesre?o....

 

Jures Pst... :angry: Ne jim sugerirat :blush:

 

O fak, potem je zame bolje, da se nikomur ne umikam, da mi verjamejo, da je nekdo priletel vame? Pa ?e vedno bi mi naprtili krivdo. :vskalo:

 

V bistvu je tako, ?al. ?e si se umaknil in ni nobenih pri? si ?al kriv sam pa ne glede kako butasto zveni. Je pa pa? to posledica nepo?tenosti ljudi, ki so v preteklosti leteli ven s ceste in so nato lagali, da so se nekomu umikali - recimo en tek bolj znan primer je bil Zmago Jelin?i?, ki se je takrat zlagal kot je bil dolg in ?irok.

 

Re?itev: kasko zavarovanje ali pa da proba? tistega podrsat samo po boku, da se vsaj vidi dotik dveh vozil. Tole zadnje je pa? na meji varnosti ampak ti je edina re?itev, ?e nima? kaska. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures Pst... :angry: Ne jim sugerirat :blush:

V bistvu je tako, ?al. ?e si se umaknil in ni nobenih pri? si ?al kriv sam pa ne glede kako butasto zveni. Je pa pa? to posledica nepo?tenosti ljudi, ki so v preteklosti leteli ven s ceste in so nato lagali, da so se nekomu umikali - recimo en tek bolj znan primer je bil Zmago Jelin?i?, ki se je takrat zlagal kot je bil dolg in ?irok.

 

Re?itev: kasko zavarovanje ali pa da proba? tistega podrsat samo po boku, da se vsaj vidi dotik dveh vozil. Tole zadnje je pa? na meji varnosti ampak ti je edina re?itev, ?e nima? kaska. :(

 

ja pa edina re?itev ?e no?e? dobit ?e kazni za ogro?anje varnosti in "reckless driving" <_<

500e je dobu od sodnika... je pa mel kasko sicer, tako da so vsaj avto naredili skup.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Fak kaj se vse ?ez Slovenijo vozi....

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/romuns...i-pretezak.html

 

NA koncu pa neprilagojena hitrost ko zaspi in zapelje s ceste

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je dons v zraku, da je tok nesre?? So na radiju rekli, da bi lahko dons kar se ti?e prometnih informacij ozna?ili kar "bum bum" dan.

Sem bila lih na Rudniku in na sredini parkiri??a med Supernovo in Leclercom kre? Mazde 6 in X5-ke. Mazda ?ist razbit sprednji del. WTF?!?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je dons v zraku, da je tok nesre?? So na radiju rekli, da bi lahko dons kar se ti?e prometnih informacij ozna?ili kar "bum bum" dan.

Sem bila lih na Rudniku in na sredini parkiri??a med Supernovo in Leclercom kre? Mazde 6 in X5-ke. Mazda ?ist razbit sprednji del. WTF?!?!

 

Pr men je blo kontra. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglejte poglejte, tale, ?e skoraj dve leti stara tema, ki sem jo jaz za?el, je ?e kar aktualna.

Zdaj sem ?el gledat za?etek te debate. Res zanimivo. Jaz v temi opi?em tragi?ni dogodek, ki sem ga do?ivel na cesti, potem pa tukaj?nji, nad vse popularni model Boss, ?e na samem ?tartu s svojim prvim javljanjem v tej temi, zaserje, zagnoji in pokozla celotno sceno. Zakaj le? Kaj sem takega napisal? In usuje se plaz napadov name. Res ne vem zakaj in res zanimivo da ste potem na osnovi tega mojega posta, ki trka na vest divjakom, celo izglasovasli moj odhod in pregon iz tega foruma. Dejte prosim si za hec prebrat par za?etnih postov in presodite, ?e ste zmo?ni presodit, zakaj sem bil diskvalificiran iz tega foruma!

Neb rad pogreval stare ?upe, da ne boste spet sko?iji vame, le zanimiva reakcija nekaterih od vas se mi zdi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro jutro. :vino:

Pa ne se dons pregovarjat, ker me boli glava v slu?bo sem skor"zamudu"(v?eraj je kolega dubu 1 otroka, pol vsi vemo kako to gre :danzoman: ), sonce mi je nabijalo direkt v ksiht, peljal sem se XX preko omejitev(izven naselja), za kar so se zimaki izkazali bolj na meji. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro jutro. :vino:

Pa ne se dons pregovarjat, ker me boli glava v slu?bo sem skor"zamudu"(v?eraj je kolega dubu 1 otroka, pol vsi vemo kako to gre :danzoman: ), sonce mi je nabijalo direkt v ksiht, peljal sem se XX preko omejitev(izven naselja), za kar so se zimaki izkazali bolj na meji. :blush:

 

Pobje, a ob tej uri se vi ?e zmeraj z "dobro jutro" pozdravljate? Pr nas na dolenjskem je ?e orenk dan.

Hmmm, a po doma?em malinavcu tud glava boli?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pobje, a ob tej uri se vi ?e zmeraj z "dobro jutro" pozdravljate? Pr nas na dolenjskem je ?e orenk dan.

Hmmm, a po doma?em malinavcu tud glava boli?

 

Bolet me za?ne ko preberem-vidim raznorazne bedarije ki jih preberem v cajtngih in na internetu, ko vsi kradejo delajo pizdarije, nafukajo pa vdno tiste male ribe za par ?, miljoni pa kar izginjajo.

 

Skratka ?e velik fu?am me bod pr mir pustil, ?e bom samo ob?asno pol sem v nevarnosti.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglejte poglejte, tale, ?e skoraj dve leti stara tema, ki sem jo jaz za?el, je ?e kar aktualna.

Zdaj sem ?el gledat za?etek te debate. Res zanimivo. Jaz v temi opi?em tragi?ni dogodek, ki sem ga do?ivel na cesti, potem pa tukaj?nji, nad vse popularni model Boss, ?e na samem ?tartu s svojim prvim javljanjem v tej temi, zaserje, zagnoji in pokozla celotno sceno. Zakaj le? Kaj sem takega napisal? In usuje se plaz napadov name. Res ne vem zakaj in res zanimivo da ste potem na osnovi tega mojega posta, ki trka na vest divjakom, celo izglasovasli moj odhod in pregon iz tega foruma. Dejte prosim si za hec prebrat par za?etnih postov in presodite, ?e ste zmo?ni presodit, zakaj sem bil diskvalificiran iz tega foruma!

Neb rad pogreval stare ?upe, da ne boste spet sko?iji vame, le zanimiva reakcija nekaterih od vas se mi zdi.

 

bogi... a ve?, da se mi kr smili?. Se strinjam vsi drugi smo krivi oziroma verjetno jaz ?e najve?. :hudicek:

 

 

 

aja, pa spet po stari navadi nisi odgovoril oziroma napisal kak?no je tvoje mnenje o tistih posnetkih iz Rusije.

 

Ve? tam so ?e ve?ji "heroji" kot na Dolenjskem... tam pijejo vodko v takih koli?inah kot Dolenjci cvi?ek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja, pa spet po stari navadi nisi odgovoril oziroma napisal kak?no je tvoje mnenje o tistih posnetkih iz Rusije.

 

Ve? tam so ?e ve?ji "heroji" kot na Dolenjskem... tam pijejo vodko v takih koli?inah kot Dolenjci cvi?ek.

 

Mi ne odpre tistega film?ka, ker nimam in?taliranga program?ka.

Sicer pa samo v razmislek... Skandinavci so znani pijanci. ?e najraje ?gejo kask?ne ?gane pija?e. Pijejo ko smuki. Finci, Norve?ani in ?vedi pa sploh. Pa vendar vsi vemo, da je v skandinavskih dr?avah najmanj nesre?. Imajo pa v ve?ini skandinavskih de?el ni?je hitrostne omejitve kot pri nas. In skandinavci se na splo?no kar solidno dr?ijo teh omejitev. Vem da boste zdaj za?eli protestirat in nakladat, ?e? ni res, jaz sem pa na ?vedskem vidu divjaka, ki je divjal itd....ampak dejstva so taka.

Pilo se je od nekdaj in zmeraj se bo pilo. Pa ?e se ti in Kresalka na glavo postavita. Pijan?evanje je tudi kontra efekt splo?nih stresnih situacij, splo?ne bede in rev??ine v dr?avi. Ve? kot bo stresov (dana?nje slu?be so postale zelo stresne) ve? kot bo bede in rev??ine itd...ve? bo pijan?evanja.

Tako je to dragi Boss-anc.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ti si itak najve?ji divjak na tem forumu,..kaj ti ?e ni jasno? :P

 

Ma dobr, to smo itak ?e ugotovili... kle nimam kej, sem se pa? moral navadit na to dejstvo. Ampak zdej k sem se sprijaznil z resnico pa pa? ?e tolk la?je divjam naokrog - hvala Lojzu, da me je razsvetlil v tej smeri in me iz prikritega divjaka spremenil v pravega divjaka. zdejle se po?utim ?ele kot dec. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dobr, to smo itak ?e ugotovili... kle nimam kej, sem se pa? moral navadit na to dejstvo. Ampak zdej k sem se sprijaznil z resnico pa pa? ?e tolk la?je divjam naokrog - hvala Lojzu, da me je razsvetlil v tej smeri in me iz prikritega divjaka spremenil v pravega divjaka. zdejle se po?utim ?ele kot dec. :hudicek:

 

 

Odli?no,..pol bo? pridivjal v soboto, skupi s ?e isto znanim divjakom Yavaryom in Boj?om? :)

 

Samo pomisl kako boste ?ele divjal po cestah, ko boste mel take koli?ine cukra v krvi :D

Pa ?e dobr, da je na? izvoz pred cestnino Torovo, da vsaj kazni ne bojo problem :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi ne odpre tistega film?ka, ker nimam in?taliranga program?ka.

Sicer pa samo v razmislek... Skandinavci so znani pijanci. ?e najraje ?gejo kask?ne ?gane pija?e. Pijejo ko smuki. Finci, Norve?ani in ?vedi pa sploh. Pa vendar vsi vemo, da je v skandinavskih dr?avah najmanj nesre?. Imajo pa v ve?ini skandinavskih de?el ni?je hitrostne omejitve kot pri nas. In skandinavci se na splo?no kar solidno dr?ijo teh omejitev. Vem da boste zdaj za?eli protestirat in nakladat, ?e? ni res, jaz sem pa na ?vedskem vidu divjaka, ki je divjal itd....ampak dejstva so taka.

Pilo se je od nekdaj in zmeraj se bo pilo. Pa ?e se ti in Kresalka na glavo postavita. Pijan?evanje je tudi kontra efekt splo?nih stresnih situacij, splo?ne bede in rev??ine v dr?avi. Ve? kot bo stresov (dana?nje slu?be so postale zelo stresne) ve? kot bo bede in rev??ine itd...ve? bo pijan?evanja.

Tako je to dragi Boss-anec.

 

Ampak to te pa ne razumem zakaj ima? dvojna merila. Se pravi popolnoma razume? in celo podpira?, da stres ljudje "zdravijo" z alkoholom, ki neredko zaide tudi za volan, Bossancu pa ne dovoli?, da bi taisti stres "zdravil" z 20km/h prehitro vo?njo skozi AC mitnice. Zakaj Lojz si tako hinavsko dvoli?en... a pravila o hitrosti je treba spo?tovat do pi?ice natan?no (?etudi nimajo nobene veze z varnostjo) pri alkotu pa to ni potrebno, ker je to pa? del kulture in se lahko malo zami?i celo na obe o?i. :ne vem:

 

 

 

Odli?no,..pol bo? pridivjal v soboto, skupi s ?e isto znanim divjakom Yavaryom in Boj?om? :)

 

Samo pomisl kako boste ?ele divjal po cestah, ko boste mel take koli?ine cukra v krvi :D

Pa ?e dobr, da je na? izvoz pred cestnino Torovo, da vsaj kazni ne bojo problem :)

 

Bom pridivjal :P

 

 

Ampak neki mi ni jasno ... tak divjak k sem pa sem z gumami naredu ?e 50.000km pa ?e vedno imajo 4mm profila :ne vem: Kako je to sploh mo?no, ?e sem tak norc na cesti - kle neki ne ?tima :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak to te pa ne razumem zakaj ima? dvojna merila. Se pravi popolnoma razume? in celo podpira?, da stres ljudje "zdravijo" z alkoholom, ki neredko zaide tudi za volan, Bossancu pa ne dovoli?, da bi taisti stres "zdravil" z 20km/h prehitro vo?njo skozi AC mitnice. Zakaj Lojz si tako hinavsko dvoli?en... a pravila o hitrosti je treba spo?tovat do pi?ice natan?no (?etudi nimajo nobene veze z varnostjo) pri alkotu pa to ni potrebno, ker je to pa? del kulture in se lahko malo zami?i celo na obe o?i. :ne vem:

Bom pridivjal :P

:

 

Ne majster, ni res. Ne podpiram tega. Kje sem napisal da podpiram pijan?evanje? Samo dejstva sem ti predstavil, ampak tvoj procesor to ne skonta. Ve?, ?e nekaj zastopi?, to ne pomeni da to tudi podpira?.

Tud tebe zastopim, da zaradi svojih kompleksov, ki jih ima? kot ka?e vse polno, potem te komplekse zdravi? na cesti, zato divja? in zganja? pizdarije po cest. Zastopim, ampak podpiram te pa ne pri teh pizdarijah. Kapi??

Primer pijanih skandinavcev sem navedu zato, ?e bo? ti mogo?e po kak?nem ?udnem slu?aju celo skapiral, da tvoja teorija, ki jo skoz ploza?, ?e zdale? ne dr?i. Navedu sem ti prakti?en primer, kjer tvoja teorija pade na celi ?rti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz s kom bi se raje peljal? Z mano, ki si me dolo?il za divjaka, ?eprav sploh me nisi v ?ivo videl ne tako ne za volanom al pa z nekom, ki ima recimo minimalno ?ez omejitev alkota v krvi pa ga ravno tako ne pozna?. Glej tretje mo?nosti nima? - pe? bo? hodil drugi? po vinogradu sam zdej pa nujno rabi? prevoz - koga bo? izbral?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.