Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

V?eraj sem bil na ogledu te, ker mi je zelo blizu http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11045260&display=Mazda Mazda6 Sport CD140 GT - 1. LASTNIK...

Ima recimo xenon in nima gretje sede?ev. Pa 2,0 je ?e motor. Druga?e pa ni slaba. Od ?enske prve lastnice.

 

Tole ni GT oprema, ampak je TS+. Od tvojih ?elja nima edino gretja sede?ev. Ampak roko na srce...na neusnjenih sede?ih gretja ne rabi?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, dobro to ni nekaj extra. A nima katjaa tut ?ibedah v avtu? 

 

Kolikor vem, Katjina sestica nima stresnega okna >> http://www.mazda-si.net/topic/12314-mazda6-sport-combi-cd180-gta/

 

post-8021-0-99366000-1410549701_thumb.jp

 

Ima pa vse drugo :) 

Tole ni GT oprema, ampak je TS+. Od tvojih ?elja nima edino gretja sede?ev. Ampak roko na srce...na neusnjenih sede?ih gretja ne rabi?.

 

 

Tale res ni GT... ker GT se ni dalo dobiti brez usnja ... Verjetno bo res TX Plus ...  

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest bi pa imel sibedah... Ampak ni bilo moznosti... Upam, da bo pri naslednji menjavi :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uglavnem kupovala se bo letnik 2011 sport combi (pogojno 2010 ?e se ne dobi oemenjene) 2,2d 129 vrancev pod havbo in xenon obvezno. Barva na?eloma vsaka dobra razen ?rne se izogibam nekak. Ampak vse je enkrat prvi? ;)

 

Kdaj? Ne vem ?e. Treba mal penezov ?e nakrpat na kup in spomladi v akcijo, ?e bo vse po planu. Se ne mudi ni?

?e se pa kaj prej najde zanimivega pa seveda akcija :punk:


Jaz osebno ne vidim smisla v ?ibedahu...ampak pustmo to. Kolikor vem ima moja GTA Mazda vso opremo, kar se jo je dalo imet. Se pozna to tudi pri zavarovanju:)

 

Jaz pa ravno to i??em (ampak vidim, da spet ne bo realizacije), ker v?asih je ravno toliko toplo da ne rabi? klime in mal odpre? stre?nik. Pa mal zrak kro?i.

Bom pa pre?ivel na?eloma brez ?ibedaha in gretja sede?ev zgleda :rolleyes:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dodatno je imela, delne leder  zice, GTA maska, GTA ?tevci, pragovi, za 17" felge nisem ziher, ALU stopalke..

 

Sicer pa v ?lanku pi?e:

 

"Razli?ica mirai na 17-pal?nih plati??ih ima bolj izzivalno oblikovane odbija?e z vgrajenimi meglenkami, spremenjena je maska. ?portnost v notranjosti poudarjajo kovinske stopalke, usnjen volan s prestavno ro?ico in vzvodom ro?ne zavore ter usnjeno obrobljeni sede?i."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je, Takumi in Mirai sta se pojavile ?isto na koncu ?ivljenske poti druge generacije ?estice. Na?eloma gre pri obeh za kombinacijo naj?vohnej?ih motorjev z ne ?isto popolno GTA opremo. Gre za nekak?no nadgradnjo opreme TE. Kot sem ?e omenil, je pred tem bila Mazdina politika, da si lahko ?istokrvno GTA in GT opremo dobil le z najmo?nej?imi motorji v ponudbi, tukaj pa so malce obrnili logiko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo en popravek mojih trditev...trdil sem, da se gretje sede?ev dobi samo poleg usnja...no, o?itno pri FL ?estici lahko gretje dobi? tudi pri "navadnih" sede?ih:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11138547&display=Mazda%20Mazda6%20Sport%20CD129%20TE-1.LASTNIK-SL...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11214440&display=Mazda%20Mazda6%20Sport%20CD129%20TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa je bilo zadnjih serij 2. gen. tako malo prodanih ali se ne prodajajo rabljene? Tud na cestah jih ne videvam veliko.

Takrat je bil Jen ful precenjen in cena Mazde precej visoka napram konkurenci in temu primerna nizja prodaja GH serije. Tako so mi obrazlozili pri Mazda distributerju. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.