Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Voznikov airbag se je spro?il in tudi razbil stransko steklo. Na volan pa so samo nataknili nazaj tisto sredinsko plastiko. Sovoznikov pa se ni spro?il, ker v trenutku trka pa? ni nih?e sedel tam.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Voznikov airbag se je spro?il in tudi razbil stransko steklo. Na volan pa so samo nataknili nazaj tisto sredinsko plastiko. Sovoznikov pa se ni spro?il, ker v trenutku trka pa? ni nih?e sedel tam.

 

razbite ma obe stranske ?ipe :blink: poglej tam selotejp :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fantje brez zamere, tukaj sta oba airbaga cela.prvi nima ni? pokrova, vsak prvi ki se odpre se RAZTRGAAAAA!

 

Imajo fantje kar prav - pokrov na volanu je ?isto tretje barve, kar nakazuje, da so ali menjali airbag ali samo nataknili pokrov iz drugega avta.

 

LP,

 

Milan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

brez zamere, odtenki airbagov in volanov so znana zgodba, tudi pri mazdi.ne razumem pa, kaj pomeni volanski pokrov airbaga.kakor jaz poznam je samo kpl airbag.je pa tudi tako, da te ?kode na avtotransporti kastelec so policijska vozila in mo?no dvomim, da bi si kastelec privo??il take manevre.lahko re?em, ker fantje dostikrat tam kupijo ravno te ?kode.sicer pa ni va?no.tudi 323f sem videl spredaj ?e bolj razfukane, pa se vre?e niso odprle.

 

podobna zgodba za primerjavo je to?e proeski in vre?ev touranu.

 

res, kaj pomeni POKROV pri volanskem airbagu?

ga torej dobi? v faco pred airbagom?

vsi vemo, da so volanski airbagi privija?eni na volan in se v primeru spro?itve air RAZTRGA!Tukaj ni nobenga pokrova in to je kaznivo, ?e bi bilo to mo?no, sploh, ?e avto kupi? oa firme kot je AVTOTRNS. KASTELEC.

pa se ne bomo kregal, ne....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e smo pol na isti strani je to enako pri seatu, ko ma podoben sistem ko ?koda z tem "pokrovom" vendar tam raztrga plastiko na "pokrovu" in ne odpre pokrova... sem videl v dre?inji vasi eno novo ibizo na servisu in je imela prav tako raztrgano.. tko da mene tut mal bega zakaj se tu airbagi ne odprejo :unsure: :ne vem:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri tej ?kodi, na tem posnetku air sigurno ni bil odprt, 99 posto.1 posto je samo, ?e so zamenjali drugo vre?o.pol bi moral pa ?e ra?unalnik pa zategovalce pasov ...kar pa nima smisla in se NE SME na karamboliranem vozilu.se pa? klin?eve vre?e niso odprle, ?eprav bi se morale glede na jakost karambola.aja , da je pa volan druga?en od airbaga, sem pa samo za primerjavo videl pri fiat stilu, ko je volan npr osnjen, air pa zgleda kot nek pvc material.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti airbagi so tud ena ?udna re?! Je mela kolegica karambol, nardila totalko s Cliotam letnik 2006 pa se ni noben airbag spro?u! :(

Pol so neki mutili na servisu da mogo?e ni blo udarca na pravem mestu.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti airbagi so tud ena ?udna re?! Je mela kolegica karambol, nardila totalko s Cliotam letnik 2006 pa se ni noben airbag spro?u! :(

Pol so neki mutili na servisu da mogo?e ni blo udarca na pravem mestu.

 

Jebe? pol zvezdice.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...jah, mogo?e to mislijo tiste zvezdice katere se ti v glavi poka?ejo pri karambolu :whatever:

 

Al pa Tu?eve - kdo jih zbere ve?! :danzoman::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na ostale cene in ?e se jo rabi, je zadeva za kupit :prstgor:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.