Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Labi, vrjetn ma? ful km (kakih 240kkm?), sam 3000kEUR je ?e zmer mal zlo dost pocen! <_<

 

P.S. - Kak preskok je mazdura nardila iz 626 na 6ko, to je pa res noro, ker una mi je grda k svina! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, zdej en dan sm meu zravn 626 kombi (re?mo letnik 2001) parkirano mojo francosko ki?to, na drug stran je bil pa ?e Mondeo karavan (re?mo 2003 letnk), no ker od teh treh karavanom je bil (objektivno) z naskokom najgr?i, si loh kr misli?! :harhar:<_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/ad.asp?id=3562500

Zadnji stavek v opombah mi ni najbolj jasen

 

kaj ti ni jasno :jupiii:

Ti samo re?i rad bi rde?e kilometre letnik 2009 pa dobi? :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega svoj trahtar prdaja, ?e kerga zanima;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3563080&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj SDI je bil karavn iz njema?ke in je bil kar hiter za svojih 68KM, so se mu pa pospe?ki ?e pove?ali ko sem menjal menjalnik z tistim iz 1,4 bencinarja, kar je sledilo pa ni za on-line.

 

V glavnem nikoli ve? SDI

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je z naskokom najcenejsi na avto.netu

golf je pac ljudski avto, k ma ceno skos :)

 

haj sej to mi ne gre v glavo... za kanto* so ljudje pripravljeni dat tolk denarja... skoraj 10 let, ?etrt milijona km, ?vohoten mlin?ek brez turbine in boga oprema osnovna oprema celo brez klime pa kod da je vreden suhega zalta.

 

 

*sem tri leta vozil 1.6 bencinarja in Golf IV je resni?no kanta brez pretiravanja. V in VI sta za moje pojme bistveno bolj?a.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kanta gor ali dol ampak se bo na?el nekdo, ki bo kupil tole, tankal cvi?ka in se smejal vsem naokoli, ko bodo ?le cene dizla/bencina ?e na gor. In vedel bo, da mu za ziher ne bo crknila turbina (za spremembo od ostalih dizlov) in bo imel nasplo?no zelo majhne stro?ke vzdr?evanja.

Koliko je upravi?eno ljudski avto je pa? druga zgodba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kokr vem ponudba in povpra?evanje nekako dolo?ata prodajno ceno (oz. tr?no ceno), tko da ?e to ne more bit tak kr?, da se neb folk "grebu" zanj! :blush:

 

Je pa zihr, da je Fauve bolj popularn, pri manj razgledani raji! :harhar::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in bo imel nasplo?no zelo majhne stro?ke vzdr?evanja.

 

 

drugi menjalnik pa tudi motor znata biti draga stvar za ta avto (sta pa kar iskana roba)

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kokr vem ponudba in povpra?evanje nekako dolo?ata prodajno ceno (oz. tr?no ceno), tko da ?e to ne more bit tak kr?, da se neb folk "grebu" zanj! :blush:

 

Je pa zihr, da je Fauve bolj popularn, pri manj razgledani raji! :harhar::hudicek:

 

Sej to mi ni jasno ... tvoj kolega ga res prodaja najceneje pa je ?e vedno precej dra?ji od tegale nemca http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3457431&show=1 s klimo in 90KM TD-jem z manj prevo?enimi.

 

To mi je misterija, ki si jo te?ko razlo?im od kod taka fama, da je za nekatere na tem svetu samo Golf zakon pa ?etudi je kanta.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zdej kokr se vzame, a je Ford ?vabo al ni, isto Opelica! Re?mo da teli bolj "normalni" modeli Forda, sode? po njih da je Nemc! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

drugi menjalnik pa tudi motor znata biti draga stvar za ta avto (sta pa kar iskana roba)

 

to lahk samo pomen da velik crkujejo ?e so iskani.....

 

Ampka vedno je blo tko, ?e je golf crknu nikome ni?ta, ?e je pa ?el ?migavc na fiatu je pa ceu hudi?.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker model forda je pa "normaln" :harhar:

 

mene je focus l. 2009 tok negativno presenetu, da ne morm povedat. Sama plastika notr, dizajn sicer na nivoju, pri materialih se pa zod dalec vidi, da so nekakovostni. moje mnenje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker model forda je pa "normaln" :harhar:

 

mene je focus l. 2009 tok negativno presenetu, da ne morm povedat. Sama plastika notr, dizajn sicer na nivoju, pri materialih se pa zod dalec vidi, da so nekakovostni. moje mnenje.

 

Pa mi ti povej kater materijal je kvaliteten, za plastiko se zanimam in iz ?esa so ponavadi narejeni plati?ni deli armature in notranjosti ?

 

Hvala.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ob upostevanju, da nisem nikakrsen strokovnjak za plasticne dele, je torej edini kriterij za podano oceno moje mnenje in obcutki pri voznji z omenjenim avtomobilom. tega obcutka recimo nisem dobil v starejsih modelih bolj priznanih znamk - jih ne bom napisal, da ne bi kdo zapel :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
    • Z veseljem! zoom zoom!  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.